Forum: Suport Breslo telefon admini breslo

  • iris07
    iris07

    va rog mult sa-mi spuneti daca telefonul breslo de contact e cel afisat pe site si daca da de ce e mereu inchis???....incerc de 2 zile si intra mereu casuta vocala , multumesc !

    17.04.2013, 10:22:23
  • Breslo
    Breslo

    Buna,

    Numarul e corect. Avem niste probleme tehnice cu telefonul in ultimul timp. Acum e in regula. Poti sa suni.

    Pe viitor, daca vezi ca nu se face legatura, poti sa ne scrii un mesaj.

    Zi frumoasa!

    19.04.2013, 12:24:18
  • abstract
    abstract

    Am observat ca numai aveti nr de tel afisat pe sait.Am trimis urgent un email dar vad ca nu se rezolva nimic referitor la faptul ca mag meu are probleme tehnice,nu pot vizualiza pag mea iar produsele din mag pe langa faptul ca nu se vad nici nu pot sa le accesez.Va rog remediati problema urgent
    Multumesc

    18.02.2014, 12:52:23
  • Breslo
    Breslo

    Ne cerem scuze pentru inconveniente, de acum inainte Breslo ar trebui sa faca fata mai bine numarului mare de vizitatori noi.

    In cursul zilei de astazi am facut un upgrade de memorie pentru ca site-ul sa mearga mai repede. Daca mai descoperiti totusi alte erori, semnalati-le va rugam pe Forum sau pe [email protected]

    Seara frumoasa!

    18.02.2014, 18:33:39
  • CosulCuAte
    CosulCuAte

    eu in continuare am probleme la incarcarea site-ului, atunci cand creez galerie noua imi iese din pagina, la afisarea magazinului, practic la tot. initial am crezut ca este de la netul meu, dar am incercat din alte 2 locatii cu provider diferiti de net, desi toata lumea e la city net, dar sa zicem ca de la alt provider si tot am avut probleme. sper sa le rezolvati cat mai curand ca este foarte neplacut sa faci o galerie in 30 de min pt ca nu se incarca pagina sau iti iese din ea. multumesc

    22.02.2014, 18:22:37
  • deeacristea
    deeacristea

    Buna ziua! Vreau eu un numar de telefon pentru a plasa o comanda personalizata. Multumesc!

    18.10.2014, 16:24:36
  • cactusulalbastru
    cactusulalbastru

    Alo,BRESLO mai raspunde cineva la mail-uri?L-am trimis si eu pe primul joi si de atunci astept un raspuns,am revenit cu intrebarea vineri-e vorba de niste bani pe care i-am pus in cont ,etc
    Suntem pe pilot automat?In week-end nu lucram?

    18.10.2014, 23:40:33
  • BEAUTICIAN.TS
    BEAUTICIAN.TS

    am trimis vreo 4 email-uri pe: [email protected]
    Le-ati primit, ori ati schimbat adresa? E urgent!

    22.11.2014, 21:40:17
  • BEAUTICIAN.TS
    BEAUTICIAN.TS

    mi-ati modificat numele magazinului, si nu ma mai pot loga.Intrarile de pe Facebook in magazin, dau eroare.Nu mai apar feedback-urile clientilor,nici nr de vanzari. HELP, please!

    22.11.2014, 21:42:45
  • Breslo
    Breslo

    Buna,

    Am raspuns si pe mail. Se vor remedia pana la sfarsitul weekend-ului toate aceste probleme. Iti multumim mult pentru feedback si rabdare!

    Seara frumoasa!

    22.11.2014, 22:59:59
  • carmendana
    carmendana

    Si eu am trimis mesaje pe mail legate de schimbarea numeleui magazinului, nu s-a rezolvat problema si nici nu am primit nici un raspuns. Sper sa se rezolve cat mai curand

    02.12.2014, 11:14:35
  • bijuteriicarmen
    bijuteriicarmen

    Buna seara ,cred ca sunteti bine intentionati dar nu prea ati gasit momentul bun,< Decembrie?eu ma simt in ceata ,am senzatia ca nimeni nu vede si nu aude ce facem aici ,am trimis vreo 2 mesaje la clienti nu am primit raspuns am sunat nici macar nu mi-au sous ceva de vreun mesaj mi de groznica noua platforma,apropo salveaza e acelasi lucru cu trimite ca mi se pare ca raman in inbox,habar nu avem de accesari de feetback ,nu stiu daca e cazul sa mai bagam produse ,gasiti o solutie sau dati-ne manual de utilizare,sunt destul de veche pe siteul vostru dar acum nu stiu ce sa fac incotro sa o iau

    04.12.2014, 17:52:59
  • Breslo
    Breslo

    Acest subiect va fi inchis, continuam aici pentru o centralizare mai buna: www.breslo.ro/Forum/buguri-site-nou-topic-15796

    Toate semnalarile sunt pe lista de lucru, incercam sa le rezolvam cat mai rapid. Va multumim pentru rabdare!

    De asemenea, va rugam cand intampinati probleme sau aveti nevoie de ajutor sa ne scrieti direct prin mesageria Breslo, pentru a fi siguri ca vedem mesajele in timp util. Multumim!

    05.12.2014, 15:13:43
  • maria.ana.micu
    maria.ana.micu

    Buna ziua ! Eu as dori sa achizitionez doua produse de la acest magazin online . Nu gasesc un număr de telefon pentru a suna la magazin . Va rog sa il postati aici ! Multumesc !

    06.12.2015, 16:29:05
  • EtnoWare
    EtnoWare

    maria.ana.micu pe Breslo sunt mai multe magazine, iar pentru a lua legatura cu administratorul unui magazin, intra pe pagina respectiva si acolo ai sectiunea "Contact" de unde ii poti transmite un mesaj :)

    08.12.2015, 11:24:27
  • CrinaBodnar
    CrinaBodnar

    Buna ziua,
    Am cumparat de pe Breslo o pereche de botine pictate.Azi am primit coletul si sunt foarte dezamagita de botine.In primul rand nu corespunde nici marimea ,nici culoarea.Au chiar si multe defecte!La pretul achitat-310 lei+ 26 lei taxe de transport,ar trebui sa arate impecabil.Pielea prezinte crapaturi,incretituri s.a.Pana a ajunge la "Protectia consumatorului" unde as putea pune niste poze care sa dovedeasca cele relatate.Ma puteti sustine si ajuta ?

    28.04.2016, 15:07:14
  • EtnoWare
    EtnoWare

    CrinaBodnar trimite un email la [email protected] si detaliaza in mesaj cele patite. Lasa si linkul catre magazinul cu pricina si numarul comenzii.

    AI putea sa iei legatura si cu vanzatorul, in pagina lui, la sectiunea Contact si sa ceri banii inapoi.
    ... tare rau imi pare sa aud :(

    29.04.2016, 19:58:58
  • Silva11
    Silva11

    Buna ziua. As dori urgent un nr de contact pentru ca astept o comanda din 4 noiembrie si nici acum nu a sosit

    22.11.2016, 15:54:41
  • user86682
    user86682

    Silva 11. La ce magazin ai facut comanda?

    23.11.2016, 10:44:50