Forum: Subiecte de afaceri Schimb de experienta

  • GOT
    GOT

    Noi suntem la inceput si ne-am gandit ( presupun ca nu suntem singurele) ca pe viitor sa ne deschidem un magazin in care sa vinem creatiile noastre handmade.
    Deci, invit toate personele care au facut deja acest lucru sa ne inmpartaseaca experienta lor.(cum au inceput, pe unde trebuie sa umbli sa faci acte si chestii de genul, cautarea spatiului, costuri etc.)

    14.12.2009, 14:13:17
  • cocky
    cocky

    si eu as vrea sa stiu ! asa, pentru viitor :)
    eu sunt singura si o sa fie mai greu sa-mi fac un magazin, dar nu renunt la idee ;))

    14.12.2009, 18:05:05
  • GOT
    GOT

    Da, am vazut si eu greselile de mai sus, vinem, inmpartaseaca....e primul mesaj pe noul forum,am emotii :)

    Deci, nimeni?

    14.12.2009, 21:38:27
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Elena de la www.breslo.ro/Shop/elena are magazin impreuna cu Mona de la www.breslo.ro/Shop/happy.earrings au un magazin. Am fost si eu la ele si e foarte dragut! Poate te pot ajuta ele.

    14.12.2009, 23:20:30
  • aandutzaa
    aandutzaa

    Scortisoara (ce-mi place numele asta :)) ) se refera la Elena de la www.breslo.ro/Shop/elena.artistyle.
    Va tin pumnii, fetelor!

    15.12.2009, 11:06:48
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Mai, la Elena Artistyle ma refeream :))) Nu stiu de ce mi s-a copiat linkul aiurea! Merci Andutza :P

    15.12.2009, 14:59:06
  • moko79
    moko79

    Buna! Si eu sunt la inceput si nu stiu exact cum sa procedez pentru a vinde produsele. Asta da dilema! Mi-am facut un blog, am dat sfoara in tara (familie, prieteni, colegi) dar mai departe...Bine, nu ma astept sa sara lumea cu cereri atat de repede dar...recunosc, sunt putin dezamagita.
    Mai este cineva in situatia asta sau sunt singura care lucreaza pentru propria sa placere?

    25.10.2010, 16:45:28
  • ebony
    ebony

    :))) nu esti singura!!! la mine a mers ce a mers, ce e drept nu foarte bine dar a mers, acum insa nu prea... si ce fac, fac de amorul artei ca zic asa :)) momentan m-am cam impotmolit ca nu prea mai am materiale, eu fac bijuterii din portelan si materialele sunt cam scumpe, am terminat si masterul si acum trebuie sa vad cum rezolv cu un cuptor de ceramica sa le ard ca de cumparat... scump!!! dar pana la urma o sa se rezolve, sunt sigura!!!!

    27.10.2010, 18:52:08
  • romanitzablanca
    romanitzablanca

    Buna ziua,caut colaborator pentru participare la urmatorul targ din curtea Palatului Sutu.

    26.07.2011, 08:22:12