• naturaspirits
    naturaspirits

    Luigi, crezi ca ideea de a face o rubrica noua "Supplies" e benefica? Eu cred ca da. De exemplu eu am multe materiale si accesorii overstock sau pe care le-am cumparat si nu le folosesc pt ca initial m-au incantat iar apoi mi-am dat seama ca nu se potrivesc cu ce fac eu. Si banuiesc ca mai sunt si alte persoane in acceasi situatie. Iar fetele de pe forum vad ca se tot intreaba de unde sa cumpere una sau alta.

    08.03.2009, 11:09:58
  • Letitiabijuterii
    Letitiabijuterii

    Rubrica "Supplies" pe care o gasesti pe este aceeasi cu "Furnituri" pe Breslo. Acolo ai mai multe categorii inclusiv pietre.

    08.03.2009, 13:00:06
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Cred ca am citit pe aici prin Forum ca defapt rubrica "furnituri" se refera la "supplies". Adica poti posta acolo materialele overstock. Dar adevatul e ca nu ar strica schimbarea numelui "furnituri" intr-un cuvant mai uzual, poate "materiale" sau ceva de genul asta. Eu personal nici nu stiam ce-s furniturile. spre rusinea mea *blush*.

    08.03.2009, 14:29:21
  • naturaspirits
    naturaspirits

    da, o denumire care sa cuprinda o gama mai larga ar fi super pt ca accesoriile pt bijuterii e cam ciudat sa le pui la furnituri.

    08.03.2009, 16:45:05
  • deviamrita4ever
    deviamrita4ever

    :)) eu ma gandeam la materiale din lemn cand citeam "furnituri" :))

    11.03.2009, 17:13:12
  • naturaspirits
    naturaspirits

    asa si eu, la lemn sau la croitorie. In fine, am deschis un shop nou numai cu accesorii si margele dar nu stiu daca e totul in regula. Si le-am postat pe unde mi s-a parut ca ar merge la "Furnituri" .Poate Luigi da o privire si pe forumul asta si ne lamureste.

    11.03.2009, 18:14:27