Forum: Feedback pentru magazinul tau Va rog sa imi spuneti parerea voastra despre magazinul www.breslo.ro/CremaNaturii

  • CremaNaturii
    CremaNaturii

    Buna dragi colegi, va rog sa intrati pe magazinul meu si sa imi spuneti parerea voastra despre magazinul www.breslo.ro/CremaNaturii
    Am magazinul de 5 luni si am foarte putine comenzi si nu stiu exact unde gresesc. Poate ma ajutati voi!Va multumesc anticipat

    27.10.2016, 15:17:39
  • joulibiju
    joulibiju

    Ati putea incerca macar pentru o perioada, de proba, sa activati optiunea de trimitere prin posta romana cu plata la livrare.
    In general banii nu raman mult timp in conturi (cel putin la mine o saptamana e un adevarat record!), iar ca sa fac un drum la banca pentru a efectua plata in avans si apoi peste trei zile inca un drum la posta sa ridic coletul, zau ca mi se pare "peste mana"; e mult mai comod sa fac un singur drum la posta peste trei zile (de ex.) si sa platesc atunci, chiar daca platesc 11-12 lei in plus.

    08.11.2016, 17:10:49
  • user104257
    user104257

    Buna ...am revenit in forta cu produse noi ...va astept cu drag!!!www.breslo.ro/joannaH

    19.12.2016, 16:10:49
  • BaccaAtelier
    BaccaAtelier

    Salut CremaNaturii!
    Cu titlu de sfat aş' menționa: îmbunătățirea ambalajului [recipient + etichetă] şi specificații cu privire la materia primă utilizată [licență ECOCERT, ori alte organisme abilitate/acreditate].
    Sărbători cu lumină şi iubire să ai!

    30.12.2016, 18:13:50
  • Cristina1234567890
    Cristina1234567890

    Multumesc mult ArtGallerySABINA pentru seriozitate,rapiditate si devotament!comanda a ajuns mult mai repede decat ma asteptam si am ramas placut impresionata de pasiunea pe care o pune in tot ceea ce face!Tin sa ii multumesc si pentru cadoul pe care mi l-a trimis!O surpriza la care nu ma asteptam!Iti doresc toate cele bune Sabina

    24.03.2017, 20:47:16
  • AlinaErimicioiu
    AlinaErimicioiu

    Felicitari,Breslo! Promtitudine, amabilitate si produse de calitate!

    14.04.2017, 14:24:17