Forum: Bug-uri Trecere de la Non-hadmade la handmade cu surprize...neplacute!

  • Laurazin
    Laurazin

    Ieri am trecut magazinul pe format Handmade din formatul Non-Handmade. Surpriza a fost ca mi s-au sters toate produsele Furnituri pana am ajuns la 10 articole Non-Handmade si nu pana la 20, asa cum este anuntat...eu avand cateva produse pe stoc 0 in dorinta de a-mi salva descrierile cand voi avea timp...Acestea au fost sterse, chiar cu stocul 0.

    As vrea sa stiu de ce s-au sters toate peste 10 produse Non-Handmade? Ati anuntat 20 si eu m-am bazat pe acest 20...DECI?
    Multumesc.

    07.03.2012, 08:03:34
  • Breslo
    Breslo

    Buna,

    Numarul de produse non-handmade pe care le poti vinde printr-un magazin Handmade este de 20. In acestea, intra si cele cu stoc 0, inactive.

    Deci cand treci de la non-handmade la handmade, se sterg produsele cele mai vechi, pana cand ramai cu cele mai nou adaugate 20 de produse non-handmade, indiferent de stocul lor.

    07.03.2012, 12:15:49
  • Laurazin
    Laurazin

    Asta si spun, ca mie mi-au fost sterse toate pana la 10, nu pana la 20...Eu mi-am stest si administrat produsele chiar si cu stoc 0 si aveam 15 sau 17...dar au fost sterse tot ce-a trecut peste 10....DE CE?!
    Nu-nteleg ce nu e clar in intrebarea mea: De ce mi-au fost sterse cele non-handmade pana la 10 si nu pana la 20maxim....!!!?!?

    07.03.2012, 12:42:27
  • Breslo
    Breslo

    -Laura-, am verificat sistemul si nu este nicio problema. Au mai facut si altii trecerea, si e totul in regula.

    Iti sugeram sa mai numeri o data, poate ai facut o greseala. Verifica toate produsele din nou.

    Daca tot nu ii dai de capat, continuam discutia pe mail, daca vrei.

    O zi frumoasa!

    07.03.2012, 14:18:43