Forum: Feedback pentru magazinul tau Sfaturi pentru început de drum

  • fimOodesign
    fimOodesign

    Buna, aș dori să-mi spuneți părerile dumneavoastră despre noul meu magazin. Ce ar mai trebuie să îmbunătățesc și altele.. Sun la început și am nevoie de părerile experiența voastră :)

    25.04.2014, 11:47:15
  • ramonaignat
    ramonaignat

    Buna, bine ai venit :)

    Eu zic ca ai produse foarte frumoase, dar as schimba fundalul pe care sunt pozate produsele. Ceva mai simplu, nu asa incarcat. Si poate ar trebui sa fi mai specifica la descrierea produselor, poate sa adaugi niste dimensiuni . Succes !

    26.04.2014, 12:20:33
  • fimOodesign
    fimOodesign

    Multumesc frumos :)

    26.04.2014, 17:48:08
  • creativeu
    creativeu

    magazinul este f frumos, produsele sunt faine! :) spor si mult succes

    04.05.2014, 20:36:53
  • fimOodesign
    fimOodesign

    Multumesc!

    05.05.2014, 23:34:16
  • fimomimo
    fimomimo

    :) Cat mai multe tag-uri relevante
    de exemplu la produsul: www.breslo.ro/Product/Shades-of-green_1205453
    se mai poate adauga : flori, floral, trandafir, green, pasta polimerica, modelati manual, rose, degrade, petale, boboci ...etc etc
    Poti sa incerci sa cauti numele nuantelor: verde china, verde crud, verde veronesse ş.a.m.d. :)

    Cu cat te gaseste lumea mai usor cu atat ai sanse mai mari de vanzare :)

    23.05.2014, 20:20:18
  • fimOodesign
    fimOodesign

    Multumesc :)

    27.05.2014, 22:16:17
  • BucatariuAna
    BucatariuAna

    Buna ,sunt Ana si doar ce m-am inscris pasiunea mea e sa tes covorase .Pana acum am tesut in dimensiuni mai mici dar acum am o comanda ca sa zic asa de un covoras de dimensiuni mai mari si anume 1.5m latime si 3.60 lungime ,sper sa reusesc sa imi fac un cadru asa mare de lemn cu ajutorul sotului meu ,insa problema este alta nu stiu cate gheme imi trebuiesc sa cumpar ,cea care vrea sa-i fac acest covor ar dori o combinatie in trei culori bej, mov si turcoaz .As avea nevoie de orice sfat pe care cei deja cu vechime de aici de pe breslo m-ar putea ajuta in sensul de ami zice daca stiti cate gheme mi-ar trebui sa fac acest covor imens. Eu optez pt gheme din lana sau bumbac 100% si as vrea sa stiu cine are astfel de materiale ma refer la gheme aici pe breslo cine vinde asa ceva si daca aveti in cantitati mai mari si niste preturi ca sa mi fac un total cat mar costa investitia totala sa stiu daca se merita sa fac acest covor sau nu ?! Multumesc mult si sper sa imi fiti de folos !

    09.06.2014, 11:35:21
  • Artistika
    Artistika

    Buna, Ana!

    Daca ai o comanda asa de mare orienteaza-te catre role pentru uz industrial, e posibil sa iesi mai bine per total. Stii ca sunt ghemele acelea mari, care se folosesc pe masinile de tesut, eu cred ca din acelea ti-ar trebui.

    Spor mult si sunt sigura ca va iesi bine!

    11.06.2014, 14:16:33
  • CraftDePeRaft
    CraftDePeRaft

    Salut, bine v-am gasit ! Sunt noua pe breslo, la o a doua incercare de a vinde aici. :) Am gasit f multe magazine cu produse superbe si sunteti minunati! Orice feedback, sugestie este binevenita :) Va multumesc, Spor la vanzari!

    03.07.2014, 09:16:18