Forum: Locuri & Evenimente Targ Sun Plaza Shopping Center

  • arabela
    arabela

    Pentru cine e interesat , am primit azi urmatorul e-mail:

    Cu ocazia sarbatorilor de Florii si de Paste, Expopedia International va invita sa le celebram impreuna alaturi de vizitatorii Sun Plaza Shopping Center, dand nastere astfel celui mai important eveniment din Bucuresti pentru aceasta perioada. Asadar, in perioada 10 – 19 aprilie, Sun Plaza Shopping Center se transforma in “destinatia de senzatie a Iepurasului” si asteapta cu drag toti vizitatorii dornici sa isi faca cumparaturile pentru aceste sarbatori.
    Avand in vedere experienta dobandita in organizarea unor astfel de evenimente, prin lansarea “Targului de Paste” dorim sa cream in Bucuresti principala expozitie de: cadouri, decoratiuni si accesorii specifice Sarbatorilor de Florii si Paste, oua incondeiate manual, aranjamente florale specifice Floriilor si Pastelui, icoane sfintite si mestesugite cu maiestrie, produse artizanale sculptate din lemn si lut, precum si de dulciuri traditionale pentru masa de Paste.
    Ca prim pas pentru realizarea acestui lucru, am ales cea mai potrivita locatie a momentului, respectiv Sun Plaza Shopping Center. Alaturi de acest detaliu important, am pus accentul foarte mult, atat pe imaginea acestui eveniment, cat si pe modalitatea de expunere a produselor prin punerea la dispozitia expozantilor a unor standuri care sa se ridice la pretentiile dorite.
    Iar cum un eveniment de anvergura nu se poate realiza fara promovare, am pus la punct un plan media complex pentru a ne asigura de succesul acestuia.
    Insa, mai presus de tot, sunt expozantii care participa la aceasta expozitie! Asadar, cum toate ingredientele pentru a realiza ceea ce ne-am propus sunt puse la punct, va lansam invitatia de a va alatura echipei noastre in acest proiect, prin participarea cu produsele dvs. care se pot integra in acest concept!
    Ca sa profitati de oportunitatea pe care v-o punem la dispozitie, consultati prezentarea evenimentului pe care o gasiti atasata. Pentru informatii suplimentare, va rugam sa ne contactati.
    Atentie! Numarul de locuri este limitat! Va rugam sa confirmati prezenta dvs. pana la data de 31 martie.

    --
    Cu stima,

    Bogdan Rusu
    Manager de evenimente
    Tel.:0745.140.069
    E-mail:[email protected]

    21.03.2014, 15:48:30