Forum: Saluta comunitatea Va salut cu drag pe toti

  • Andreeaswork
    Andreeaswork

    Buna eu sunt Andreea si sunt dependenta...de creat bijuterii, ironic nu de purtat.

    FIMO a fost primul material care m-a fascinat. Cred ca m-am jucat o saptamana incercand o gramada de tehnici. Majoritatea creatiilor au ajuns la prietene si colege. Am descoperit apoi sarma argintata, o minunatie de material, iar mai apoi inevetibil margele de tot felul.

    Ma bucur ca pe acest site am descoperit niste persoane cu talent, cand spun talent ma refer la originalitate, la combinarea materialelor in diverse feluri. Imi permit sa mentionez 3 dintre ele desi sunt multe altele.

    Prima care m-a impresionat a fost Eugenia

    www.breslo.ro/Shop/BohemianSin

    Cred ca am intalnit-o pe facebook prima data, acum o urmaresc mereu, pe blog, pe breslo, pe facebook, e fantastica.

    A doua care m-a impresionat cu imitarea naturii si nu numai, a fost Gabriela

    www.breslo.ro/Shop/punctG

    Imi palc foarte mult detaliile care se regasesc in lucrarile tale. Le recunosc din 1000

    A treia pe care vreau sa o mentionez este Andra

    www.breslo.ro/Shop/bijouxdemonange

    Are un stil diferit, dar migalos si al ei.

    Deoarece incerc sa fiu o perfectionista, nu am avut curajul sa deschid inca un magazin. Comparandu-ma cu persoane ca cele mentionate mai sus, mai am multe, foarte multe de invatat.
    Fetelor va multumesc tuturor pentru creativitatea pe care o impartasiti comunitatii breslo.

    04.08.2011, 17:00:28
  • Andreeaswork
    Andreeaswork

    Foarte greu se modereaza comentariile....sper ca pe viitor dupa ce voi avea vechime sa nu mai astept cateva zile bune pana la aprobarea unui comentariu :)

    08.08.2011, 16:08:49
  • Live
    Live

    Deschide magazin!:)

    08.08.2011, 16:59:31
  • corainadori
    corainadori

    Bun venit Andreea! Sper ca in curand sa comentezi pe post de vanzator nu numai ca si cumparator. Astept cu nerabdare urmatorul pas. Succes pe viitor!

    08.08.2011, 19:21:37
  • Andreeaswork
    Andreeaswork

    Multumesc Corina si sper ca nu te-am suparat, am incercat sa fiu un critic constructiv.

    08.08.2011, 22:14:27
  • blanitza
    blanitza

    Andreea, bine-ai venit pe Breslo, se pare ca ai ochi la culori, am remarcat niste liste T facute de tine, foarte frumoase, in consecinta sari cu magazinul, nu mai fi timida!!!

    08.08.2011, 23:06:56
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Bine-ai venit Andreea!!

    M-ai lasat fara cuvinte, iti multumesc ca ma aflu printre favorite!!

    Si eu zic ac ar trebui sa-ti deschizi magazin :)
    Perefctionarea vine in timp :)

    09.08.2011, 00:07:39
  • Andreeaswork
    Andreeaswork

    Va multumesc mult fetelor, o sa ma pregatesc sufleteste si o sa o fac si pe asta :)

    09.08.2011, 08:17:51
  • soso07
    soso07

    Buna, sunt Sorina si ma regasesc in prima ta fraza :))
    Si la mine a trecut ceva timp pana sa-mi deschid magazin, dar pana la urma mi-am facut curaj si nu mi-a parut rau.

    09.08.2011, 08:40:20
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Bun venit,Andreea!Si eu zic ca celelalte fete:deschide magazin!Iar despre breslasii tai preferati,nu cred ca este cineva pe aici care sa nu-i admire!

    09.08.2011, 17:20:39
  • SophiesShine
    SophiesShine

    Bun venit Andrea! :)

    Sophie

    10.08.2011, 03:43:36
  • BohemianSin
    BohemianSin

    pfff, nu stiu ce sa mai spun. m-ai lasat masca!
    si ce crezi, ca noi am inceput de la 1000? nu de la 0 am luat-o si noi, si cu timpul, perseverand, ajungem sa ne imbogatim, sa ne perfectionam!!!nu vrei sa stii ce diferenta mare e intre ce faceam acum 2 ani...sau cand m-oi fi apucat mai serios de asta!asa, ca lucreaza, invata,asculta, ia-le pe toate treptat si la anul pe vremea asta poate una dintre persoanele mentionate o sa spuna :'''Prima care m-a impresionat a fost...''

    10.08.2011, 12:31:25
  • Andreeaswork
    Andreeaswork

    Ce frumos scris, nici nu ma asteptam la altceva din partea ta Eugenia.
    Hm...ma gandesc foarte serios sa o fac si eu, vorba ta, trebuie sa incep de undeva. Produse am destule, o sa trec la poze si in curand un mic magazin o sa prezinte niste lucrusoare de incepatoar timid sub privirile voastre critice. Atunci o sa va cer parerea si va rog frumos sa fiti critice (constructiv :P)).

    10.08.2011, 16:05:00
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Abia astept sa-ti vad lucrusoarele!! Eu sunt sigura ca sunt foarte frumoase (citesc dincolo de cuvinte si imi inchipui :) ) si cred ca trebuie sa iti intaresti increderea in tine si sa faci primul pas!

    Eu iti tin pumnii si te incurajez !!!

    10.08.2011, 20:24:53