Forum: Bug-uri tot la galerii

  • sognami
    sognami

    Salut,

    probabil ca se lucreaza la aranjarea galeriilor, de cateva zile nu mai sunt functionale sagetile verzi dreapta-stanga, pana sa ajung la o lista trebuie sa le iau pe toate la rand. Erau utile...
    Si daca tot sunt la subiectul galerii mi-ar placea sa pot vedea galeria de acolo de unde se poate edita cu comentarii cu tot.

    ps. Un apel umanitar: as vrea sa vad mai mult zambet si mai putini nervi pe Breslo...
    Va pup pe toti :x

    17.01.2011, 13:22:25
  • BohemianSin
    BohemianSin

    same here!

    17.01.2011, 19:10:25
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Va referiti la sagetile verzi de aici: www.breslo.ro/Treasury ?
    Fiindca eu le vad o.O. Sau mai trebuiau sa fie undeva alte sageti?

    17.01.2011, 21:41:58
  • BohemianSin
    BohemianSin

    alea, se vad dar nu sunt functionale si nu poti rasfoi pe pagini. tb sa intri in prima galerie si dupa sa dai previous mereu...obositor!

    18.01.2011, 00:35:33
  • sognami
    sognami

    Da, cinnamon ;) la acelea ma refer si eu. Si acum ma gandeam ca ar fi util ca butonul galerii si forum sa fie accesibile de pe fiecare pagina din site.
    Acum cateva zile mi-a placut ca galeria cutare se deschidea cumva intr-o "fereastra" pe care o puteai inchide si reveneai astfel la lista cu galerii.
    :x

    18.01.2011, 11:53:40
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Ma simt ca in dosarele X. La mine sagetile acelea verzi sunt functionale...

    @sognami: poti sa dai click dreapta pe titlul unei galerii >open in new Tab> si galeria se deschide intr-o fereastra noua. De acolo poti fie sa navighezi cu Next si Previous, fie sa o inchizi si sa te intorci la lista cu toate galeriile (cea unde se vad doar primele 4 poze).

    Galeriile, Forumul, Blogul si Ghidul de cadouri sunt accesibile de pe fiecare pagina din site, fie din bara verde de sus (pe pagina principala sau in Categorii), fie prin bara gri din josul paginii - cum e de ex. pe pagina asta.

    18.01.2011, 12:48:51
  • sognami
    sognami

    :)) vai.... cinnamon! acum vad bara gri pentru prima data, multumesc si va rog sa ma scuzati.
    Dar sagetile verzi tot nu merg de loc.

    18.01.2011, 14:28:51
  • sognami
    sognami

    Acum e perfect, multumesc!
    :x

    19.01.2011, 10:32:02
  • lycurycy18
    lycurycy18

    am si eu o intrebare: au disparut galeriile de pe site? pt ca nu le mai vad pe nicaieri

    21.01.2011, 17:12:54
  • Maria.Nadia
    Maria.Nadia

    @ lycurycy18: gasesti aici www.breslo.ro/Forum/liste_topic_3302 ambele variante de a accesa sectiunea "Galerii"

    21.01.2011, 18:31:39
  • pinkcornerdiscounts
    pinkcornerdiscounts

    Buna seara!
    credeam ca numai eu nu vad galeriile si de astazi chiar ma hotarasem sa port ochelarii din dotare!
    Se pare insa ca nu sunt singura:))
    In pagina aceasta, le vad in bara gri de jos, insa din bara verde au disparut
    Or fi acoperite de zapada;))

    24.01.2011, 17:13:43