Forum: Bug-uri un mic bug :)

  • Elven.Rose.Design
    Elven.Rose.Design

    Uneori nu pot vedea ultimele comentarii de la discutiile de pe forum. Adica, in partea dreapta imi apare ca a comentat cineva : de exemplu ieri la un moment dat au fost doua comentarii de la giulia (avea si un y prin nume dar nu mai stiu unde :D ) la "Bunatati si Traditii de Paste" si la "marcaj 18KGP" (parca) dar cand am deschis discutia, acolo nu mi le afisa. Am mai observat acest lucru de cateva ori (cu comentarii ale altor persoane).

    14.03.2010, 16:36:28
  • gariana
    gariana

    Se intampla destul de des...inclin sa cred ca trebuiesc aprobate sau ceva de genul asta si de aceea apar mai tarziu. Asa cred io :)

    14.03.2010, 17:01:48
  • Elven.Rose.Design
    Elven.Rose.Design

    Nu stiu. de exemplu comentariile de care spuneam (cele ale giuliei, de ieri) n-au mai aparut deloc.

    14.03.2010, 18:39:05
  • GOT
    GOT

    De obicei se intampla asa la primul comentariu pe forum...asa mi sa intamplat si mie...eu vedeam comentariul dar iimi scria in dreptul pozei inactiv sau ceva de genul ...acum nu mai scrie si banuiesc ca vede toata lumea ce scriu

    14.03.2010, 20:09:07
  • Elven.Rose.Design
    Elven.Rose.Design

    da, probabil despre asta este vorba :)

    14.03.2010, 20:20:58
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    GOT are dreptate, are de-a face cu activarea contului de forum care dureaaza putin la prima postare. Odata ce contul de forum e activ, urmatoarele postari apar imediat.

    14.03.2010, 22:13:37