Forum: Bug-uri Taxa campanii publicitare

  • jocul.margelutelor
    jocul.margelutelor

    Astazi am facut o campanie publicitara pe durata a 3 zile, pe prima pagina centru, si in loc sa mi se scada din campaniile disponibile mi s-a scazut din numarul bresleilor.
    Rog administratorii sa repare acesta greseala si sa imi restituie breslei retrasi neconform cu regulamentul respectivei reclame (care spune ca se pot folosi campanii pentru acest tip de reclama)

    17.05.2014, 16:39:31
  • jocul.margelutelor
    jocul.margelutelor

    In continuare am aceeasi problema.
    Rog un administrator sa faca ceva urgent pentru ca imi expira magazinul din cauza faptului ca mi s-au luat din breslei.

    Mai mult de atat am dat mesaj la breslo si mi sa spus ca acele campanii pe care le am in cont (aprox 15) sunt doar pentru prima pagina jos. Eu am cumparat 60 si pana acum pe majoritatea le-am folosit pentru prima pagina sus cu success.
    In plus, nici vorba in descrierea produsului cumparat de mine nu apare ca ar fi doar pentru o singura zona din site.

    Atasez si un print screen cu ceea ce am cumparat eu, unde se specifica foarte clar ca se pot folosi in orice zona de pe prima pagina, forum si mesagerie.

    http://tinypic.com/view.php?pic=wcdf21&s=8#.U4Iloi8U9oI

    25.05.2014, 10:21:28
  • daisy.furnituri
    daisy.furnituri

    Buna,

    nu stiu daca este corect, dar in descrierea serviciului pe care l-ai cumparat zice ca "stai 60 zile pe prima pagina", dar serviciul a fost cumparat in mai 2013. S-ar putea sa fii expirat ....

    25.05.2014, 14:08:55
  • jocul.margelutelor
    jocul.margelutelor

    Nu, nu scrie nicaieri ca trebuiesc folosite la rand din momentul in care le-ai cumparat.
    Daca era asa trebuia specificat clar, pentru ca nu e vorba de o suma neimportanta. In cazul ala nu as fi cumparat.

    25.05.2014, 18:47:32
  • jocul.margelutelor
    jocul.margelutelor

    De saptamana trecuta astept un raspuns de la administratori si nici acum nu l-am primit...

    27.05.2014, 18:56:04
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Ai spus ca ai dat mesaj la breslo... tot acolo e raspunsul, cu echipa rezolvi. Pe forum, nu intra mereu cei din echipa si risti sa tot astepti, dupa cum deja ai observat.
    Mai trimite un mail la [email protected] si un mesaj la (user-ul) breslo

    Desi la inceputul descrierii scrie ca "60 zile esti pe prima pagina Breslo", mai jos scrie "Campaniile pot fi folosite in orize zona publicitara de pe Breslo (Prima Pagina, Forum si Pagina de Cautare)" si de asemeni ele "Pot fi setate dupa bunul plac"

    Daca spui ca a functionat in regula (in toate zonele) pana acum o saptamana, trebuia sa functioneze in continuare.

    27.05.2014, 19:59:57
  • Breslo
    Breslo

    jocul.margelutelor - ti-am scris deja un mail pe data de 26.05. Ti-am mai trimis acum inca unul. Problema s-a rezolvat!

    bijouxdemonange - minim 1 persoana din echipa Breslo intra zilnic si pe Forum. Din pacate nu putem sa oferim suport prin acest canal, si, cum bine ai punctat, cu un mail la [email protected] orice se rezolva.

    Seara frumoasa tuturor
    Luigi

    28.05.2014, 20:04:35