• Rosabelle
    Rosabelle

    Buna! Am deschis un magazin pe Breslo acum trei saptamani. Am citit sfaturile pe care voi, breslasii mai cu experienta, le-ati dat, si m-am straduit sa le pun in practica, dar se pare ca nu prea am avut succes... Ma refer in special la fotografii. Am incercat sa fie clare, calitative, si totusi nu atrag vizitatori. V-as fi recunoscatoare daca mi-ati da cateva sfaturi. Multumesc!

    Corina

    www.breslo.ro/Shop/rosabelle

    20.11.2011, 14:01:04
  • GradinaSecreta
    GradinaSecreta

    Nu stiu care sunt asteptarile tale, draga Corina, insa imi permit sa te contrazic. Ai si vizitatori, iar produsele tale sunt romantice si dulci. Mie imi plac si am si introdus un produs de-al tau intr-o galerie. Mergi inainte, posteaza zilnic, creeaza galerii si or sa apara si cumparatori! Toate cele bune iti doresc!

    21.11.2011, 13:40:15
  • Rosabelle
    Rosabelle

    Iti multumesc mult, Gaby, pentru incurajari, aprecieri si sfaturi. S-a intamplat de cateva ori, la intervale relativ mari de timp, sa urmaresc numarul de vizualizari ale unui produs de-al meu aflat pe prima pagina, si sa nu fie niciun vizitator inafara de mine. De aceea eram putin ingrijorata. Insa ai dreptate, e nevoie de perseverenta! Iti doresc si tie mult succes si spor la mesterit!

    21.11.2011, 20:51:17
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Rosabelle,ai produse f frumoase si,in mod sigur,o sa ai si clienti,si vanzari!Nimeni n-a spart gura targului din prima,te asigur,asa ca nu pot sa-ti spun decat sa creezi mai departe la fel de frumos,sa ai rabdare si sa mergi pe drumul tau!Rasplata va veni!Nu mai repet ce a zis GabyS,fiindca a punctat f bine,deci,urmeaza ce a spus!

    22.11.2011, 19:03:20
  • Rosabelle
    Rosabelle

    Multumesc mult, Jewels! Ma voi stradui sa fac asa :-) Spor la creat iti doresc si tie!

    22.11.2011, 20:39:36