Forum: Saluta comunitatea Salutari tuturor breslaselor!!!!!!!!!!!!

  • simohandmade1
    simohandmade1

    Va salut pe toate si toti, eu sint Simona, si sint noua voastra colega de aproximativ 2 luni ... vreau sa va spun ca mi-am facut cu greu curaj sa-mi fac "magazin", pentru ca consider ca este doar un hobby ceea ce fac!
    Apreciez si respect fiecare magazin, fiecare sinteti unici in felul vostru!
    Creatiile mele au ajuns majoritatea la prietenele mele sau la prietenele prietenelor mele, poate ca asa este la inceput!!!
    Va doresc tuturor o zi frumoasa, si spor la lucru!!!

    11.08.2011, 10:02:44
  • Live
    Live

    Hei, salutare! :) Croşetezi lucruri tare, tare frumoase! Şi...foarte grav:P este că ştii să faci mărgele croşetate, iar eu nu am avut curaj să mă apuc de aşa ceva, deoarece îmi plac la nebunie şi nu cred că aş suporta să mă declar învinsă. :)) Trecem peste propria mea neputinţă, combinată cu un strop de invidie (nu mă băga în seamă, căci chiar nu-s invidioasă!), şi zicem că ai idei interesante şi mâini pricepute! Din tot sufletul îţi urez să ai succes şi aici cu ceea ce faci! Cât despre începutul cu vânzare pe la cunoştinţe...mama mi-a fost primul client.:))

    12.08.2011, 10:39:33
  • blanitza
    blanitza

    Bine-ai venit, Simona, frumusel magazin ai, iti urez spor in toate si inspiratie!!! Si eu sunt o admiratoare a margelelor crosetate, dar de la nivelul meu de crosetat - lantisor - mai am.... o vesnicie, pana sa ma incumet!!!

    12.08.2011, 22:20:42
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Simona,chiar n-o baga in seama pe Live cand zice ca e invidioasa,nu stie ce inseamna invidia!!Si,cam ca de obicei,pe unde e ea,sunt si eu,si invers:))))...da' nu ne urmarim,doar avem cam aceeasi fire:)Asadar,am cazut si eu in admiratie,imi place ce faci tare mult si-ti doresc sa ai succesul dorit,indiferent daca asta inseamna clienti multi sau multumirea de a vedea ca ceea ce faci e apreciat!
    Daca vor fi ambele,cu atat mai bine!

    12.08.2011, 22:29:02
  • Live
    Live

    Bâşti, bre, de pe coada mea!:))
    N-o crede, Simona, pe Jewel! Nu avem ace(l)eaşi fire! :D:))
    Găbiţo, poate o punem pe Simona să ne facă mărgele, zic!(fâl-fâl din gene)

    12.08.2011, 22:36:53
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    M-am dat,na;te-i pomeni ca naparlesti si mai bine stau deoparte:))))
    Simona,n-o crede pe Cristina!!!

    12.08.2011, 23:38:43
  • Live
    Live

    Dungă roşie pe buletine o să avem, madam, dac-o ţinem tot aşa!:D :))

    12.08.2011, 23:41:58
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Esti sigura ca nu-s siguri oamenii c-avem????

    12.08.2011, 23:46:47
  • Live
    Live

    Bună, bună asta! Hai că mi-e că aşa ne scoatem!:))

    12.08.2011, 23:47:22
  • simohandmade1
    simohandmade1

    Va multumesc fetelor, sinteti dragute!

    13.08.2011, 20:10:07