Forum: Feedback pentru magazinul tau Suggestions, help, ideas from my Breslo friends

  • alexandrra
    alexandrra

    Buna seara,

    Am nevoie de un mic ajutor din partea voastra legat de imaginea magazinului personal. Astept sugestii, sfaturi, critici, recomandari chiar si impresii. Ce trebuie schimbat, cum as putea sa-l imbunatatesc, cum as putea sa il promovez mai bine.
    In al 2-lea rand, daca sunteti dragute, m-ati putea ajuta cu cateva idei in vederea realizarii unor carti de vizita care ar putea fi confectionate acasa din materiale proprii (avand in vedere ca sunt la inceputul afacerii, bugetul nu-mi permite o comanda a unor carti de vizita standard :P)
    Va doresc o seara placuta!

    Cu drag,
    Alexandra

    25.11.2010, 22:15:19
  • magdad
    magdad

    ai un magazinas simpatic, cu fundite si stil). fotografiile sunt destul de bune adica sunt clare cu cateva exceptii, fotografiile pe lemn unde dupa a mea parere mai poti imbunatati. apoi in denumirea produselor avem de vanzare e un pleonasm cum e magazin cu produse de vanzare.
    pentru carti de vizita poti folosi Word sau photoshop daca vrei si imagini. le realizezi, le scoti la imprimanta pe carton special si le tai cu caterul. daca nu ai imprimanta pe Mircea aproape de liceu e o papetarie pe care ti-o recomand.

    28.11.2010, 16:31:04
  • alexandrra
    alexandrra

    Fotografiile pe lemn au fost primele incercari, inainte de a invata sa folosesc functia de expunere a aparatului meu :) Acel slogan o sa incerc sa-l regandesc :P thanks 4 the tipa :P Te astept maine dimineata cu produlele la Friends

    30.11.2010, 17:55:01