Forum: Orice altceva Treasury

  • dodo
    dodo

    In prag de sarbatoare Treasury a " imbracat" haine noi, extrem de elegante.Felicitari!

    18.12.2009, 11:11:23
  • AtelierMikaela
    AtelierMikaela

    Intr-adevar, insa la mine se incarca greu si nu mai e atat de usor de urmarit.. :(

    18.12.2009, 11:26:51
  • BohemianSin
    BohemianSin

    vai cat de mult imi place, mi se pare mult mai elegant....bine era mai simplis cel vechi dar asta-i minunant ca aspect grafica, etcm, etc

    18.12.2009, 11:44:04
  • marasquin
    marasquin

    Aveti dreptate fetelor! Este foarte interesant! Numai ca eu am avut ceva probleme sa-mi dau seama cum functioneaza (defapt trebuia sa ma uit mai jos si sa vad ca acolo am toate "uneltele" necesare pentru a constitui noi liste...numai ca eu sunt cu capul in nori...imi cer scuze daca am deranjat pe cineva cu intrebarea mea de la rubrica unde poti cere ajutor.)

    19.12.2009, 00:03:07
  • deerstuff
    deerstuff

    Si pe mine m-au impresionat placut aparitia si aspectul noilor "Galerii"! Inspirata idee! Inainte, existau liste de Treasury cuprinzand "produse" minunate, dar purtand titluri mai putin inspirate sau mai putin incitante si, drept urmare, erau mai putin vizualizate. Acum poti sa iti faci cat de cat o idee despre continutul listei, sa o corelezi cu titlul, (si) privind acele 4 mini-foto (reprezentand, de fapt, "prima linie" a listei --> care, in conditiile date, probabil va capata o mai mare importanta, chestie "cu doua taisuri", dar acesta este alt subiect...).

    19.12.2009, 01:47:48