Forum: Bug-uri Tag-uri la produse

  • ChocoDiva
    ChocoDiva

    Buna ziua,

    Intampin o problema si nu stiu daca chiar este o problema sau interpretez eu gresit mesajul:

    La orice produs adaug in magazin, cand vine randul tag-urilor, pot adauga 13 tag-uri, dupa care imi apare mesajul de eroare: Ati adaugat deja 14 taguri. Doar ca ele sunt si raman maxim 13, nu 14. Este o problema sau nu citesc eu bine mesajul?

    15.11.2012, 13:48:38
  • AlexidaHandmade
    AlexidaHandmade

    Si mie mi s-a intamplat. M-am amuzat, cred ca este numarat si tagul Breslo. Mai sus in aceeasi pagina ti se cere sa alegi cel putin o categorie de produse. Cred ca este al 14 tag! :)
    Cel mai sigur ar fi un raspuns al unui admin.

    15.11.2012, 22:15:01
  • ChocoDiva
    ChocoDiva

    Inclusiv acela/acelea sunt doar 13. Iar daca te referi la categorie(cercei, coliere etc), mi se pare ca e clar facuta distinctia intre categorie si eticheta..deci nu ar trebui sa intre la tag-uri (etichete). :)

    16.11.2012, 08:29:01
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Un produs poate avea maxim 14 etichete - in care sunt incluse si subcategoriile si eticheta Breslo obligatorie. Categoria principala este altceva si nu se numara ca si eticheta.

    Exemplul unei brose: Categorie: bijuterii. Nu se numara ca si eticheta.
    Subcategorie: brose (1 eticheta)
    Eticheta Breslo: din metal (1 eticheta)
    Mai poti adauga acum 12 etichete personalizate


    PS: pentru ca am observat ca nu multa lume stie: pentru o cautare sunt relevante pe langa etichete si titlul si descrierea produsului.

    17.11.2012, 16:09:43
  • ChocoDiva
    ChocoDiva

    Multumesc frumos pentru lamuriri :D E mult mai clar acum :*

    17.11.2012, 22:30:24
  • CorinaMaria2
    CorinaMaria2

    Cum pot schimba "username-ul" cu "denumire magazin" astfel incat sa pot fi gasita dupa "denumire magazin" si nu dupa "username"?

    23.02.2013, 22:26:37