Forum: Idei si sugestii upload multiplu

  • Discover.the.magic
    Discover.the.magic

    Pentru ca am citit in topicul Evutzei ca Breslo pregateste ceva schimbari m-am gandit sa spun si eu ce mi-as dori. Nu stiu daca a mai deschis cineva subiectul asta, dar mie mi-ar placea ca atunci cand postez un produs nou sa pot uploada toate cele patru poze deodata.

    25.09.2013, 11:18:34
  • user61482
    user61482

    Da, s-a mai discutat despre asta , dar nu gasesc ( nici timp /rabdare sa caut nu am ) :)) pana la implementarea functiei"cautare" in forum ....Si uite cum se leaga unele de altele :)

    25.09.2013, 15:08:34
  • Arttime
    Arttime

    Da,,, intr-adevar s-a mai discutat si chiar ar fi foaaaaarte util.

    25.09.2013, 16:57:31
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Si eu stiu ca s-a mai discutat, dar nu stiu unde. Probabil ca era pe alt subiect...sau unul mai general, m-am uitat astazi aici in sectiune, dar n-am vazut.

    Anyway, sustin si eu! Ar ajuta enorm salvand foarte mult timp! :)

    25.09.2013, 19:52:05
  • Breslo
    Breslo

    Pregatim un set mai mare de imbunatatiri, in multe dintre sectiunile siteului.

    Uploadul multiplu va fi una dintre ele.

    Date fiind reactiile primite la ultimele schimbari facute, am decis totusi ca e mai simplu pentru utilizatori sa le implementam pe toate in acelasi timp. Deci va mai dura putin.

    27.09.2013, 12:53:22
  • daisy.furnituri
    daisy.furnituri

    As avea si eu niste sugestii/idei pentru imbunatatire:

    1. La lista de produse sa se poata face filtrare si dupa categorie.
    Ar mai fi buna si o sortare in ordine crescatoare/descrescatoare pe filtrele de cautare.

    2. La comenzile trimise sa existe optiune ca sa fie afisate toate pe o pagina. Daca faci o cautare sa nu cauti prin toate paginile, ci doar o data. Sunt constienta ca o sa se incarce greu acea pagina, dar eu cred ca merita.

    3. Pe prima pagina este lista cu categorii in antet. Din pacate merge in adancime doar pana la subcategorii. Ar fi "placut" sa poti cauta si dupa "etichetele Breslo"

    4. Portofoliu sa fie afisat corect. Acum nu se vad, la mine cel putin, decat primele 23 produse.

    5. Cred ca s-a mai spus, dar cred ca trebuie subliniat: o functie de cautare in forum :)

    Multumesc

    28.09.2013, 21:21:14
  • Discover.the.magic
    Discover.the.magic

    inca pe lista mea de dorinte ;)

    25.05.2014, 13:59:49
  • Arttime
    Arttime

    Si la mine :)

    25.05.2014, 15:44:50
  • user4039
    user4039

    subscriu... Pacat ca aproape a trecut 1 an fara cateva zile de cand ai deschis topicul si nu s-a intamplat nimic. Dar e o idee buna in continuare...

    21.09.2014, 19:59:29