Forum: Concursuri Sponsori concurs "Toamna - Zana Melopeelor..."

  • blanitza
    blanitza

    Dragele mele,
    Permiteti-mi sa aduc in atentia dvs. oamenii deosebiti si cu suflet care ne ajuta si ne sustin in demersul nostru artistic si estetic. Voi relua magazin cu magazin fiecare sponsor, incercand sa vi-i prezint, astfel incat sa reusim a face un lucru chiar mai frumos decat a tine un concurs aici, pe forum, si-anume sa legam cunostinte si prietenii. Eu sunt de ceva vreme pe-aici, si marturisesc cu mana pe inima, la inceput ma simteam asa straina si-a nimanui, nu prea aveam incredere-n nimeni, si la orice lucru as fi sarit in sus agitata. Eee, pas cu pas, prin intermediul acestui forum binecuvantat, si-al topicurilor de comunicare, plus concursurile de creatie, am inceput sa ma apropii de oameni, sa vad chipul si sufletul din spatele fiecarui nickname, si dintr-o data breslo n-a mai fost asa rece, s-a umanizat realmente. Chiar acest lucru imi propun sa fac prin acest nou topic, sa ne cunostem, sa ne sustinem, si sa dam ceva din suflet, asa cum toti de care voi vorbi o fac, si chiar cu prisosinta, din putinul lor.

    Asadar, imi voi prezenta mai intai colegele de moderat, pe Andreea si Suzana, doua fete delicioase, care pe langa talentul lor deosebit, au si-o inima maaare!!

    Andreea Bololoi si magazinul
    www.breslo.ro/AndreeaBololoiJewelry
    O scumpa si-o draguta, fata de ajutor care m-a scos din ceva belele pana acum, si pentru care-i multumesc, Andreea sustine concursul nostru prin premiul pentru locul II de pe podium
    www.breslo.ro/item/premiu-concurs-toamna-set-colier-si-cercei-falling-leaves-din-sarma-argintata-margele-de-nisip-agate-si-baza-textila-maro-verde-portocaliu-1483268

    Suzana "As you like it" - cea de-a doua colega si mana de ajutor temeinica, al carei magazin cochet si multicolor il gasim aici
    www.breslo.ro/asulikeit3
    Suzana este "o fata verde cu parul padure", sau albastru, sau orange, eeeee, una peste alta, boieri d-voastra, intelegeti unde bate vorba mea, si-anume ca Suzana forever va fi o iubitoare si promotor al portului romanesc traditional, si cu fiecare piesa da viata traditiei, pe care o aduce mai aproape, de fapt, ne incurajeaza s-o luam acasa, prin creatiile absolut de exceptie, bravoo, Suzana!! Acest suflet si ochi maiastru ne sustine cu un premiu de tip voucher in valoare de 60 Ron, pentru locul III de pe podium.

    Va urma..., stati pe-aprope, maine prezint premiile pentru primele creatii inscrise in concurs, intre timp, nu uitati sa dati c-un vot in noi, sa ne cumintim:)

    10.11.2015, 22:27:18
  • blanitza
    blanitza

    Acum, un alt sponsor al concursului sunt si eu, si cu mare placere voi oferi locului I un premiu de 100 lei materiale, apoi m-am gandit la fel, sa recompensez si prima piesa inscrisa in concurs, pe sectiuni : deco, biju si vestimentatie, maine chiar fac poze, si ceva deosebit vreau sa pun si pentru ultima piesa care-a aparut in concurs - 101.
    Pentru doua persoane clienti care-au votat, am pregatit o piesa de ocazie, cate-o pereche de cercei eleganti din granat si perle :
    www.breslo.ro/item/cercei-granat-si-perle-premiu-concurs-toamna-1486457

    16.11.2015, 01:38:04
  • blanitza
    blanitza

    Cu multa bucurie anunt premiile pentru prima creatie inscrisa la cele 3 sectiuni - moda, bijuterie si decoratiuni, cat si pentru ultima creatie inscrisa in concursul nostru de toamna, le ofer din toata inima si cu adanca admiratie pentru ceea ce creati voi, fete minunate si daruite!!
    www.breslo.ro/item/premii-concurs-breslo-toamna-335048

    19.11.2015, 23:59:28
  • blanitza
    blanitza

    Asadar, sa continuam lista sponsorilor nostri dragi si apreciati prin prezentarea unui magazin delicios, pe care-l salut cu drag si-i multumesc din suflet pentru ca s-a alaturat efortului nostru de-a realiza un concurs atragator si pretios, nu numai datorita creatiilor inscrise. Acest om de inima profund atasat ideii de creatie romaneasca va fi alaturi de noi printr-un premiu special de 60 Ron, din magazinul suuuper-atragator Nikolla, pe care m-as mira sa nu-l cunosateti :

    www.breslo.ro/nikolla

    29.11.2015, 16:48:02
  • blanitza
    blanitza

    Inca un magazin de inalta calitate a produselor ni s-a alaturat in cautarea noastra de frumos, printr-un premiu de 50 de lei materiale, pentru cea mai bine clasata bijuterie din pietre semipretioase, asta ca sa fim cat mai aproape de stilul si maniera de creatie a artistei. Asadar, multumim din inima, draga mea FantasyStonesBoutique
    www.breslo.ro/FantasyStonesBoutique

    01.12.2015, 11:06:45
  • blanitza
    blanitza

    Dragele mele, inca un magazin renumit prin produse si servicii ne sustine, si cu siguranta ca cel putin o data i-ati calcat pragul, intampinandu-va zi de zi cu piese remarcabile, cum este si setul de margelit pe care ni-l ofera cu generozitate

    www.breslo.ro/item/lucru-organizat-1394854

    Multumim infinit pentru acest gest de inima Iulianei de la magazin
    www.breslo.ro/giulian

    Mai anunt cu drag inca un magazin cu vechi state pe Breslo, cu o larga paleta de produse si unde fiecarui client ce-i trece pragul i-ar fi imposibil sa nu gaseasca ceva pe plac, ma refer la magazinul :

    www.breslo.ro/hobbyart
    In acest magazin renumit, produsele pentru decoratiuni se afla intr-un numar impresionant. Premiul pe care ni-l pregateste Elena de la hobbyart va viza exact acest domeniu, si va pleca la momentul potrivit catre cea mai frumoasa decoratiune de toamna - set de figurine de ipsos pentru pictat, multumesc din inima pentru gest, draga Elena!!!

    01.12.2015, 14:35:28
  • blanitza
    blanitza

    Cu maaare bucurie in suflet anunt inca un magazin de exceptie al Breslo care ne sprijina si ne sustine in demersul creativ de toamna ce se va desfasura aici, magazinul Dianei, pe care la fel, putini sunt cei care nu-l cunosc :

    www.breslo.ro/Dungulitze

    Magazin care se recomanda de multa vreme pe Breslo prin calitatea si varietatea materialelor, magazinul Dungulite va oferi in concurs un premiu de 100 Ron materiale, urmand a alege personal creatia sau creatiile catre care sa se indrepte. Iti multumesc din inima pentru gestul tau deosebit, draga Diana, si sa se intoarca spre tine inzecit!!!

    02.12.2015, 22:34:27
  • blanitza
    blanitza

    Avem sponsori noi si generosi, al caror gest este absolut minunat, fiind alaturi de noi in acest concurs numai si numai pentru ca iubesc si cred in creatia romaneasca.
    Un magazin pe care, iarasi, de-ai intrat, mai ca nu te poti desparti de el este si magazinul BeadSupplies
    www.breslo.ro/BeadSupplies
    Diana de la BeadSupplies cauta cu multa atentie materiale frumoase si de calitate, le fotografiaza in conditii absolut profesioniste, si ne bucura ochii cu piese delicioase. O iubitoare a handmade-ului romanesc, ne sustine in lucrarea noastra printr-un premiu special de 100 de Ron materiale din magazinul ei, lucru pentru care-i multumim din inima!!

    08.12.2015, 00:51:24
  • blanitza
    blanitza

    Un magazin maiastru si o echipa cu suflet de aur, fetele de la
    www.breslo.ro/StilulBaroness sunt alatuti de noi, lucru pentru care le multumim din inima. Stilul lor de bijuterie feminin si delicat le recomanda inainte de orice, si sa porti o bijuterie marca Baroness este o adevarata onoare, asadar, va multumim din adancul sufletelului pentru superbul premiu pe care-l oferiti in concursul nostru - un voucher de 60 Ron.

    08.12.2015, 01:07:50
  • blanitza
    blanitza

    Revin cu alt sponsor generos al concursului nostru, un magazin de-o eleganta de exceptie, si din care si eu am comandat de-a lungul timpului, il stiti cu siguranta, deoarece cred ca toata lumea breslasa a intrat macar o data in lumea perlelor, pe care Tatiana ne-o zugraveste atat de frumos si stragator :
    www.breslo.ro/IzvorulDePerle
    Incepand cu logo-ul atat de poetic, Tatiana ne vorbeste cat de aproape sunt perlele de sufletul ei, si oare nu si de-al nostru?? As vrea sa vad cu ochii femeia care nu a purtat macar o data in viata ei PERLE, si n-a simtit felul in care aceasta nepretuita pietricica ne ajuta sa ne re-inventam, sa ne redescoperim gratia si misterul profund feminin...
    Tatiana ne ofera un minunat si special premiu din cochetul ei magazin, in valoare de 50 de Ron materiale, pentru o creatie care-i va fura inima, gest minunat si frumos, pentru care-i multumim din sufletel!!!

    11.12.2015, 20:34:34
  • blanitza
    blanitza

    Inca un magazin absolut deosebit este alaturi de noi printr-un premiu de 50 Ron in materiale, cu siguranta ca-l cunoasteti, datorita paletei cat se poate de variate de materiale, frumoase si calitative :
    www.breslo.ro/ARTLUBIJU
    Un rai al materialelor de tot felul, daca vrei sa-i faci o vizita, n-ar fi rau sa ai la indemana ceva timp, pentru ca nu cred ca-l vei parasi prea curand, eu de exemplu, cand fac o vizita unui magazin de materiale, daca nu bat din palme de bucurie, cand vad pagini dupa pagini de mici minuni, asadar, multumim din inima, pentru sprijin si sustinere!!!

    11.12.2015, 20:35:45
  • blanitza
    blanitza

    Mai avem alaturi de noi inca un magazin-sponsor absolut DELICIOS ce ni se alatura in cautarea Toamnei printr-un premiu dedicat celei ma frumoase creatii din categoria Moda si Vestimentatie, il stiti cu toatele si nu de putine ori i-am calcat pragul, uimindu-ma realmente prin materialele de exceptie pe care le ofera, plus creatii una si-una, ati ghicit : magazinul www.breslo.ro/YourShop
    Materialele sunt handmade, parte dintre ele, iar imaginatia si fantezia poate fi stimulata si-n aceasta directie, a materialului de creatie personala. Iti multumim din inima pentru deliciile in suma de 50 Ron, pe care ni le oferi cu atata generozitate!!!
    Putem admira aici frumusetea de premiu :
    www.breslo.ro/item/cadou-concurs-toamna-zana-melopeelor-1479114

    11.12.2015, 20:40:43
  • blanitza
    blanitza

    Concursul nostru a fost cu adevarat binecuvantat, atat de multe magazine au venit sa ne sustina incat sper din inima ca macar o vizita le-ati facut, pentru a vedea munca lor continua zi dupa zi!!
    Prezint inca un sponsor drag al intrecerii noastre estetice, si veti sti indata cine este - eu nu ma mai satur urmarind fila dupa fila de accesorii pentru piele, snururi, inchizatori trendy, paracord, distantiere super si tot ce-ti trebuie ca sa faci cele mai frumoase bratari si coliere, in stilul actual de bijuterie etnica, tribala si masculina, ati ghicit, este :
    www.breslo.ro/accesoriipiele.ro
    Zi de zi si ceas de ceas, Gabi de la accesorii pentru piele alege si cauta cele mai atragatoare si moderne piese, mereu ne surpinde cand venim, asadar, iata sponsorul nostru generos ce ne va oferi un premiu in materiale vrajite in valoare de 80 Ron, din magazinul ei, o galaxie a bunului-gust, multumim din inima!!!

    11.12.2015, 20:45:14
  • blanitza
    blanitza

    Si-acum inca un sponsor important al concursului nostru il reprezinta echipa Breslo, care ne-a sustinut tehnic de-a lungul vremii in mod deosebit, lucru pentru care-i multumesc din inima, de asemeni, si pentru premiile speciale pe care ni le ofera :
    - Promovarea castigatorilor printr-un mesaj catre toti cei 130 000 de membri Breslo, odata cu lansarea noului concurs;
    - 7 Campanii promo pe Prima Pagina ( o saptamana ), pentru fiecare castigator al podiumului.
    Pe ultima suta de metri, s-a mai alaturat un om eforturilor noastre de-a pretui si aprecia creatiile din concurs, o foarte draga prietena - Lucia, mi-a trimis materiale multe, de provenienta Sua, din care am realizat 4 premii ce vor recompensa gratia si talentul vostru. Maine le fac poze si le postez aici!!

    19.12.2015, 20:04:56
  • blanitza
    blanitza

    Si-acum cred c-ar fi grozav sa reiau lista sponsorilor nostri generosi, care sunt alaturi de noi in aceasta frumoasa si poetica intrecere :

    Locul I - materiale in valoare de 100 Ron din magazinul
    www.breslo.ro/blanitza
    Locul II - premiu pus la dispozitie de Andreea, magazin
    www.breslo.ro/AndreeaBololoiJewelry
    Locul III - premiu pus la dispozitie de Suzana, magazin
    www.breslo.ro/asulikeit3
    www.breslo.ro/nikolla (60 Ron)
    www.breslo.ro/Dungulitze (100 Ron)
    www.breslo.ro/giulian (set de margelit)
    www.breslo.ro/hobbyart (set de figurine pentru pictat)
    www.breslo.ro/FantasyStonesBoutique (50 Ron)
    www.breslo.ro/BeadSupplies (100 Ron)
    www.breslo.ro/StilulBaroness (voucher 60 Ron)
    www.breslo.ro/IzvorulDePerle (50 Ron)
    www.breslo.ro/ARTLUBIJU (50 Ron)
    www.breslo.ro/YourShop (voucher 50 Ron)
    www.breslo.ro/accesoriipiele.ro (80 Ron)

    Si Premiile Speciale din partea echipei Breslo :
    - Promovarea castigatorilor printr-un mesaj catre toti cei 130 000 de membri Breslo, odata cu lansarea noului concurs;
    - 7 x Campanii promo pe Prima Pagina ( o saptamana ), pentru fiecare castigator.
    - 4 premii de Craciun de la Lucia.

    20.12.2015, 18:17:13
  • blanitza
    blanitza

    Mai avem inca un minunat sponsor care ne bucura cu un premiu absolut deosebit, daruit din inima de catre
    www.breslo.ro/abysor
    Una dintre creatiile din concurs va straluci si prin acest cadou-premiu - un voucher de 60 Ron, o superba bijuterie sau decoratiune cu mult talent realizate, multumim din inima!!

    21.12.2015, 22:43:43
  • blanitza
    blanitza

    Revin cu Premiile-surpriza Lucia
    www.breslo.ro/item/premii-surpriza-lucia-concurs-toamna-559933
    Si inca doua premii pentru debutanti, formate dintr-un bust(17x10 cm) de prezentare bijuterii, si alte materiale-surpriza, alaturi de el
    www.breslo.ro/item/premiu-bust-toamna-638007
    Si-acum suntem gata de prezentarea premiantilor nostri!!

    21.12.2015, 23:48:22