Forum: Suport Breslo rubrica cele mai noi produse

  • Arzar
    Arzar

    Buna,
    As avea si eu o intrebare.Am postat cateva obiecte noi in ultima perioada si nici unul nu a aparut in galeria celor mai noi produse.Am urmarit timp de cateva ore cu gandul ca se actualizeaza mai greu galeria dar nu au aparut nici dupa 5 ore.De ce se intampla acest lucru? Toate produsele noi apar in galerie sau numai cele cu boost? Multumesc.

    18.02.2015, 13:10:27
  • EtnoWare
    EtnoWare

    migdale in galeria cu cele mai noi produse apar prioritar produsele cu boost; poti sa citesti mai multe aici blog.breslo.ro/boost-produs :)

    18.02.2015, 13:26:23
  • Arzar
    Arzar

    Inteleg, dar celelalte produse noi care nu au boost, nu mai apar in aceasta rubrica?

    18.02.2015, 13:36:52
  • EtnoWare
    EtnoWare

    apar, insa mult mai greu, din cauza ca multe produse au boost; uneori, si noi cei care dam boost la produse asteptam sa ne vina randul :)

    18.02.2015, 20:20:37
  • OanaPanaitescu
    OanaPanaitescu

    In abonamentul cumparat de la Breslo intrau pana acum si acele servicii. Vad ca cei de la Breslo incalca "contractul semnat" prin abonare platita. Probabil vom ajunge sa ne adresam unei instante de judecata, deoarece nu mai beneficiem de serviciile pe care noi le-am achitat in avans.

    18.02.2015, 20:39:04
  • EtnoWare
    EtnoWare

    OanaPanaitescu daca ai citit cu atentie termenii si conditiile utilizarii acestei platfome, ai vedea ca Breslo nu a incalcat aceste dispozitii, iar noi, utilizatorii acestui site, avem atat drepturi cat si obligatii care decurc din acest acord :)

    18.02.2015, 21:41:08