Forum: Bug-uri unde apar promovarile din avantaje?

  • carmenn
    carmenn

    va rog sa-mi spuneti si mie unde apar produsele promovate pe avantaje...am o lista de 5 produse si nu le gasesc.mi-au luat bresleii....si azi era data aparitiei...daca nu-mi raspundeti azi sa verific degeaba mai primesc maine raspuns...:) multumesc!

    23.02.2014, 07:04:03
  • love4felt
    love4felt

    Carmen, eu am vazut colierul cu flori portocalii si gulerul Dochia, la fiecare articol pe care am dat click, in josul paginii. Trebuie sa intri efectiv pe un articol.

    23.02.2014, 09:23:14
  • carmenn
    carmenn

    da....acum am intrat si eu pe un articol si le-am vazut....dar parca nu mi se pare normal...ar fi trebuit sa apara la rubrica de handmade undeva...nu sa intru eu pe un articol..:))

    23.02.2014, 09:32:45
  • carmenn
    carmenn

    va rog sa-mi spuneti de ce pe Breslo apare promovarea pt o zi la inceput...si cand alegem ziua ne forteaza sa platim pt 2 zile...eu nu mai inteleg nimic...:(

    25.02.2014, 15:47:14
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Carmen, cand iti apare pe mai multe zile automat, deselecteza zilele pe care nu le doresti (dai click pe ele in calendar). Si fii atenta ca, spre exemplu astazi, nu vezi in calendar decat 2 zile (27 si 28) dar de fapt sunt selectate automat inca 5 zile din martie... Numarul exact de zile selectat il vezi in dreapta jos, la Sumar Comanda.

    26.02.2014, 16:40:59
  • carmenn
    carmenn

    le-am debifat andra...am vazut 5 zile pe albastru si le-am debifat...am lasat una...insa mi-a aparut undeva in dreapta ca mi s-au luat pt 2 zile, bresleii...

    26.02.2014, 18:36:58
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Ai debifat sigur si pe cele din martie?

    Hai ca ma duc acum sa imi iau publicitate, si-asa am uitat de doua zile :D

    26.02.2014, 22:02:18
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Carmen, eu mi-am luat acum Publicitate pe Breslo si functioneaza bine. Am simulat chiar si pe Elle.
    Atata doar, in momentul in care selectezi o data in calendar, iti selecteaza automat si urmatoarele 6 zile, deci 7 zile in total. Daca vrei doar una, deselectezi 6 din ele.
    Si de fiecare data cand am deselectat cate o zi, mi-a scazut si-n sumarul comenzii numarul de zile, chiar ajungand la 1 si eventual 0.

    Avand in vedere ca se selecteaza automat 7 zile, ma gandesc ca tu ai vazut 5 zile...doar pe una din luni, februarie sau martie (daca ai incercat astazi si-ai ales 27 februarie, sunt 2 zile pe albastru in februarie si 5 pe martie; daca vrei doar pe 27 februarie , deselectezi 28 februarie si 1-5 martie).

    26.02.2014, 22:17:06
  • carmenn
    carmenn

    o sa mai incerc...insa si pe breslo am promovat pe forum si la fel am patit...am debifat si am fost sigura ca am ales doar o casuta albastra....si tot pe 2 zile mi-a luat...:(

    27.02.2014, 03:39:32