Forum: Saluta comunitatea Si eu una dintre voi!

  • efbyflo
    efbyflo

    Pasesc fericita alaturi de voi in aceasta lume minunata....

    Buna!

    Sunt Florina!(stiu ca tot ce scriu acum o sa apara exact ca datele de la profil,dar nu-mi pasa!).

    Vreau doar sa va spun cat de mult apreciez persoanele ce realizeaza handmade-uri.Cei ce sunt in afara acestui "fenomen"nu fac decat sa critice si sa nu apresieze munca noastra!

    Oameni buni,ganditi-va cata munca depun iubitorii de handmade in ceea ce fac!Ca sa nu mai spun de suflet...

    Eu,una,am inceput prosteste...

    Imi amintesc cum anul trecut am dat peste niste bloguri in tema(nu retin blogurile...)si am gasit niste cercelusi care chiar i-am vrut,dar n-aveam bani...Atunci am zis ca merita sa incerc sa fac si eu,doar ca "nu dispuneam de fonduri :D.

    Acum urmeaza partea buna(dupa parerea mea...).In Octombrie 2090 am intrat la facultate si,spre bucuria mea,am obtinut si o bursa care ai tarziu s-a dus pe materiale...

    Asa a inceput povestea mea!

    Mi-am transformat camera intr-un mic atelier...nu e foarte mare spatiul,dar e suficient pt moment...

    Le sunt recunoscatoare tuturor fetelor ce-mi poarta creatiile :* !

    Deci voua nu va ramane decat sa aruncati un ochi prin magazinul meu....Si sper sa gasit ceva pe gustul vostru...

    Pe mine o sa ma gasiti mereu aici...cu creatii noi!

    Va poop!

    26.06.2010, 16:40:59