Forum: Bug-uri Sectiunea "Favorite"

  • stanka
    stanka

    Tot incerc sa intru in sectiunea "favorite" pentru ca am niste materiale pe care vreau sa mi le cumpar si se incarca foarte, foarte greu, cand se incarca nu pot derula sa vad produsele pentru ca merge "in reluare" sau se blocheaza :(

    28.03.2015, 09:37:04
  • EtnoWare
    EtnoWare

    ar putea fi de la conexiunea de internet? acum functioneaza?

    30.03.2015, 08:38:19
  • stanka
    stanka

    Nu, nici acum :((
    Oriunde m-as afla, acasa sau la seviciu, la fel de prost merge. Nici nu mai intru ca mi se tot blocheaza.

    30.03.2015, 09:54:40
  • katafolt
    katafolt

    La mine la fel. Presupun că lista mea de favorite e cam lungă, de aceea se încarcă atât de greoi. Ne-ar fi de folos să putem șterge cu un simplu x ceea ce nu ne mai trebuie.

    30.03.2015, 11:50:59
  • EtnoWare
    EtnoWare

    katafolt in cazul in care produsele deja exista se pot accesa si "debifa" inimoara pentru favorite; este una dintre sugestiile aflate pe lista celor de la Breslo pentru a o rezolva, sectiunea de Favorite: sa se poata scoate produsele favorite din lista, fara a accesa pagina fiecarui produs.

    Am transmis acum un mail catre Echipa Breslo pentru a vedea daca cumva se lucreaza la aceasta sectiune, iar din aceasta cauza sa mearga mai greoi..
    Revin aici cu raspuns :)
    Zi faina!

    31.03.2015, 13:19:01
  • katafolt
    katafolt

    Știu, dar debifarea inimioarei nu merge decât la produsele magazinelor deschise...

    31.03.2015, 13:50:38