Forum: Bug-uri Unde sunt comentariile?

  • Live
    Live

    Nu mai apar comentariile noi de la subiectele legate de concursul verde, roz, alb. Nu le văd în subiecte comentariile(adică nu le găsesc să le citesc), căci în listă se vede că au apărut postări noi. Am scris şi eu ceva şi...nu apare.

    28.06.2010, 14:53:26
  • shinysmile
    shinysmile

    as putea sa jur ca am votat si eu de dimineata. si chiar daca era luni dimineata nu sunt chiar atat de zarghita sa nu mai stiu ce fac...

    28.06.2010, 15:24:05
  • dodo
    dodo

    Dragelor se spune ca luni nici iarba nu creste daramite sa se aseze ordonat comentariile , voturile cronologic..
    stergandu-se comentariul ce a facut valva...cumva...timpul a intrat in hora...si joaca...si joaca...
    cautati-va comentariile /voturile caci exista in topicurile respective inserate intre comentarii mai vechi.
    Shinysmile, nu-i nimic in neregula cu tine...crede-ma pe cuvant!!!

    28.06.2010, 15:33:08
  • AnitaDamacus
    AnitaDamacus

    Cautati in sus, mai ales pe la 21 ieri seara...

    28.06.2010, 15:36:43
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    Comentariile apar intr-o ordine...aleatoare.
    Am transmis problema si speram sa le convingem cat mai repede (pe comentarii) sa se aseze iar cronologic.:))

    28.06.2010, 15:57:48
  • artemiza.design
    artemiza.design

    Si la mine e aceeasi poveste, ca si la Live.

    28.06.2010, 16:18:15
  • Live
    Live

    Hehe, acum mi-am găsit topicul! :D Scuze pt. punerea lui unde nu-i era locul! Bine c-a fost mutat unde se leagă!:)
    Bun, deci a luat-o site-ul un pic "la vale", am înţeles şi m-am liniştit, căci mi-a trecut prin cap că mi-a luat-o mie vederea razna!:)

    28.06.2010, 17:37:49