Forum: Feedback pentru magazinul tau Sunt noua, un feedback va rog

  • meda20
    meda20

    Buna la toata lumea!!Abia am descoperit aceasta pasiune pentru a face cercei, dar urmarind ceea ce se vine aici si produsele, ma simt mica si nesemnificativa, poate cineva sa mi da o parere obiectiva despre produsele facute de mine>? mi-ar fi de mare ajutor. Eu visez sa -mi deschis un magazin in oras la mine, dar ma simt cam fara ambitie si optimism.

    10.01.2012, 22:11:57
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Intr-un magazin online pozele sunt principalul criteriu de cumparare. Si eu cred ca mai trebuie sa lucrezi la pozele tale.

    Poate te ajuta cele 2 tutoriale de aici: www.breslo.ro/blog/?s=cum+pozam+bijuterii

    11.01.2012, 22:48:35
  • LoveMade
    LoveMade

    Bine ai venit !
    M-am uitat si eu in magazinasul tau si iata ce parere am(o sa fac o mica lista):
    -dupa cum a spus si Scortisoara, pozele sunt foarte importante. In primul rand produsul tb sa se diferentieze fata de fundal, sa sara in evidenta. Incearca sa faci pozele intr-un loc luminos, folosind lumina naturala.
    - descrierea produselor ar trebui detaliata (de ex. lungime cercei, materiale utilizate etc).
    - un alt lucru util este sa completezi si politica magazinului, pentru a fi toate lucrurile clare pentru cumparatori
    Si inca ceva :D. Nu uita sa iti personalizezi magazinul, un avatar si un banner sunt foarte importante pentru a-ti face cunoscut numele.

    Mult succes iti doresc!
    Alexa

    12.01.2012, 01:20:42