Forum: Bug-uri Unde e publicitatea?

  • Margelute
    Margelute

    A disparut rubrica publicitate din meniu. Se lucreaza sau e numai la mine?

    03.02.2012, 07:52:59
  • Breslo
    Breslo

    Cred ca numai la tine. Mai ai problema asta?

    03.02.2012, 12:34:03
  • Margelute
    Margelute

    Da, in continuare e la fel. M-am delogat si logat iar dar e la fel. In loc de publicitate e doar liniuta de la capat si spatiu gol, iar daca ma duc cu mouse-ul pe spatiul acela nu se intampla nimic. Eu intru cu firefox, o sa incerc cu opera sa vad daca asta e.

    03.02.2012, 13:16:34
  • Margelute
    Margelute

    Am intrat cu explorer si se pare ca e o problema de la browser. Se poate sa faceti incat sa fie in regula si pentru firefox? E cam peste mana sa lucrez cu doua browsere ca sa pun campanii si sa le adninistrez. Multumesc.

    03.02.2012, 13:26:12
  • Breslo
    Breslo

    Ar trebui sa mearga si cu firefox, la noi e in regula. Trimite-ne un printscreen, te rugam, pe [email protected].

    Mai are cineva problema asta?

    Incearca sa faci si un upgrade la mozzila. Curata cache, cookies, etc.

    03.02.2012, 14:29:46
  • Margelute
    Margelute

    Problema mea persista, am trimis si mail cu poza. Am actualizat mozilla, am sters ce era de sters dar degeaba. Acum am o campanie pe care am facut-o cu explorer, dar in mod normal eu nu lucrez cu explorer.

    06.02.2012, 09:28:46
  • Breslo
    Breslo

    Margelute, chiar nu avem cum sa te ajutam.

    In publicitate poti sa intri si apasand direct pe magazin. Ultimul tab te duce la meniul de care ai nevoie.
    Sau poti sa iti faci un bookmark cu link-ul: www.breslo.ro/Shop-Admin/promote/add
    Metode de a ocoli aceasta problema fara sa folosesti alt browser sunt.

    Poate ar fi o idee sa iti dezinstalezi browserele, cu plugin-uri cu tot, si sa le instalezi din nou, curat.

    Daca reusesti sa rezolvi, sa ne spui si noua cum ai facut-o.

    07.02.2012, 11:20:18
  • Margelute
    Margelute

    Nu stiu ce nu e in regula. Nu ma mai apuc sa dezinstalez pentru ca asta a insemnat mereu sa fac mai rau decat inainte. Am copiat linkul asa cum ati sugerat, se deschide in mozzila dar nu apare meniul cu adauga o campanie noua, lista mea de campanii etc. Deci e inutil sa intru direct pe adresa. Chiar sunt curioasa daca e de la calculatorul meu si devreme ce nu se mai plange nimeni asa o fi. O sa intru si de pe laptop sa vad daca e browserul sau calculatorul.

    07.02.2012, 11:42:01
  • Margelute
    Margelute

    Gata, m-am lamurit de la ce era. Am intrat de le laptop si acolo nu era nicio problema, iar singura diferenta era adblock plus instalat pe desktop. L-am dezactivat pe breslo si au revenit toate la normal. Multumesc ca m-ati suportat :)

    07.02.2012, 11:49:17