Forum: Feedback pentru magazinul tau Un sfat, doua, trei nu ar strica:D

  • Zubiju
    Zubiju

    Buna, am magazinul zic eu "prospat" si nu mi-ar strica niste sfaturi :D
    Multumeeeesc :D

    24.05.2012, 22:58:16
  • gemsgems
    gemsgems

    Produsele tale sunt fix cum imi plac mie: colorate! :D

    Mie imi place magazinul tau. :D SI floricelele tale. :D Cred ca preferatele mele sunt Rununculus galbene. Sunt absolut superbe! :D Am si eu o pereche de rununculus, dar albe si complet inflorite. :P

    Iar bratara asta www.breslo.ro/Product/Bratara-A-venit-primavara_597062 e superba! :D

    Am vazut ca sunt unele produse la care ai doar o poza. Nu ar strica sa aiba toate mai multe, de aproape si de departe. Si la bratari poate le faci si pe mana, sa se vada cum se vede. :P Si am vazut ca la unele nu ai pus lungimea. Si mie imi mai scapa. :P

    Ti-am citit politica magazinului si am vazut ca ii rogi pe oameni sa nu uite chestii, sa mentioneze chestii cand fac comanda. Sugestia mea e sa nu te bazezi pe asta. :P Dar vad ca deja ai vanzari asa ca probabil stii cat de importanta e comunicarea directa cu clientii. :D

    Bafta in continuare! :D

    25.05.2012, 00:04:11
  • Zubiju
    Zubiju

    Multumesc pentru sfaturi, imi sunt de folos :) pe viitor voi face poze mai detaliate si "la purtator". Iti multumesc mult!
    Spor si inspiratie in toate! :D

    25.05.2012, 10:45:00
  • ramonaignat
    ramonaignat

    Buna, tare dragute bijuurile tale..:) Trandafirasii din fimo sunt absolut superbi.
    Felicitari.
    Eu cred ca in timp o sa inveti cum sa iti administrezi magazinul mai bine, sa adaugi poze mai multe, cum se spunea mai sus, sa faci poze cat mai frumose.
    Succes si spor la vanzari.

    29.05.2012, 19:14:41
  • Zubiju
    Zubiju

    multumesc frumos:)

    06.06.2012, 20:16:57