Forum: Concursuri The "Happy Birthday" exchange - un giveaway, in care dai si primesti :)

  • mandibohandmade
    mandibohandmade

    Deee ziua mea, ziua mea, ziua mea... lalala.. m-am gandit sa fac un altfel de GIVEAWAY. Unul, in care nu numai dau, ci si primesc. grin emoticon Ce ziceti, ati fi interesati sa faceti schimb cu mine?

    Eu ofer produsele mele aflate in stoc (sau le refac daca am materiale suficiente), tablourile tocatoare, perii, cutiile mici si mijlocii, farfuriile, etc, si cer in schimb ceva de aceasi valoare, poate fi un produs handmade sau chiar materiale pentru handmade. Ce ziceti? Sunteti interesati?
    Astept doritorii de schimb sa scrie sub poza ce ar dori de la mine dintre produsele aflate in albumuri si ce ar oferi in schimb. Eu trimit imediat dupa ce primesc produsul oferit.

    Giveawayul tine pana cand am facut 10 schimburi. Cer si ofer seriozitate, pozele cu obiectele schimbate vor fi publicate aici pe pagina.

    Linkul schimbului: https://www.facebook.com/mandibohandmade/photos/a.781390441898703.1073741842.164686750235745/781387878565626/?type=1&theater

    Va astept cu drag :)

    14.01.2015, 20:10:54
  • nicoletag
    nicoletag

    buna seara,

    Numele meu este Nicoleta Gherle. As dori sa particip la giveaway. Eu fac scrapbooking. din pacate zi mi-am reactivat magazinul de pe breslo si doar vineri poti sa vezi ce fac.

    astept raspunsul tau.

    multumesc,
    nicoletag

    14.01.2015, 20:56:50
  • mandibohandmade
    mandibohandmade

    Buna Nicoleta,
    bine te-am gasit si aici, astept redeschiderea magazinului tau si dupa alegerea produselor putem face schimb :)

    14.01.2015, 22:47:14