Forum: Concursuri SPONSORI - Nesfârşirea de flori

  • Jewel.ia
    Jewel.ia

    Eu una ador ploile torentiale si mirosul acela de dupa o ropota sanatoasa [am aflat recent ca-n limba engleza are si un nume: petrichor]. Daca va intrebati cum ar arata si mai ales cu ce arome ne-ar scoate din casa o ploaie cazuta-n marea de flori de primavara, va invit sa faceti o plimbare [fara umbrela!] pe pagina concursului "Nesfarsirea de flori", deja au inceput sa cada primii stropi, sa infloreasca primii boboci. Si cum florile au nevoie de ploaie pentru a inflori si ploaia are nevoie de flori pentru a imbalsama aerul, tot asa, creatorii ce au inceput sa imbrace Breslo-ul in haine de clorofila au nevoie de sustinerea noastra, a celor care apreciem frumosul si nu vrem sa se termine. Dedic acest topic sponsorilor generosi multumita carora concursurile au devenit o traditie pe Breslo, un spatiu de cunoastere si recunoastere.

    Deschid lista sponosrilor prin a le multumi co-moderatoarelor mele, Susana si Ioana. Ele vor oferi premiile pentru castigatorii locului II, respectiv III la concursul "Nesfarsirea de flori". Premiile vor fi anuntate pe parcurs. Pana una alta, pana ce imbobocesc premiile, nu ezitati sa le vizitati magazinele, aici pe Breslo, sigur veti fi surprinsi de frumusetile ce ies din mainile lor:

    www.breslo.ro/asulikeit3

    www.breslo.ro/Peyo

    Nori grei, nu [doar] de ploaie, ci [mai ales] de premii se anunta pentru zilele ce urmeaza, asadar, uitati-va umbrele acasa. Eu o fac mai tot timpul.

    09.03.2016, 14:44:28
  • Jewel.ia
    Jewel.ia

    Carmen [carmenn] a fost vestitoarea primaverii, a adus prima floare in concurs, asdar, ii ofer cu drag o pereche de cercei:

    www.breslo.ro/item/cercei-southern-sky-rezervati-concurs-nesfarsirea-de-flori-1096994

    09.03.2016, 17:03:27
  • Jewel.ia
    Jewel.ia

    Am pozat si premiul pentru debut, bobite rosii care sper sa atraga cat mai multi noi participanti:

    www.breslo.ro/item/cercei-wild-berries-rezervati-concurs-nesfarsirea-de-flori-1158783

    10.03.2016, 10:06:08
  • asulikeit3
    asulikeit3

    Buna !Iata si plicul meu pentru ocupanta locului 2 sper sa-i fie pe plac !
    www.breslo.ro/item/plic-geanta-de-mana-crosetat-manual-cu-trandafir-rezervat-pentru-concursul-de-primavara-revarsarea-de-flori-1553034

    13.03.2016, 10:38:25
  • Jewel.ia
    Jewel.ia

    www.breslo.ro/item/set-capul-meduzei-rezervat-concurs-nesfarsirea-de-flori-1182378

    Un set colier-cercei pe care il voi oferi unuia dintre participantii la concursul nostru floral.

    15.03.2016, 11:44:28
  • Peyo
    Peyo

    Ufff...in sfarsit am reusit si noi sa facem sedinta foto si sa ne prezentam emotionati castigatoarei locului 3 careia speram sa-i fim pe plac, iar daca-i aducem macar un zambet pe buze declaram misiune indeplinita:)

    www.breslo.ro/item/vestitorii-primaverii-rezervat-pentru-concursul-nesfarsirea-de-flori-1552449

    21.03.2016, 14:38:09
  • Jewel.ia
    Jewel.ia

    Multumim fetelor pentru premiile oferite. Anunt si eu premiul pentru ocupanta locului 1. Un set format dintr-o pereche de cercei si un inel, ambele tesute in sarma de cupru si chips de calcedonia:
    www.breslo.ro/item/cercei-ghiocei-1558326
    www.breslo.ro/item/inel-sloi-142-1341667

    Inelul va fi refacut [daca e nevoie] pe marimea potrivita.

    11.04.2016, 15:31:39