Forum: Bug-uri Server prea ocupat ...

  • fimomimo
    fimomimo

    .. de o ora si 20 de minute tot incerc sa incarc o imagine si de fiecare data imi scrie ca serverul este prea ocupat si sa incerc din nou in cateva minute... si tot incerc si tot incerc...
    Felicitari pentru ca ati reusti sa faceti site-ul sa mearga din ce in ce mai prost, cred ca toata lumea stie cat de "bine" a mers saptamana aceasta.

    12.09.2014, 14:15:28
  • fimomimo
    fimomimo

    o zi mai tarziu... tot asa, nu pot sa listez absolut nimic

    13.09.2014, 10:56:39
  • Ethno.Bead
    Ethno.Bead

    Eu am incarcat si azi si ieri mai multe produse si totul a fost ok. S-ar putea sa fie totusi ceva de tine? :(
    La inceputul saptamanii a mers intr-adevar foarte greu site-ul.

    13.09.2014, 12:23:44
  • fimomimo
    fimomimo

    Nu stiu ce poate sa fie... adica ma incercat tot , relistare, poze diferite ( bineinteles sub 1 mb), am trimis mail la echipa breslo, am internetul printre cel mai rapid; nimic diferit aici; sora mea nu are nici o problema in aceeasi retea.
    Parca toate problemele sunt dedicate... mie nu mi-a functionat niciodata "Portofoliul" si se apropie un an de cand "cica" s-au apucat sa rezolve bug-ul acesta; devine ridicol.

    13.09.2014, 13:16:05
  • fimomimo
    fimomimo

    .. uite ca... functioneaza din nou

    13.09.2014, 14:50:12
  • Carmen.Sylva.ART
    Carmen.Sylva.ART

    Nope, azi doua erori 504 si 503, folosesc google chrome si nu am reusit sa intru nici de pe telefon...asa ca nu e buba la vreun device...poate ne baga cineva in seama:(

    Timp de 6 minute a "alergat omuletul" pentru trmiterea acestui mesaj...fara suces!

    16.09.2014, 15:41:16
  • Flower.Flavour
    Flower.Flavour

    Din pacate in ultima perioada si la mine merge foarte prost. imi da erori repetate cad doresc sa caut produse sau sa navighez prin galeriilele de cumparaturi. Nu incarca toate imaginile decat dupa ce dau de 2, 3 ori refresh. Imi ia timp foate mult orice operatie.
    Si sigur nu e din cauza internetului pe care il folosesc pentru ca restul paginilor se incarca bine.

    22.10.2014, 16:48:08