Forum: Feedback pentru magazinul tau Va rugam sa ne oferiti un feedback

  • Alegria
    Alegria

    Buna ziua, ne-am deschis de 2 zile magazinul si va rugam sa ne oferiti un feedback sa stim cum vi se pare la modul general, daca va plac sau nu produsele sau ce credeti ca am putea imbunatati/schimba.
    Mazazinul se numeste Alegria, va multumim tuturor celor care isi vor face timp sa ne raspunda.

    17.11.2011, 12:54:34
  • GradinaSecreta
    GradinaSecreta

    Mie imi place magazinul tau, sunt produse pe care le-as purta cu placere. Imi plac in mod deosebit imbinarile cu snururi de matase. Ai cateva fotografii artistice foarte reusite. Eu as insista un pic mai mult pe descrierea produselor, mai ales ca la unele dintre ele lipsesc din descriere elemente componente ale bijuteriilor. Ti-as sugera sa ai grija la decorurile prea incarcate, pot iesi fotografii foarte reusite, dar exista pericolul sa se piarda produsul in decor sau sa induca clientul in eroare. Si incearca sa prelucrezi un pic fotografiile mai intunecate, ca pe vremea asta mai rar prindem lumina naturala suficienta pentru poze. Am observat ca ai si logo pe fotografii, ceea ce e foarte bine. Iti doresc succes, multa inspiratie si multe pagini la rubrica produse vandute :)!

    17.11.2011, 16:58:00
  • Alegria
    Alegria

    Multumesc frumos pentru feedback si pentru timpul alocat sa ne scrii impresiile tale, sunt importante pentru noi (eu si sotul meu caci amandoi lucram la produse) si vom incerca sa tinem cont de ele...Succes si tie, amuzant este ca erai in lista mea de magazine favorite ca si cumparator :) Deci si mie imi place magazinul tau...

    17.11.2011, 21:04:41
  • GradinaSecreta
    GradinaSecreta

    Multumesc si eu pentru aprecieri, Alegria :)!

    20.11.2011, 15:50:30
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Imi plac creatiile voastre,sunt romantice si moderne in acelas timp!Incanta ochiul si raman in memoria privitorului,asa ca,in mod sigur,o sa vina si vanzarile,si clientii!Sfaturi pot fi cu zecile,important e sa faceti ceea ce simtiti ca va place,ca vi se potriveste,tocmai ca sa razbata bucatica de suflet lasat in acea creatie!Si se simte!

    22.11.2011, 19:08:23
  • Alegria
    Alegria

    Multumim mult pentru cuvintele acestea frumoase. Ne-ai inveselit un pic seara...

    22.11.2011, 22:52:55
  • blanitza
    blanitza

    Si eu v-am facut o vizita si mi-au placut mult designurile voastre, la mai multe!!! Inca ceva - apareti in liste de creatii si voi nici nu stiti - iata o modalitate foarte buna de reclama si publicitate - listele, nu le neglijati, poftiti la liste, fetele, aratati-va creativitatea si in aceasta directie!!!

    25.11.2011, 10:39:59
  • Alegria
    Alegria

    Iti multumesc pentru feedback dar nu cred ca am inteles la ce te referi cu listele de creatie, ai putea sa-mi explici te rog?

    25.11.2011, 21:12:17
  • blanitza
    blanitza

    In stanga, pe bara de jos, apare butonul "Galerii", prin intermediul caruia va veti duce la listele de creatii realizate de fiecare dintre noi, bineinteles cei care dedicam ceva din timpul nostru pt a face liste de creatii. Ele, odata facute, vor aparea pe prima pagina Breslo, la un moment dat. Va alegeti o tema, cautati piese care s-o ilustreze, plasati si una dintre creatiile voastre in lista, apoi o salvati si ea va aparea in listingul prezent la galerii.

    25.11.2011, 21:34:38
  • Alegria
    Alegria

    Multumesc nu stiam de aceste galerii si mi se par o chestie faina...
    Cred ca am sa fac si eu una, sunt admiratoare veche a site-ului si imi dau seama ca stiu atatea produse si atatea magazine...:)

    02.12.2011, 01:43:28