Forum: Concursuri Sponsori Concurs SHOOTING STARS

  • Dichisshop
    Dichisshop

    Pentru ca in aceasta perioada avem un concurs exceptional si o tema destul de vasta, in care puteti incadra diferite lucrari, am pus mana de la mana si am adunat o lista frumoasa de premii:

    Premiile pentru locul I:
    1. SUGESTIVE ofera un Inel Zodiac deosebit si unic, la alegere - www.breslo.ro/SUGESTIVE
    2. DichisShop ofera un voucher in valoare de 100 de lei in magazinul de pe Breslo - www.breslo.ro/Dichisshop

    Premiile pentru locul II:
    1. DichisShop ofera un premiu la alegere dintre cele 5 publicate in magazinul virtual - www.breslo.ro/Dichisshop/ocazii-speciale-73240/cadouri-3130

    Premiile pentru locul III:
    1. DichisShop ofera un premiu la alegere dintre cele 5 publicate in magazinul virtual - www.breslo.ro/Dichisshop/ocazii-speciale-73240/cadouri-3130
    2. Inglass ofera un premiu exceptional pe care-l puteti admira aici: www.breslo.ro/item/casa-din-sticla-terariu-geometric-obiect-decorativ-handmade-suport-lumanari-1619828

    Suplimentar, echipa Breslo ofera si:
    - 7 campanii promo pe Prima Pagina pentru fiecare castigator, oferit de Breslo
    - 1 mesaj catre toate magazinele Breslo, la lansare
    - 1 mesaj catre toate magazinele Breslo, cu chemarea la vot
    Printre sponsorii principali se numara si www.breslo.ro/FierForArt , care ne va spune pe parcurs ce premiu ofera si cui

    Pentru locurile IV, V, VI DichisShop ofera premii la alegere din magazinul de pe Breslo, categoria Cadouri: www.breslo.ro/Dichisshop/ocazii-speciale-73240/cadouri-3130 . Bineinteles premiile se aleg in functie de pozitia pe podium, deoarece fiecare are nevoi diferite.

    Va doresc multa inspiratie si succes! Abia astept sa ne adunam muuulti si sa avem un concurs plin de lucrari frumoase pe care sa le premiem la sfarsit.

    15.07.2016, 21:05:59
  • Jewel.ia
    Jewel.ia

    Foarte faine premiile! Eu, aşa cum i-am scris şi Monicăi [de la Sugestive], intenţionam să lucrez un premiu inspirat din tema propusă pentru un ocupant al locului 3. Dat fiind faptul că s-au anunţat deja 2 premii pentru poziţia aceasta, voi oferi premiul ocupatului locului 2. Revin cu fotografii când e gata premiul.

    15.07.2016, 23:37:32
  • Jewel.ia
    Jewel.ia

    O pereche de stele, nu verzi, dar intarziate pentru un ocupant al podiumului:

    www.breslo.ro/item/cercei-celestial-abysmal-rezervati-1629955

    03.08.2016, 14:25:05