Forum: Saluta comunitatea Salutare lume dibace! *-*

  • user86682
    user86682

    Speram sa va incantam ochii cu ''lucrusoare'' deosebite

    ...Pasiunea noastra pentru creatiile handmade a inceput ca o poveste de Craciun, intr-o zi de decembrie...

    Am incercat sa pastram putin din aceasta poveste in lucrarile noastre, la fel cum am incercat sa punem cate o bucatica din sufletul nostru in fiecare obiect creat.

    Intotdeauna am fost atrasi de frumos.

    Creatiile noastre sunt originale, intotdeauna am dorit sa oferim clientilor nostri produse unicat.

    Sunt idei care prind viata si se exprima in acest mod.

    Am invatat din mers si partea buna a aceste meserii, de a fii artist, este ca nu te opresti niciodata sa inveti lucruri noi, tehnici noi...

    Push Design este format din Marcel Puscasu si Denisa Puscasu, doi absolventi ai Facultatii de Arte plastice, decorative si design''George Enescu'' Iasi, sectiile: Pictura murala si Grafica de sevalet.

    Nu suntem inchistati in lucrul cu un singur material - folosim orice ni se pare potrivit pentru a exprima ideea ce da nastere unui obiect - insa materialele folosite sunt de cea mai buna calitate.

    29.03.2014, 17:10:40
  • blanitza
    blanitza

    Bine-ati venit pe Breslo, dragii mei Margel si Denisa, minunata inspiratie aveti si se vede in fiecare piesa sufletul ce-l puneti acolo. Creatii inspirate, cromatice si ludice, cu chef de joaca, mai ales cele cu inspiratie din copilarie. Va urez succes si muuuuulti cumparatori, sa va faceti cunoscuti cat mai repede!!!
    Permiteti-mi sa va dau o mana de ajutor, prin invitatia la un concurs care cred eu ca vi se potriveste manusa : Muzica, Forma, Culoare...

    www.breslo.ro/Forum/Concurs-MUZICA-FORMA-CULOARE_topic_14206

    Concursurile de creatie Breslo sunt o platforma rapida de a te face cunoscut, comunicarea artistica si de idei de la topic este un deliciu, premiile sunt atragatoare, iar vizibilitatea maxima, as zice eu. Comunitatea Breslo este una de exceptie si va invit sa ne treceti pragul!!!

    01.04.2014, 13:46:02
  • user86682
    user86682

    Multumim frumos pentru gandurile bune.
    Voi citi imediat si detaliile concursului.

    O zi cat mai buna iti dorim!

    01.04.2014, 17:08:42
  • user86682
    user86682

    Nu suntem foarte vorbareti, dar dorim sa va multumim pe aceasta cale, voua dragi prieteni/clienti pentru sustinrea acordata in aceast lung timp si increderea acordata!
    Va imbratisam cu drag!

    08.05.2016, 14:29:13