Forum: Bug-uri Vizualizare comentarii in topicul destinat concursului

  • abysor
    abysor

    Avem o mare problema si va rog sa ne ajutati urgent. Aseara am fost ultimul votant in concursul desfasurat pe forum. La 12 noaptea am facut numaratoarea voturilor acordate. Azi dimineata a reluat numaratoarea si colega mea, Asulikeit3.Lista mea concordand cu lista ei, ea a deschis topic cu gala premiantilor si publicat numarul final de voturi al fiecarui concurent si am alocat premiile. Dupa momentul de mentenanta au aparut comentarii noi in topicul de votare. Toate aceste comentarii sunt facute inaintea comentariului meu. Era o singura pagina de votanti, acum sunt 2. Concret, nu au fost comentariile facute de alexiada,muze,giulian,androcriss, alyasuniqueness, LiliDesign,corinaclaudia,Yourshop,Vie,MyHandmadeWorkshop,nazar,avanti,unique.prints,Dinia.style,RoxanaGeorgianaN.
    Noi vom reface listele fiindca nu putem lasa lucrurile asa, premiile trebuie sa fie repartizate asa cum este corect, celor care au obtinut mai multe voturi. Va rog insa sa verificati daca mai sunt si alte comentarii care nu se vad in topic, ca sa nu repartizam premiile de 3 ori. Am intampinat aceeasi problema si cand am intocmit lista lucrarilor inscrise in concurs, lista pe care am fost nevoite sa o refacem de trei ori.Nu este vina noastra, nu stiu insa daca oamenii vor intelega ascest lucru. E o situatie absolut regretabila, am pus mult suflet in organizarea acestui concurs.

    07.09.2015, 17:51:41
  • EtnoWare
    EtnoWare

    Abysor, am transmis o cerere catre echipa Breslo sa se verifice, insa, cel mai probabil, a foat o scurta perioada in care nu s-au aprobat automat comentariile si a trebuit facuta manual; astfel, comentariile colegelor breslase au aparut cu intarziere :)

    08.09.2015, 09:55:13
  • abysor
    abysor

    Multumesc pentru raspuns! Bine ca s-a rezolvat si multumesc fetelor pentru intelegerea situatiei in care ne-am aflat!

    08.09.2015, 11:50:59
  • EtnoWare
    EtnoWare

    abysor, s-a verificat si era vroba de prima postare pe forum, unde este necesara aprobarea ei manual; urmatoarele mesaje ale fetelor o sa apara imediat cum le posteaza :)

    08.09.2015, 22:33:55
  • AndreeaBololoiJewelry
    AndreeaBololoiJewelry

    Asa este cum spune abysor. Mie mi s-a intamplat ca la acel concurs sa vad doar o parte din comentarii pe telefon, iar pe PC imi apareau toate. Problema mea este, inca din timpul concursului, ca nu imi apar comentariile pe forum si este foarte deranjant, mai ales fiindca urmeaza sa moderez urmatorul concurs si nu stiu cum o voi face daca nu pot posta.... Partea ciudata este ca eu imi vad comentariul in topic.
    Si inca o problema. Mi s-a intamplat de cateva ori cand am trimis mesaje prin mesagerie, sa se trimita doar prima propozitie. Apoi pune-te si scrie din nou, daca iti mai amintesti. :P
    V-as ruga, daca imi vedeti acest comentariu, sa-mi dati de stire, sa stiu ca este vizibil public. :)

    16.09.2015, 08:44:51
  • joulibiju
    joulibiju

    Eu il vad

    16.09.2015, 14:57:14