Forum: Feedback pentru magazinul tau sfaturi, idei, critici :)

  • InsideWood
    InsideWood

    Buna! As vrea daca se poate sa imi dati cateva sfaturi, idei despre cum as putea sa imi promoveze magazinul pt ca sunt membru de ceva timp si am avut putine vanzari [stiu ca nu am prea multe produse in magazin]:P, ce gen de produse v-ar placea sa vedeti intr-un astfel de magazin? Multumesc!

    10.01.2010, 20:29:13
  • croseta.fermecata
    croseta.fermecata

    Buna !
    Am vizitat si eu magazinasul tau si sunt interesante bijuteriile tale din lemn si nu numai bijuteriile.
    Mie mi-ar palce sa vad coliere din lemn ,casetute pentru bijuterii si cercelusi sau bratari --acum tine de imaginatia ta cum sa faci formele si sa combini nuantele .Din cate stiu existe multe nuante de lemn pentru ca am dedus ca nu ai vrea sa -l ,,cosmetizezi"' prin vopsire sau lacuire.
    Spui ca nu ai vanzari ,dar din 6 produse nu ai de unde alege sper ca intelegi ce vreau sa zic.
    Daca nu ai fi cerut tu aici niste sugestii si as fi intrat intamplator m-as fi gandit ca e un magazinas uitat pe aici de care nu se ocupa nimeni.
    Nici eu nu am multe produse(vreo35) dar alti Breslasi au peste 100 de produse si tot nu au vanzari .
    Stii ar fi culmea ca tu sa vinzi cele 6 produse si apoi sa nu mai ai nimic expus.Glumeam!
    Sugestia mea este sa-ti pui imaginatia si ideile in practica si abia astept sa vad ce ai mai mesterit !
    SUCCES!

    10.01.2010, 21:05:24
  • arabela
    arabela

    Salut, am observat de mult magazinul tau, si tot astept sa pui produse mai multe ;)
    Ideea e ca ceea ce faci are un potential foarte mare dar e inca nevalorificat. Nu cred ca e important ce am vrea noi, e important sa faci ce iti place si sa ne arati tu de ce esti in stare, sa ne propui tu ce sa cumparam. Daca astepti sa auzi ce vrem noi o sa te trezesti facand aceleasi lucruri(aceleasi ideei) care exista deja de nenumarate ori pe breslo doar de data asta din lemn. Si parca ar fi pacat.Sper ca intelegi ce vreau sa zic si nu mi-o iei in nume de rau. Oricum ideea e sa ai mai multe produse, cu cat sunt mai multe produse cu atat mai multi potentiali clienti. Incearca sa diversifici gama, sa pui o poza (una din cele 4) cu toate tipurile de lemn din care se poate efectua produsul.

    Inca un sfat, fa poze si cu cerceii in ureche, sunt curioasa sa ii vad atarnand.

    Iti recomand sa te mai uiti pe pentru inspiratie.

    Bafta

    10.01.2010, 23:45:29
  • InsideWood
    InsideWood

    Credeti ca am pus preturi prea mari? voi dupa ce criterii stabiliti preturile?

    06.02.2010, 15:15:11
  • alinapanait
    alinapanait

    preturile sunt corecte.

    06.02.2010, 15:38:25