Forum: Locuri & Evenimente Rooftop Bazaar editia a doua/ 16-18 iulie/ Terasa La Motoare

  • Cnitinit
    Cnitinit

    A doua editie a Rooftop Bazar, singurul targ de accesorii handmade care are si program nocturn, va avea loc in aceeasi locatie: Terasa la Motoare. Am modificat amplasarea targului, aceasta editie va alea loc mult mai aproape de clientii terasei avand deschidere directa catre acestia.

    Vom pune la dispozitie 9 pavilioane expozitionale fiecare acomodand 3-4 expozanti in acest fel fiecare expozant fiind ferit de soare (cafea si ceai din partea casei).

    Avand in vedere faptul ca spatiul nu poate acomoda decat un maxim de 36 expozanti, inscrierile se vor face in ordinea confirmarii de catre organizator, in ordine cronologica determinate de promptitudinea feedback-ului vostru. Mentionam faptul ca participantii sunt rugati sa vina cu suportul propriu de expunere (mese, chevalet, stative, etc..)

    Perioada de desfasurare a targului este 16-18 iulie in intervalul orar 16:00-2:00AM.

    Taxa pentru cele 3 zile de targ este de 150 RON iar cei confirmati vor primii detalii
    ulterioare prin intermediul e-mail-ului.

    Promovarea targului se va face in parteneriat cu feeder.ro , revista 24FUN, flyere, postere in locatii cheie, prin intermediul retelelor online de socializare (user si pagina eveniment pe facebook + reclama targetata catre publicul feminin 16-35 ani), site-uri si forumuri de profil (precum breslo.ro), dar si prin intermediul blogului propriu.

    Pentru inscrieri si alte detalii te rugam sa ne contactezi prin e-mail la [email protected].
    Multumim!

    11.07.2010, 15:23:07
  • serebe
    serebe

    I'm in!

    11.07.2010, 19:20:53
  • JoliesseDesign
    JoliesseDesign

    si eu :)

    11.07.2010, 20:06:11
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Pfff, alt targ pe care il ratez fiindca nu sunt in tara. :(
    In august stiti de ceva progamat?

    12.07.2010, 18:06:05
  • Cnitinit
    Cnitinit

    Te asteptam la editia urmatoare :)

    12.07.2010, 18:07:56
  • antartique
    antartique

    @Cinnamon

    Stim :)

    14.07.2010, 03:56:01