Forum: Orice altceva Tabara de creatie Breslo

  • allyingraphicland
    allyingraphicland

    Hello,
    organizarea unei tabere de creatie pentru membrii Breslo mi s-ar parea o idee buna, astfel am avea ocazia sa ne cunoastem colegii de "breasla", sa participam la workshopuri si eventual sa ne relaxam cateva zile in mijlocul naturii.
    Ce ziceti?...poate ne organizam cumva... :)

    18.01.2010, 12:09:48
  • gariana
    gariana

    Daaaa la munte sau la mare...imbinam munca si distractia :)

    18.01.2010, 16:43:58
  • Lauralia
    Lauralia

    De preferinta intr-un loc cald, pleeeeease? :-)

    18.01.2010, 20:00:06
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Hey, nu-i asa ca asta s-a mai facut candva?

    Cum a fost? any feedback de la cine a participat? In principiu mi se pare o chestie uber-cool, doar ca sansele mele de a putea participa sunt minuscule...

    19.01.2010, 16:33:29
  • allyingraphicland
    allyingraphicland

    Chiar nu stiu daca s-a organizat intre membrii Breslo, doar ca mi se facuse tare dor de o tabara, ceva de genul cum mergeam in facultate/liceu...

    19.01.2010, 16:42:52
  • andreaz
    andreaz

    Din cate imi aduc aminte sa facut asa ceva, anul trecut prin mai (cred) si a fost la munte.

    20.01.2010, 13:10:45
  • gariana
    gariana

    Din cate tin eu au fost doar discitii dar fara rezultat :)

    20.01.2010, 13:38:48
  • allyingraphicland
    allyingraphicland

    Pai hai sa facem pentru inceput o lista cu locatii posibile, dupa parerea mea nu ar trebui sa coste exagerat de mult toata "distractia", asa ca daca stiti locuri frumoase si unde cazarea/masa nu costa extraordinar de mult, care sa fie accesibile unui numar maricel de persoane...v-as ruga sa le mentionati. Eu personal as putea lua in calcul si gasirea unui loc de campare( cea mai putin costisitoare solutie, dar din pacate nu si foarte comoda )

    De exemplu cateva locuri ok pe care le stiu ar fi : Imprejurimile Lacului Sf Ana, Tabara de la Gresu(Jud Vrancea), iar la mare stiu ca ar fi o tabara la Navodari dar trebuie discutat...

    20.01.2010, 15:39:10
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Stiu ca eu nu prea cred ca pot veni, dar sugestia mea ar fi sa organizati la munte, acolo sunteti mai putin legati de vreme. Si cum o tabara de genul asta trebuie planificata din timp, ar fi pacat sa mergeti la mare si sa va ploua :( Evident, ar fi pacat sa va ploua oriunde, dar la munte e mai putin deprimant.

    20.01.2010, 16:24:07