Forum: Locuri & Evenimente Targ Green Fair

  • mycreation
    mycreation

    Buna dimineata,

    Din cauza unui eveniment neprevazut care va avea loc in weekendul viitor in Green Hours am fost nevoiti sa modificam data Green Fair-ului pentru 25-26 septembrie 2010.
    Ne cerem scuze pentru aceasta dar din pacate nu am putut face nimic.
    Va trimit in atasament afisul modificat cu noile date.

    Pentru cei care au achitat deja taxa la intalnirea de ieri si nu pot participa in weekendul 25-26 septembrie sunt doua posibilitati: ne intalnim luni 20 septembrie 2010 in Green Hours pentru a va returna banii sau raman pentru editia viitoare din octombrie.
    Daca ati achitat ieri la intalnire si va convine modificarea, nu trebuie sa mai veniti la a doua intalnire, pe 20 septembrie, ne vedem sambata pe 25 la targ.

    Pentru cei care nu au confirmat participarea sau au infirmat, va anuntam ca se mai pot face inscrieri pana cel tarziu luni 20 septembrie 2010.

    Intalnirea de luni 20 septembrie este valabila pentru cei care confirma participarea de acum incolo.

    Va multumesc pentru intelegere,
    Daca aveti intrebari sau nelamuriri va rog sa ma contactati la 0724.390.246 - Ioana

    Am rugamintea sa transmiteti la randul vostru acest mesaj deoarece am intampinat in mai multe randuri probleme la receptionarea mailurilor.

    Va multumesc,

    Ioana

    15.09.2010, 10:38:32
  • simona87
    simona87

    @mycreation-cat este taxa de participare?

    15.09.2010, 15:28:36
  • lycurycy18
    lycurycy18

    50 lei

    15.09.2010, 18:41:02