• Alina.G.B
    Alina.G.B

    Buna, a mai comandat cineva de pe profilul numit ***? Am facut o comanda catre ei acum doua saptamani, mi-au cerut datele si acum nu mai raspund la mailuri pentru a finaliza comanda, desi mi-au spus ca imi pot trimite colet imediat. Mi se par cam neseriosi.... Multumesc.

    28.09.2012, 18:03:33
  • Alina.G.B
    Alina.G.B

    M-am lamurit, nu recomand sa comandati de pe contul ***. Pentru o simpla comanda mie mi-au marit pretul si au micsorat cantitatea de 2 ori, motivand ca au furnizor care le cere asta, asa ca am renuntat la comanda. Plus intarziere pentru livrare.

    29.09.2012, 15:40:38
  • arabela
    arabela

    Buna, iti recomand sa le lasi feedback negativ in cazul acesta, pentru a avertiza si alti potentiali cumparatori.

    01.10.2012, 14:48:00
  • Alina.G.B
    Alina.G.B

    Din pacate nu stiu cum pot face asta pentru ca sunt "noua"in comunitate. Multumesc.

    01.10.2012, 18:29:14
  • Live
    Live

    Pe banda verde de sus, în colţul din dreapta, se vede o săgeţică. Apeşi pe ea şi se deschide o ferestruică. Te duci acolo unde scrie "Feedback" şi dai click. Vei ajunge în pagina în care dai feedback. Acolo cred că te vei lămuri ce trebuie să faci. dacă nu, zi că nu te descurci şi spunem ce să faci!

    02.10.2012, 18:24:27