Forum: Locuri & Evenimente Targ in Crangasi

  • tonycat
    tonycat

    Salut,

    mai nou se organizeaza targ in care sunt inclusi si cei care lucreaza handmade la strand in Crangasi. Daca nu cer prea mult, imi puteti spune cum a fost? A fost bine, a fost rau (excludeti calduraaaaa!!!!!), v-ati mai duce si a doua oara?

    Multumesc mult!

    24.07.2010, 23:53:42
  • mady68
    mady68

    stau in Crangasi,dar nu am stiut de targ,nu prea am voie la strand,dar unde a fost facuta publicitate?chiar sunt curioasa cum a fost si cine a fost organizatorul

    25.07.2010, 21:38:22
  • tonycat
    tonycat

    Buna Mady si multumesc pentru feedback. Nu stiu daca mergi cu metroul dar pentru ca acolo se face publicitate pe circuit inchis la targurile organizate de Primaria Sect.1 si ATE CARPATIA asa am aflat de acest targ. Vezi si topicul legat de targul din Parcul Herastrau. Nu stiu sa iti spun mai multe, de aceea am si lansat intrebarea.

    25.07.2010, 23:42:35
  • lycurycy18
    lycurycy18

    eu am fost la strand acolo sapt trecuta si am vazut acel targ, dar nu mi s-a parut a fi un targ de produse handmade, pt ca nu am vazut decat la 2 tarabe asemenea produse, restul erau deiversificate. Dar...nu am vazut in schimb sa treaca foarte multa lume pe la aceste tarabe, ganditi-va ca mergeti la strand...pt ce luati bani la voi? eu una aveam banii de intrare si de mancat ceva pe acolo si de baut ceva rece.Lume era destula la acel strand, dar asta e ce am vazut eu legat de targ

    26.07.2010, 09:06:02
  • tonycat
    tonycat

    Multumesc Lycurycy pentru feedback. Asa ma gandeam si eu.

    26.07.2010, 11:13:54
  • mady68
    mady68

    multumesc pentru raspunsuri

    26.07.2010, 21:46:10