Forum: Locuri & Evenimente Targ la Capitala, Targ la mal de mare

  • alexandrra
    alexandrra

    Targ in Bucuresti

    Liga Studentilor din Bucuresti (LSB), in parteneriat cu Uniunea Nationala a Studentilor din Romania (UNSR) organizeaza in perioada 8 -9 decembrie 2010, Targul de handmade pentru tineri si studenti.

    Evenimentul organizat special cu ocazia Sarbatorilor de Iarna, in luna cadourilor, va fi gazduit de Universitatea Politehnica si este adresat tuturor tinerilor si studentilor din Bucuresti.

    Pentru mai multe detalii va rog sa contactati organizatorii la adresa de e-mail [email protected] unde vi se va trimite si o invitatie de participare.

    Targ in Constanta

    O noua editie de iarna a targului The Back Of My Closet pe 1 decembrie in Friends & Co.


    CTLife si Friends & Co. Bar au placerea de a va invita la o noua editie de iarna a targului de haine, obiecte si accesorii handmade, The Back of My Closet. Evenimentul va avea loc marti, 1 decembrie 2010, intre orele 10.00 si 18.00 in incinta barului Friends & Co. La aceasta editie vor expune 18 artisti. Va asteptam cu drag sa ne vizitati!

    O seara placuta!

    25.11.2010, 23:49:37
  • magdad
    magdad

    intreb despre targul de la Constanta, e deschis pentru orice participare? care e adresa de contact pentru participare?

    26.11.2010, 11:19:58
  • alexandrra
    alexandrra

    Buna Magdad,

    Din pacate lista a fost facuta si nu mai sunt locuri pentru acest targ. Dar am sa te am in vizor, iar pe viitor cand am sa aud de vreo organizare de targ prin Constanta, te anunt.

    26.11.2010, 13:46:39
  • magdad
    magdad

    multumiri anticipate ).

    27.11.2010, 18:31:11