Forum: Idei si sugestii Structură galerii de cumpărături

  • katafolt
    katafolt

    Nu ştiu dacă s-a mai discutat asta, mă tot gândesc c-ar fi mai bine ca galeriile de cumpărături în construcţie să apară exact în formatul cum vor fi afişate pe urmă pe prima pagină. Adică în loc de 4 x 4 rânduri plus încă un rând de patru poze în dreapta pentru alternative, să fie 3 rânduri de câte 5 fotografii respectiv un rând pentru alternative în josul paginii.
    Prin structura actuală de afişare ultima poză din galerie dispară şi toată compoziţia construită cu maaare grijă :) se prăbuşeşte, se pierde conceptul şi dinamica dacă pot să spun aşa.

    Voi cum credeţi?

    07.03.2014, 08:31:37
  • Jewel.ia
    Jewel.ia

    Din cate tin minte s-a mai discutat la un moment dat acest lucru. Si, da, sunt de aceeasi parere, odata cu rearanjarea articlolelor in galerie, in urma afisarii acesteia pe prima pagina, se pierde dinamica propusa de cel care a alcatuit-o, de multe ori, galerii ce radiau ordinea si echilibrul par sa fi cazut prada unui vant puternic :).

    08.03.2014, 14:05:59
  • user21
    user21

    e relativ off topic ce vreau sa spun, dar are legatura cu galeriile si nu vreau sa mai incep un alt thread - nu se pot afisa galeriile facute de un user?
    mi-ar place sa pot intra pe profilul unui user si sa ii vad galeriile - am si eu preferatii mei :)

    08.03.2014, 16:58:45
  • Discover.the.magic
    Discover.the.magic

    sustin ce-a spus bijuteriiwhatelse :))

    09.03.2014, 14:18:05
  • katafolt
    katafolt

    Perfect :)
    Mersi, Breslo.

    11.03.2014, 12:05:40
  • Breslo
    Breslo

    A fost modificata structura, in acest moment asa cum se vede pe prima pagina, se vede si in pagina de creare a listei.

    11.03.2014, 12:46:26