Forum: Saluta comunitatea Steampunk si nu numai :)

  • ABClockwork
    ABClockwork

    Salutare tuturor! Zilele trecute mi-am deschis magazin pe Breslo. Bijuteriile mele sunt din lut polimeric. cele mai multe sunt steampunk, asadar cu rotite de ceas, cadrane de ceas si alte piese de ceas. Dar, in functie de starea de spirit, ajung si in alte zone :).
    Va invit sa imi vizitati magazinul, sa rasfoiti fotografiile si sa imi spuneti ce parere aveti.
    Sa aveti o zi minunata!

    26.07.2015, 14:10:44
  • HomemadeStore
    HomemadeStore

    Foarte frumoase bijuteriile si niste poze reusite! Mult succes si la cat mai multe vanzari :)

    27.07.2015, 12:47:40
  • blanitza
    blanitza

    Bine-ai venit in comunitatea noastra, succes din inima iti urez si la cat mai multe vanzari. Bravoo pentru stilul elegant de bijuterie abordat, steampunk-ul este demential, e plin de mister si seductie, mai stii ca nu te duci intr-o zi si spre gotic? Mult succes iti urez inca o data!!!

    27.07.2015, 15:31:10
  • ABClockwork
    ABClockwork

    Multumesc mult, Homemade Store! S auzim numai de bine! :)

    27.07.2015, 19:05:06
  • ABClockwork
    ABClockwork

    blanitza, multumesc pentru aprecieri. ai dreptate in ceea ce spui despre steampunk. chiar asa este (atat in ceea ce priveste bijuteriile, cat si muzica, designul, literatura etc.). Cat despre gotic, e un alt gen mai mult decat interesant si cel putin la fel de plin de mister. Asa ca da, cine stie? O zi minunata sa ai!

    27.07.2015, 19:10:58
  • unique.prints
    unique.prints

    Foarte frumoase!

    27.07.2015, 23:21:00
  • ABClockwork
    ABClockwork

    Multumesc, unique.prints!

    28.07.2015, 12:48:41