Forum: Concursuri Vot concurs "Asta sunt eu!"

  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Va multumesc ca ati participat intr-un numar atat de mare la acest concurs!Ma bucur ca au fost inscrise atatea produse frumoase,ca am cunoscut si oamenii din spatele lor,ca au raspuns invitatiei mult mai multi debutanti decat speram
    si ca ati fost atat de activi!Inainte de a da startul pt votare,vreau sa mai spun doar atat:toate creatiile sunt castigatoare!!!!As vrea tare mult ca cei care nu veti avea multe voturi sa nu credeti ca nu aveti produse frumoase,dar,se pot vota doar 6 produse din atatea minunatii!!!!


    EXTRAS REGULAMENT:
    Perioada de votare a produselor favorite:13-14 aprilie orele 24!

    Stabilirea castigatorilor:15-16 aprilie,timp alocat pt numararea voturilor,moderarea commenturilor noi,verificarea conturilor de client!

    Anuntarea clasamentului:16 aprilie

    Despre votare:
    1)Se pot vota intre unul si 6 (SASE) produse!Am ales varianta cu un numar mai mare de voturi,intrucat sunt fff multe produse superbe si as vrea sa puteti alege macar cateva dintre ele!
    2)Se exclude autovotarea;
    3)Poate vota oricine are cont pe breslo,indiferent de data activarii lui (in cazul magazinelor);
    4)In cazul clientilor:
    a)se va specifica aceasta calitate in momentul votului,pt participarea la tragerea la sorti a clientilor castigatori;
    b)contul trebuie sa aiba minim un feedback,pt a exclude aparitia conturilor fantoma;
    c)acel client sa nu aiba si magazin atasat,activ sau nu;
    5)Conturile de client care nu intrunesc aceste conditii nu vor fi luate in calcul la numararea voturilor!Va rog sa tineti cont de aceste reguli,e neplacut pt oricare dintre cei care organizeaza concursurile de pe forum sa anuleze un vot,si nici pt dvs nu e placut!


    Categoria "Premii":
    Se acorda 6 premii,astfel:
    -locurile 1,2 si 3-stabilite prin contabilizarea voturilor valabile;
    Locul 1: www.breslo.ro/Product/Colier-Mauve-waves--Premiul-1-Concurs-forum--Asta-sunt-eu_342025 (la care se adauga si fiul meu facut pachet si cu fundita,asta in cazul in care locului 1 ii va placea mai mult premiul 2:))
    Locul 2: www.breslo.ro/Product/Colier-Vintage-air--Premiul-2-Concurs-forum-Asta-sunt-eu_342008
    Locul 3: www.breslo.ro/Product/Premiu-concurs-Asta-sunt-eu-premiul-lll-clasament_333317
    -1 premiu de debut,acordat unui creator care participa pt prima data la concurs;creatorii care participa pt prima data la concursurile forumiste sunt rugati sa precizeze acest lucru in descrirea produsului participant.
    *daca sunt mai multi "boboci"voi lasa randomul sa aleaga;
    www.breslo.ro/Product/Premiu-pt-concursul-Asta-sunt-eu-premiu-pt-debut-la-concursurile-forumiste_333288
    *prin acest premiu (prin incarcatura lui emotionala si nu prin valoarea materiala),sper sa atrag mai multi "boboci"in concursurile noastre!
    -doua premii pt clienti,acestia fiind alesi cu ajutorul lui random.org,dupa ce conturile au fost verificate si declarate corecte;
    www.breslo.ro/Product/Premiu-concurs-Asta-sunt-eu-pentru-clienti_333240
    www.breslo.ro/Product/Premiu-concurs-Asta-sunt-eu-pentru-clienti_333263

    Premii oferite cu generozitate de catre alti membri breslo:

    3 premii oferite de catre www.breslo.ro/Shop/monicasandica:
    -1 premiu pt locul 1 www.breslo.ro/Product/PREMIUL-LOCUL-1-COLIER-RED-VULCANO_184513;
    -1 premiu pt locul 2 www.breslo.ro/Product/PREMIUL--LOCUL-2-COLIER-BIZANTIN-2_153798 ;
    -1 premiu special www.breslo.ro/Product/premiu-colier-aventurin-perle-naturale-rezervat-concurs_330998 ,oferit de catre Monica,absolut subiectiv,unei creatii care ii place in mod deosebit;

    3 premii oferite de catre www.breslo.ro/Shop/josephine.joe:
    -o mentiune pt locul 4 www.breslo.ro/Product/Colier--premiu-locul-4-la-concursul-Asta-sunt-eu_337499 ;
    -o mentiune pt locul 5 www.breslo.ro/Product/Inel-piele-visiniu-premiu-locul-5-la-concursul-Asta-sunt-eu_337503 ;
    -un premiu special,acordat de catre josephine unei creatii care i-a placut in mod deosebit www.breslo.ro/Product/Bratara-piele-premiu-special-oferit-la-concursul-Asta-sunt-eu_337483 ;
    -in cazul in care pe locul 4 sau 5 e un barbat,josephine isi rezerva dreptul de a redirectiona premiul spre altloc din clasament;


    3 premii oferite de catre www.breslo.ro/Shop/blanitza:
    -doua premii pt clienti,alesi la roata norocului,dintre cei ale caror voturi sunt valabile
    - www.breslo.ro/Product/Brunhildas-Earrings---Concurs-Breslo_289613
    - www.breslo.ro/Product/Cerceii-Clopotei-de-onix_324627;
    -un premiu de 20 lei ,"Premiu de popularitate",constand in furnituri la alegerea castigatorului premiului;
    Castigatorul va fi ales de catre Gabriela-Blanitza.

    1 premiu special oferit de catre www.breslo.ro/Shop/punctG, www.breslo.ro/Product/Brosa----lalea-violet-premiu-concurs-forum_307025 care va merge spre ocupantul ultimului loc,premiu menit sa incurajeze si pe cei care,dintr-un motiv sau altul,nu au multe voturi!Asta neinsemnand ca nu au o creatie frumoasa!!Daca exista mai multi participanti cu acelas numar de voturi,vom alege cu ajutorul
    rotii norocului!Poate parea ciudat acest premiu,dar stiu ca multi se descurajeaza daca vad ca produsul lor nu are multe voturi!Cu atat mai mult e valabil acum,la acest concurs in care sunt asa multe produse participante!

    3 premii oferite de catre www.breslo.ro/Shop/Xandrastyle :
    -o mentiune pt locul 6 www.breslo.ro/Product/Brosa-rainbow---premiu-locul-6-pentru-concurs-Asta-sunt-eu_338060 ;
    -o mentiune pt locul 7 www.breslo.ro/Product/Inel-floricica---Premiu-locul-7-concurs-Asta-sunt-eu_338178 ;
    -o mentiune pt locul 8 www.breslo.ro/Product/Cercei-12---Premiu-pentru-concursul-Asta-sunt-eu-locul-8_171824 ;

    2 premii PENTRU CLIENTI oferite de catre www.breslo.ro/Shop/mssdelilah :
    -www.breslo.ro/Product/Cercei-creole-cristale-rosiicolectia-metallic-shine_319017
    -www.breslo.ro/Product/Cercei-creole-bluecolectia-metallic-shine_319011


    1 premiu special oferit de catre www.breslo.ro/Shop/TimeToCraft :
    "Premiu pentru vorbarie multa si intretinerea atmosferei",constand in furnituri in valoare de 40 ron .
    Castigatorul va fi ales de catre TimeToCraft;


    1 premiu special:"Pentru ultimul client care voteaza in acest concurs!" oferit de catre www.breslo.ro/Shop/nagual :
    www.breslo.ro/Product/FOR-HOPE-Colier--Vegetal_193521


    In cazul in care sunt doua produse pe acelasi loc,cu acelasi numar de voturi,voi mai pune la bataie un premiu;

    Daca un creator are mai multe produse in primele 8 locuri,i se va acorda premiul cel mai valoros,celelalte fiind redistribuite urmatoarelor clasate;

    Daca un client nou,fara niciun feedback, a facut o comanda,dar nu a aparut inca feedbackul,insa stie sigur ca-l va primi pana la finalul concursului,
    este rugat sa ma anunte prin mesageria breslo;


    LISTA PRODUSELOR INSCRISE IN CONCURS

    1 www.breslo.ro/Product/Cerceii-Jewelswithlove---Rezervat-Concurs-Breslo_331604
    ...Povestea este foarte, foarte simpla - dragostea pentru frumos, pentru culoare, forma si bijuterie ne aduce impreuna...
    2 www.breslo.ro/Product/Cercei-I-love-roses_332010
    ...intr-un cuvant mi se pare ca mi-am gasit mica nisa pe Breslo, dupa o activitate de 1 an pe acest site...
    3 www.breslo.ro/Product/brosa-pandantiv--peste---REZERVAT_333087
    ...Cu fiecare comentariu, sau amintire asternute aici, va simt mai aproape...
    4 www.breslo.ro/Product/Pentru-concurs-Asta-sunt-eu-III_333355
    ...pentru ca am momente când mi-as dori sa pot purta o masca...
    5 www.breslo.ro/Product/Pentru-concurs-Asta-sunt-eu-II_333327
    ...Prin intermediul acestui globulet am vrut sa evidentiez latura mea pozitiva, optimista, sincera si plina de ....HOPE :D...
    6 www.breslo.ro/Product/Pentru-concurs-Asta-sunt-eu_333322
    ...trasaturi comune (atat prezente la mine, cat si la colier): eleganta, rafinament, delicatete...
    7 www.breslo.ro/Product/Bratara-Sunny-day---Concurs-ASTA-SUNT-EU_333655
    ...m-am intors la prima mea dragoste: margelutele de nisip carora le-am adus niste prieteni de joaca putin mai mari, si anume cristalele de sticla...
    8 www.breslo.ro/Product/n-geanta-astasunt-eu-REZERVAT-CONCURS_333868
    ...Sunt Geamana. De aceea, cam niciodata nu pot vorbi pe o singura voce. Din fericire, sunt cam câte doua...
    9 www.breslo.ro/Product/Cercei-delicate-touch-perle-rosii-participa-la-concursul-httpwwwbresloroForumCONCURSASTA-SUNT-EUtopic3929_334046
    ...Cercelusii cu care particip eu.. si ii las pe ei sa vorbeasca despre mine, doar mi-s capricorn ...
    10 www.breslo.ro/Product/SPRING-Concurs-ASTA-SUNT-EU_334293
    ...Da,asta sunt eu PRIMAVARA...la fel ca ea,plina de culori si zglobie...
    11 www.breslo.ro/Product/TRANDAFIRI-LA-URECHI---REZERVAT-CONCURS-ASTA-SUNT-EU_334891
    ...probabil obsesia mea pentru trandafiri si flori textile e destul de evidenta :)...
    12 www.breslo.ro/Product/Spring-Blossom-Quartz-Necklace---Concurs-Breslo_335048
    ...pentru ca vreau sa tin primavara pe loc, sa nu plece!!!...
    13 www.breslo.ro/Product/Gri-si-negru-CONCURS-ASTA-SUNT-EU_335178
    ...Cu sufletul la vedere, în ciuda încercarilor de a aplica o masca...
    14 www.breslo.ro/Product/Brosa-camee-floare---Concurs-breslo_335218
    ...toate produsele au o tenta mai traditionalista indiferent de tema abordata. Este un stil care ma defineste ...
    15 www.breslo.ro/Product/happy-elephant_335343
    ...culori vii,muuuulte culori,lejer si practic ...
    16 www.breslo.ro/Product/Cupidonul-iti-da-tonul----Rezervata-pentru-concursul-Asta-sunt-eu_335424
    si povestea nu-i mai multa, sa traiasca cine-asculta!dupa atatia capricorni, gemenei si pestisor,iaca si-un s'agitator!...
    17 www.breslo.ro/Product/bluzacamasa-SUMMER-ON-THE-FIELD-OF-FLOWERS-unicat_335588
    ...bluza din bumbac in degrade,pictata manual cu culori pentru textile...
    18 www.breslo.ro/Product/IN-BLOOM-AGAINPT-CONCURSUL-ASTA-SUNT-EU_335662
    ...Cercei imbobociti,ajunsi aici odata cu primavara...
    19 www.breslo.ro/Product/CLOVER-FOR-LUCK-pt-concurs-ASTA-SUNT-EU_335676
    ...cercei aducatori de noroc...trifoi cu patru foi din aventurin ...
    20 www.breslo.ro/Product/Colier-Primavara---pentru-concurs-ASTA-SUNT-EU_335692
    ...Imi place la nebunie sa lucrez astfel de bijuterii...
    21 www.breslo.ro/Product/Brosa---Participa-la-concursul-de-pe-forum-Asta-sunt-eu_335862
    ...Sa spuneam ca produsul acesta e o parte din mine, pentru ca nu ma pot decide pentru un singur material sau tehnica de lucru;...
    22 www.breslo.ro/Product/S-0081-----------------Colier-si-cercei-margele-sticla-rosu-negru---Concurs-forum-Asta-sunt-eu_335889
    ...Sunt lapte si miere, venin si fiere deopotriva. Sunt frumoasa ca o zâna si hidoasa precum muma padurii...
    23 www.breslo.ro/Product/Rochie-Camuflaj_335014
    ... si cred ca bunica mea de la care le-am invatat ar fi bucuroasa sa stie ca n-am uitat sau pierdut nimic din ce mi-a dat, dimpotriva...
    24 www.breslo.ro/Product/Rose-Buds_336244
    ...iubesc puritatea si inocenta florilor de primavara!
    25 www.breslo.ro/Product/Bratara-Rustic-Elegance---Concurs-ASTA-SUNT-EU_336425
    ...Speram sa va faca placere aceasta calatorie prin diferite domenii atat de prezente in viata noastra.Fiecare bijuterie are povestea ei.....
    26 www.breslo.ro/Product/caciulita-GAROFITA-unicat_336509
    ...daca se poate sa luati drept produs bobocul si nu caciulita....:))))))
    27 www.breslo.ro/Product/Set-pink-murano_336790
    ...Fiind balanta sant pur si simplu fascinata de contraste,de culori vii,indraznete precum rozul...
    28 www.breslo.ro/Product/caciulita--Rezervat-ConcursAsta-sunt-eu_336948
    ...dar ma mancau degetele si ochii sa fac ceva cu putin mov si cu floricele..
    29 www.breslo.ro/Product/Bratara-Morning-in-the-forestConcurs-Asta-sunt-eu_336905
    ...Pt. ca atunci cand eram micuta adoram sa merg cu bunica in padure....
    30 www.breslo.ro/Product/Colier-Gothic-blue---Concurs-Asta-sunt-eu_336936
    ...Si, asta sunt eu: uneori cam prea "albastra", iubesc tare mult zalele la care migalesc mereu cu drag...
    31 www.breslo.ro/Product/Brosa-cu-briosa--Asta-sunt-eu_337033
    ...vreau sa va arat latura mea copilareasca, obsedata de dulciuri, culori, buburuze, buline...
    32 www.breslo.ro/Product/Brosa-eleganta--Asta-sunt-eu_337039
    ...vreau sa va arat latura mea feminina si eleganta...
    33 www.breslo.ro/Product/Set-bratara-si-cercei-Splendoare-in-iarba---CONCURS-ASTA-SUNT-EU_337207
    ...Asa ca acum stiu... intreaga viata e un proces de creatie si cu totii suntem "artisti"...
    34 www.breslo.ro/Product/GRADINA-DE-TRANDAFIRI---PENTRU-CONCURSUL-ASTA-SUNT-EU_337456
    ...Din respect pentru concurs si tot ce se intampla frumos in cadrul lui, revin cu inca un produs...
    35 www.breslo.ro/Product/The-pride-of-the-peacock-is-the-glory-of-God-William-Blake---concurs-forum-Asta-sunt-eu---REZERVAT-Anca_337440
    ...in zodiacul indian sunt Phoenix, simbol al nemuririi, al renasterii, asemeni paunului ...
    36 www.breslo.ro/Product/trusou-PRINCESS-unicat_337538
    ...setul este ideal ca trusou de botez...
    37 www.breslo.ro/Product/Colier-primavara-3--rezervat-concurs_337547
    ...as spune ca sunt o balanta romantica (incurabila)...
    38 www.breslo.ro/Product/Cercei-primavara-2--rezervati-concurs_337615
    ...Culoarea mea de suflet...lila....
    39 www.breslo.ro/Product/palariutaSUNT-O-FLOAREA-SOARELUI-unicat_337742
    ...chiar daca nu este fata ,astazi are o dispozitie roz :)))
    40 www.breslo.ro/Product/Oaspetii-primaverii-dragile-flori-de-cais--REZERVAT-CONCURS-ASTA-SUNT-EU_337756
    ...Imi plac lucrurile delicate, imi plac culorile calde, acord atentie deosebita detaliilor. In afara de asta imi place inghetata...
    41 www.breslo.ro/Product/Set-multifunctional-Copacei-infloriti_337935
    ...asta e dedicat zilei superbe de astazi, o zi adevarata de primavara!...
    42 www.breslo.ro/Product/O-GENTUTA-ZAPACITA-CONCURS---ASTA-SUNT-EU_337936
    ...o gentuta nonconformista, plina de culoare , putin agresiva atat cat sa iasa in evidenta fara a deranja privirile ...
    43 www.breslo.ro/Product/ORNAMENT-GRILAJ-CONCURS-ASTA-SUNT-EU_338283
    ...SUNT FOARTE EMOTIONATA SI POT SA SPUN CA AICI AM VAZUT ATITEA FRUMUSETI FACUTE DE VOI INCIT NU STIAM CE SA FAC.....
    44 www.breslo.ro/Product/accesoriu-multifunctional---ptr-concurs-Asta-sunt-eu_338221
    ...un mod simbolic de a ma descrie : pragmatica, adaptabila, optimista, sufletista....., colorata!...
    45 www.breslo.ro/Product/GRILAJ-DIN-SIRMA-SI-CRINI-AURII--REZERVAT-PT--CONCURS-ASTA-SUNT-EU_338363
    ...IMI FACE PLACERE SA FIU ALATURI DE UN GRUP DE OAMENI CU SUFLET MARE, FRUMOS, SI CREATIVI...
    46 www.breslo.ro/Product/BUCHET-DE-CRINI-SI-CALE-REZERVAT-PT-CONCURS--ASTA-SUNT-EU_338531
    ...NU SUNT HOTARITA CU CE SA PARTICIP AICI ...
    47 www.breslo.ro/Product/Cercei-The-Sound-of-Music---Concurs-ASTA-SUNT-EU_336421
    ...sotul meu(Calin) este ingerul meu pe pamant!...
    48 www.breslo.ro/Product/COLIER-AZTEC---UNICAT--pt-concursASTA-SINT-EU_337981
    ... ESTE PT PRIMA OARA CIND PARTICIP LA UN CONCURS , SI SINT F F EMOTIONATA ....
    49 www.breslo.ro/Product/TRANDAFIRI-PENTRU-MAMA-PENTRU-CONCURS-ASTA-SUNT-EU_338549
    ....ESTE UN CADOU PT O PERSOANA SPCIALA DIN VIATA MEA: MAMA!....
    50 www.breslo.ro/Product/PAUCEL-PENTRU-DEGETEL-REZERVAT-PT-CONCURS-ASTA-SUNT-EU_338593
    ...SE FOLOSETE PT A TINE CREIOANE IN EL.MI-A PLACUT MULT...
    51 www.breslo.ro/Product/Colier-Snowflake-from-the-DepthsUNICAT---Concurs-ASTA-SUNT-EU_338607
    ...Azi am avut mai mult timp liber si am fost mai harnicuta!...
    52 www.breslo.ro/Product/Colier-The-Vampire---Hunters-CrossUNICAT---Concurs-ASTA-SUNT-EU_338611
    ...este rezultatul pasiunii mele pentru carti cu vampiri....
    53 www.breslo.ro/Product/Inel-Turkish-DelightUNICAT---Concurs-ASTA-SUNT-EU_338617
    ...2 fete pasionate de tot ceea ce inseamna arta si frumos ...
    54 www.breslo.ro/Product/Colier-Enchanted-Spring-RainUNICAT---Concurs-ASTA-SUNT-EU_338619
    ...Colege in arta muzicii de lungul anilor si mai tarziu partenere in arta frumosului ...
    55 www.breslo.ro/Product/Capa-cu-franjuri-CONCURS-ASTA-SUNT-EU_338745
    ...Iete c-am reusit sa postez bestia de capa sau ce o fi ea:...
    56 www.breslo.ro/Product/Colier-princess---rezervat-concurs_338760
    ......este un colier care imi place foarte mult...
    57 www.breslo.ro/Product/colier-MELLIA_338884
    ... reflecta latura mea feminina , romantica care tanjeste dupa niste timpuri de mult apuse...
    58 www.breslo.ro/Product/colier-DONNA_338928
    ...cand fetele invatau la pension iar "serviciul " lor de zi cu zi era lucrul hand made...
    59 www.breslo.ro/Product/Aranjament-Paste--Cosulet-cu-Oua_338951
    ..Un cosulet din margelute, viu colorat, incarcat cu multe oua si simboluri...
    60 www.breslo.ro/Product/Ou-de-Paste--Paun_339041
    ...acest ou din mii de margelute in culorile paunului...paunul este un simbol al Pastelui, al Invierii...
    61 www.breslo.ro/Product/Ploaie-de-primavara--REZERVAT-CONCURS-ASTA-SUNT-EU_339157
    ... Vantul adie usor peste ciresii in floare facand ca stropii de ploaie sa danseze cu petalele florilor...
    62 www.breslo.ro/Product/COLIER-GRADINI-SUSPENDATE-concurs--ASTA-SINT-EU--_339275
    ...IN INCERCAREA DE A REDA IMAGINEA OCHILOR INCHISI IN VISARE ...
    63 www.breslo.ro/Product/FRENCH---PENTRU-CONCURSUL-FORUMIST-ASTA-SUNT-EU_339555
    ...Va plac fineturile frantuzesti? Tesaturile fine, perlele si aroma luxului? ...
    64 www.breslo.ro/Product/set-TAMIRA_339554
    ... reprezentand femeia de abanos si micii zei protectori...
    65 www.breslo.ro/Product/Rochita-papusa_339588
    ...Rochita pentru papusa ....
    66 www.breslo.ro/Product/Sagetii_339684
    ...De aici vine hobbyul meu ci Tir cu arcul traditional Unguresc
    67 www.breslo.ro/Product/Set-Cristal-Snowflake---Concurs-ASTA-SUNT-EU_339566
    ...sunt multumita de ce a iesit si reprezinta pasiunea mea pentru Craciun...
    68 www.breslo.ro/Product/Bratara-margele-verzi---Concurs-Asta-sunt-eu_339820
    ... am inceput sa confectionez bijuterii de doar 2 luni...
    69 www.breslo.ro/Product/Cercei-handmade-Green-lagune---Concurs-Asta-sunt-eu_339827
    ...am urmat un workshop de confectionat bijuterii...
    70 www.breslo.ro/Product/Pandantiv-Fireheart-cristale-Swarovski-Concurs-Asta-sunt-eu_336546
    ...de atunci nu ma mai pot abtine sa nu confectionez cate ceva. :-)...
    71 www.breslo.ro/Product/Suport-flori_339882
    ... tot un fel de impletituri sau dantelarii sunt, doar ca foloseste alte materiale...
    72 www.breslo.ro/Product/pandantiv--brosa---rezervat_340032
    ...varianta care imi pare mai vesela decat primele doua...
    73 www.breslo.ro/Product/rochita-PRIMA-FLOARE-DE-PRIMAVARA2-unicat_340174
    ...pentru fetite 2-5 ani...
    74 www.breslo.ro/Product/arta-pe-mana-concurs-asta-sunt-eu_340492
    ... consider ca piesa ma reprezinta prin complexitatea tehnicilor si abordarea stilului...
    75 www.breslo.ro/Product/Bratara-Dansul-delfinului--pentru-concurs_340561
    ...care inseamna doar o parte din ceea ce sunt eu...
    76 www.breslo.ro/Product/Inel-colectia-primavara--rezervat-concurs_340687
    ...Inel realizat prin tehnica soutache, din snur soutache...
    77 www.breslo.ro/Product/S-0082-------Set-din-miori-sarma-argintata-si-argint-tibetan-----Concurs-forum-Asta-sunt-eu_340701
    ...pentru ca este primavara, soare si frumos afara....
    78 www.breslo.ro/Product/Bratara-Spring-Fairy---Concurs-Breslo_340748
    ...cum am o slabiciune pentru bijuteria de inspiratie vintage, iar zilele-astea m-am indragostit de bratari...
    79 www.breslo.ro/Product/Inele-cu-zodiacuri_340986
    ...cu o technica dificulta, pe care incerc aproape o jumatate de ani...
    80 www.breslo.ro/Product/Set-colier-bratara-si-cercei-cu-labradorit-granat-toho-delica-cristale-etc--Participa-la-concursul-de-pe-forum_341049
    ... si iata-ma...
    81 www.breslo.ro/Product/GRADINI-SUSPENDATE-2---UNICAT---pt-concurs--ASTA-SINT-EU_341362
    ... pt mine o creatie este ca lucrarea unul pictor ....
    82 www.breslo.ro/Product/Set-colectia-primavara-rezervat-concurs_341473
    ...va prezint creatia care exprima latura mea nebunatica...
    83 www.breslo.ro/Product/Geanta-cu-bocanci_341489
    ...Poate reprezenta „pas in doi” sau ceva de genul „cu bocancii in picioare si cu traista la spinare”...
    84 www.breslo.ro/Product/Aprilie-colier_341346
    ...si sunt intr-un mood foarte primaveratic. Am un zambet laaaarg si un inceput de indragostela....
    85 www.breslo.ro/Product/Joc-in-albnegru-si-putin-gri----Geanta-crosetata---pentru-concursul-Asta-sunt-eu_341561
    ...am descoperit toata aceasta nebunie minunata care se numeste bijuterii si accesorii handmade si Breslo ...
    86 www.breslo.ro/Product/Colier-Inflorescente---Pentru-concursul-Asta-sunt-eu_341791
    ...mereu ma voi intoarce la diversitatea margelutelor de nisip pentru ca ma reprezinta si cred ca "asta sunt eu"...
    87 www.breslo.ro/Product/Cercei-Christmas-Spirit---Concurs-ASTA-SUNT-EU_341945
    ...suntem insomniacele de onoare...
    88 www.breslo.ro/Product/Cercei-Scent-of-the-seaUNICAT---Concurs-ASTA-SUNT-EU_341946
    ...create in inspiratia de moment...
    89 www.breslo.ro/Product/Vrabii---concurs-forum-asta-sunt-eu_342170
    ... surprinsi si noi si vrabiile de o fulguiala tarzie :)...
    90 www.breslo.ro/Product/FridaMacheteLOVE-----------pentru-concurs-Breslo_342212
    ...Infuzia asta de "mexicanism" (si macho-ism, sic!) mi-a remintit de Frida ...
    91 www.breslo.ro/Product/Poseta-Bella-in-the-secret-garden-UNICAT--REZERVATA-participa-la-concursul-ASTA-SUNT-EU_342390
    ...e latura mea romantica.mai am una salbatica,una putin nebuna sau bolanda..una....cine mai stie....
    92 www.breslo.ro/Product/PALARIUTA-ELEGANTA--LEOPARD---PTCONCURS--ASTA-SUNT-EU_342546
    ...MIA este cea care o prezinta. cu toate ca avea putin chef de joaca...
    93 www.breslo.ro/Product/PALARIE-LEOPARD-PT-CONCURS--ASTA-SUNT-EU_342584
    ...POSIBIL OARE SA FIE OBSERVATA DE O BARBIE DRAGALASA SI SA O PLACA?...
    94 www.breslo.ro/Product/BRELOC-PAPUCEI--MITITEI-PTCONCURS--ASTA-SUNT-EU_342605
    ...INCA 1 PERECHE DE PAPUCEI...
    95 www.breslo.ro/Product/POSETUTA-REZERVAT-PT-CONCURS--ASTA-SUNT-EU_342624
    ...DE ACEASTA DATA VIN CU O POSETUTA MICA...
    96 www.breslo.ro/Product/POSETA-PLIC-CRINUTA-REZERVATA-PT-CONCURS-ASTA-SUNT-EU_342640
    ...O ALTA POSETA CU TOATE CA NU SUNT PREA REUSITE POZELE...
    97 www.breslo.ro/Product/Flori-flori-flori-Rezervat-pentru-concursul-Asta-sunt-eu_342824
    ...important dupa parerea mea este spiritul concursului, prieteniile legate intre timp...
    98 www.breslo.ro/Product/Culori-frumoase-Rezervat-pentru-concursul-Asta-sunt-eu_342829
    .. locuiesc in paradisul de pe pamant..in mijlocul Oceanului Pacific, in Insulele Hawaii...
    99 www.breslo.ro/Product/VALURI--Rezervat-pentru-concursul-Asta-sunt-eu_342819
    ...Imi place sa ies pe plaja, sa aduni scoici. Le duc acasa, le usuc, si la un moment dat....imi vine o idee!...
    100 www.breslo.ro/Product/Betty-Boop-was-no-angel-P--pentru-concurs-Breslo_342942
    ...Incep sa ma gandesc ca si faptul ca fac doar coliere spune ceva despre mine...
    101 www.breslo.ro/Product/Ornament-vesel-pentru-paste---participa-la-concursul-Asta-sunt-eu_343053
    ...A venit si iepurasul, tzup tzup tzup, sarind mereu./Daca e loc in casutza, hai sa ma mai bag si eu!....
    102 www.breslo.ro/Product/COLIER--GRATIE----UNICAT--PENTRU-CONCURSUL--ASTA-SUNT-EU_343387
    ...Sunt la primul meu concurs asa ca fiti blande cu mine...
    103 www.breslo.ro/Product/Cercei-Rustique-Bohemian---Concurs-ASTA-SUNT-EU_343346
    ...Daca existenta este asemanatoare cu undele pe care le imprima o piatra apei in care cade, atunci ale noastre trebuie sa fie impletite...
    104 www.breslo.ro/Product/Cercei-MilkCaramel-Pouch---Concurs-ASTA-SUNT-EU_343347
    ...va prezint cea din urma creatie 100% "Andreea"...
    105 www.breslo.ro/Product/Set-Lady-Di---Concurs-ASTA-SUNT-EU_343350
    ...aceasta creatie contine o picatura concentrata din esenta conceptului Bijoux Black Diamond si din mesajul pe care dorim sa il transmitem...
    106 www.breslo.ro/Product/Christmas-feeling_343447
    ...ma inspira si imi da un sentiment de bine, de speranta...
    107 www.breslo.ro/Product/Plume_343467
    ...colier foarte drag mie, in culori superbe (culorile preferate: verde, albastru. mov) inspirate tot de penele de pauni ...
    108 www.breslo.ro/Product/LA-vie-en-rose--Concurs-Asta-sunt-eu_343586
    ...femeia Sagetator parca ar purta in permanenta niste ochelari de culoare roz, vede chiar si in cele mai proaste situatii ceva comic...
    109 www.breslo.ro/Product/Esarfa-Camp-de-maci---pentru-concursul-Asta-sunt-eu_343615
    ... fetele lui Bote' nu erau disponibile, asa ca, la pozarea esarfei am folosit singurul manechin din dotare....
    110 www.breslo.ro/Product/Brosa-pisicuta---pentru-concursul-Asta-sunt-eu_343609
    ...cum firea nestatornica de varsator ma face sa ma plictisesc repede, alternez diferite tehnici de lucru...
    111 www.breslo.ro/Product/Bolero--rezervat-concurs-Asta-sunt-eu_343684
    ...E prima data cand particip la un concurs aici si m-am gandit mult ce sa crosetez...
    112 www.breslo.ro/Product/semn-de-carte-1_343755
    ...as putea fi un semn de carte, flecustetul ala care iti aminteste unde ai ramas si cat mai ai de parcurs...
    113 www.breslo.ro/Product/semn-de-carte-2_343799
    ... mare lucru din ce-am facut pana acum nu ma reprezinta pe mine adevarata...
    114 www.breslo.ro/Product/semn-de-carte-3_343802
    ... Asta-s eu!:)...
    115 www.breslo.ro/Product/pandantiv-participa-la-concurs_343344
    ...Fetelor, mi-e mila de noi toate, cum ne vom incadra in 6 (sau 7? - cate au ramas?) alegeri?...
    116 www.breslo.ro/Product/Inel-Oh-you-will-notice-me_343944
    ... se poarta cu grija si gratie...
    117 www.breslo.ro/Product/Inel-statement-La-joie-dtre-femme_341016
    ...sa fie purtat la o rochie vaporoasa si feminina alaturi de o atitudine romantica...
    118 www.breslo.ro/Product/The-Last-Fado-in-Lisboa---pentru-concurs-Breslo_344399
    ... un accesoriu pentru celebrarea defectelor mele "feminine" (impulsiva, compulsiva, aiurita, colorata, incarcata, epatanta, extravaganta, dramatica...), dar numele lui este o metafora pentru tristete...
    119 www.breslo.ro/Product/Cercei-quilling-Participa-la-concursul-Asta-sunt-eu_344414
    ...Am uitat sa spun ca imi place la nebunieeee sa lucrez cu hartia...
    120 www.breslo.ro/Product/rochie-SINFONIA-FLORILOR-DE-CAMP-unicat_344512
    ...rochie tricotata de culoare vernil ...
    121 www.breslo.ro/Product/Pandantiv-multicolor-Participa-la-concursul-Asta-sunt-eu_344577
    ...Cand lucrez cu hartia,parca le dau viata viselor mele...
    122 www.breslo.ro/Product/Primavara-pentru-concurs-Asta-sunt-eu_344724
    ...Mereu ma uitam cu jind dupa rochitele altora pana mi-am luat inima-n dinti si am facut si eu una...
    123 www.breslo.ro/Product/set-SUNT-IEPURASUL-DE-PASTE-unicat_345039
    ...acum sper sa va amuzati:)))))))...
    124 www.breslo.ro/Product/Zoe-fii-barbata---pentru-concursul-ASTA-SUNT-EU_345058
    ...pentru ca si noi femeile, suntem pe cat de sensibile, pe atat de barbate, poate prea barbate uneori...
    125 www.breslo.ro/Product/Cercei-Verde-proaspat-Participa-la-concursul-Asta-sunt-eu_345110
    ...Sunt realizati din carton colorat...
    126 www.breslo.ro/Product/Setul-Rainbow-Spring-Flowers---Concurs-Breslo_345124
    ...Pentru primavara, de Paste, si pentru concursul "Asta sunt eu!", din tot sufletul!!!...
    127 www.breslo.ro/Product/Set-argint-925-si-coral_345234
    ...o balanta, o romantica... imi plac pietrele si argintul si ador bijuteriile...
    128 www.breslo.ro/Product/icoanaIISUS-CU-COROANA-DE-SPINI-unicat_345467
    ...m-am gandit sa plecam capetele si sa ne amintim de ceea ce A facut pentru noi...
    129 www.breslo.ro/Product/Botosei---in-asteptarea-primaverii---pentru-concursul-Asta-sunt-eu_345471
    ...Pasiunea mea pentru a face hainute de copii e foarte veche, inca de pe timpul cand eram in primul an de liceu...
    130 www.breslo.ro/Product/Camp-de-maci_345477
    ...Iubesc macii, iar dragostea pentru ei s-a materializat intr-un incantator colier, ale carui petale nu se vor scutura cu siguranta niciodata!...
    131 www.breslo.ro/Product/colier-rezervat-concurs-Asta-sunt-eu_345674
    ...se poate purta in mai multe combinatii deoarece florile sunt detasabile...
    132 www.breslo.ro/Product/Set-colier-bibbratarabrau-si-inel-pentru-poseta-Bella-Rezervat-pentru-Claudia-participa-la-concursul-de-pe-forum-ASTA-SUNT-EU_345720
    ...Timpul nu-mi permite sa mai realizez si altceva, care sa reflecte personalitatea mea...
    133 www.breslo.ro/Product/Enchanted-Garden---pentru-concurs-Breslo_345738
    ...Life in plastic is fantastic! :)) ...
    134 www.breslo.ro/Product/Geanta-Bianina---pentru-concursul-ASTA-SUNT-EU_345746
    ...si eu am o ultima propunere... sau poate nu ultima :)...
    135 www.breslo.ro/Product/Earcuff-topaz--participa-la-concursul-de-pe-forum-httpwwwbresloroForumCONCURSASTA-SUNT-EUtopic3929_345804
    ...Acum postez si eu a doua creatie cu care intru in concurs, sper sa va placa ...
    136 www.breslo.ro/Product/Coronita-Crafty_346020
    ...sunt crafty....
    137 www.breslo.ro/Product/Brosa-norisor_345733
    ...cu capul in nori colorati...
    138 www.breslo.ro/Product/Insigna_346022
    ...cu capul in nori colorati, si de cele mai multe ori, pixelati...
    139 www.breslo.ro/Product/Rezervat-Concurs-Breslo-Cutie-Pentru-ganduri_346089
    ...faptul ca nu sunt in domeniul vostru m-a facut sa ma sperii putin...
    140 www.breslo.ro/Product/Rezervat-Concurs-Breslo-Ceas--Autumn_346058
    ...am avut ocazia sa vad multe din produse si live la targuri, si sunt superbe...
    141 www.breslo.ro/Product/Rezervat-Concurs-Breslo-set-pentru-suflet_346050
    ...Imi place sa creez tot ce imi vine in minte, de la biju la ceasuri de perete, sau de mana, accesorii de par...
    142 www.breslo.ro/Product/Colier-statment-spring_346125
    ... inspirat de dorinta mea nebuna de a chema vara mai repede!...
    143 www.breslo.ro/Product/Co-210---into-the-wild---inscris-in-concursul--asta-sunt-eu--de-pe-forum_346170
    ...crengi si scoarta de copac , flori ,fructe , liane si frunze - cu materialele si culorile cele mai dragi ...
    144 www.breslo.ro/Product/Rezervat-Concurs-Breslo---Cutie-de-ganduri-II_346144
    ...si as pleca in cautarea ta...
    145 www.breslo.ro/Product/Rezervat-Concurs-Breslo-Suport---Amintiri_346182
    ... iubesc pozele asa ca un suport de amintiri este bine venit oricand...
    146 www.breslo.ro/Product/SILVIA_346354
    ...sunt un om normal , cu defecte si calitati , indragostita de bijuteriile handmade si de toti oamenii creatori si iubitori de frumos ...
    147 www.breslo.ro/Product/Rezervat-Concurs-Breslo---Cutie-de-ganduri-III_346394
    ..Te-am prins in vis de mana si te-am tinut aproape...
    148 www.breslo.ro/Product/Rezervat-Concurs-Breslo---Cutie-de-depozitare_346397
    ...am hotarat sa-l pastrez pentru mine ca mi-e drag de el...
    149 www.breslo.ro/Product/Rezervat-Concurs-Breslo---Cutie-de-ganduri-IV_346411
    ...imi esti muza prin tot ce faci /e dejuns sa te privesc in amurg...
    150 www.breslo.ro/Product/Tabloul-Atelierul-meu-de-vise--rezervat-pt-concursul-Asta-sunt-eu_346456
    ...descoperind astfel un colt ludic al universului meu colorat, unde patina lemnului prinde culoare...
    151 www.breslo.ro/Product/colier-PRIMAVARA-IUBIRII-unicat_346476
    ...primavara in cleiuri polimerice...
    152 www.breslo.ro/Product/REZERVAT-pt-concurs-ASTA-SUNT-EU--Bratara-My-Bracelet_346479
    ...imi plac enorm bijuteriile incarcate, ador dantela si ador si cristalele si floricelele din metal...
    153 www.breslo.ro/Product/Multifunctional-bratara--colier-in-trei-siraguri-din-margele-de-nisip-si-pietricele-alb-lila_346502
    ...si mie imi plac la nebunie marlgelele de nisip - prima iubire - dar si chestiile multifunctionale...
    154 www.breslo.ro/Product/Colier-din-chipsuri-de-Ametist-pt-concursul-ASTA-SUNT-EU_344118
    ...Sunt o fire sensibila, iubesc absolut toate pietrele semipretioase si pretioase, obiectele romantice dar si originale ...

    13.04.2011, 01:15:57
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Acestea fiind zise,spun"Start vot!"

    13.04.2011, 01:29:32
  • Tilli.n
    Tilli.n

    1,18,58,89,127,134.

    13.04.2011, 01:34:28
  • alexa665
    alexa665

    58, 64, 99, 109, 146, 57 - client

    13.04.2011, 02:01:20
  • kiti
    kiti

    27, 56, 69, 77, 97, 109.

    13.04.2011, 02:09:57
  • AtelierMikaela
    AtelierMikaela

    99, 29, 53, 89, 142, 108

    13.04.2011, 02:42:53
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    79, 80, 98, 102, 132, 139

    13.04.2011, 03:10:35
  • BianinasSmilingCrochet2009
    BianinasSmilingCrochet2009

    109, 137, 143, 118, 107, 41

    13.04.2011, 08:11:34
  • CCS
    CCS

    80, 91, 132

    13.04.2011, 08:54:05
  • mariac
    mariac

    2,76,89,124,149,154

    13.04.2011, 09:30:47
  • CORALINA
    CORALINA

    27.35.82.98.102.115

    13.04.2011, 09:32:28
  • yarn
    yarn

    134, 80, 64, 91, 61, 75

    13.04.2011, 09:39:29
  • DeianeiraJewellery
    DeianeiraJewellery

    152,132,102,80,37,129

    13.04.2011, 09:41:49
  • Live
    Live

    12, 27, 35, 56, 81, 128

    13.04.2011, 09:46:49
  • monicasandica
    monicasandica

    8,56, 75,80,132,146

    13.04.2011, 09:57:57
  • marybijou
    marybijou

    99,102,38,58,139,35

    13.04.2011, 10:03:58
  • forHOPE
    forHOPE

    21,38,40,43,67,102

    13.04.2011, 10:26:09
  • NicArt
    NicArt

    20, 30, 35, 48, 91, 108

    13.04.2011, 10:41:30
  • decoart1
    decoart1

    20 , 23 ,35 , 82 , 98 , 109

    13.04.2011, 10:53:46
  • sognami
    sognami

    3, 9, 27, 99, 102, 132

    13.04.2011, 11:04:32
  • MURESANRITA
    MURESANRITA

    7,9,37,56,68,80

    13.04.2011, 11:20:13
  • jutacs
    jutacs

    32,43,77,82,108,118

    13.04.2011, 11:25:09
  • Pupi
    Pupi

    80, 109, 71, 56, 35, 23 - client. Extrem de dificila alegerea!

    13.04.2011, 11:45:25
  • INA.bijoux
    INA.bijoux

    11,81,136,137,139

    13.04.2011, 11:47:45
  • lorelle
    lorelle

    84 - clienta

    13.04.2011, 11:53:55
  • Cristeen
    Cristeen

    7, 20, 35, 102, 128, 143
    (client)

    13.04.2011, 11:55:58
  • klaudell
    klaudell

    27, 35, 91, 128, 132, 143 - client

    13.04.2011, 12:02:27
  • Xandrastyle
    Xandrastyle

    102, 27, 68, 82, 152, 35.

    13.04.2011, 12:10:55
  • dulinszky.vanda
    dulinszky.vanda

    5, 31, 77, 108, 136, 139

    13.04.2011, 12:56:49
  • TimeToCraft
    TimeToCraft

    2, 53,83, 89, 109, 152

    13.04.2011, 13:00:00
  • peafowlady
    peafowlady

    35!, 66, 117, 136, 9.

    13.04.2011, 14:45:28
  • anne24
    anne24

    2, 20, 35, 80, 84, 108 - client

    13.04.2011, 15:05:50
  • Traistuta.cu.zale
    Traistuta.cu.zale

    29,35,63,68,108,139

    13.04.2011, 15:34:05
  • simona.florentina
    simona.florentina

    7, 33, 53, 91, 107, 139

    13.04.2011, 15:35:32
  • moshumaffy
    moshumaffy

    48 62 81 12 82 Client

    13.04.2011, 16:00:04
  • BijouxBlackDiamond
    BijouxBlackDiamond

    139 - 1

    77 - 2

    129 - 3

    40 - 4

    30 - 5

    131 - 6

    EXTREM DE DIFICIL!!!Sunt superbe toate...

    13.04.2011, 16:02:59
  • elooka
    elooka

    3, 53, 80, 84, 107, 132

    13.04.2011, 16:16:06
  • IGFashionDesign
    IGFashionDesign

    99, 9, 27, 77, 102, 3

    13.04.2011, 16:24:16
  • mady68
    mady68

    89,2,154,130,101,60

    13.04.2011, 16:46:01
  • rodi1942
    rodi1942

    91, 80, 132

    13.04.2011, 16:48:30
  • user11913
    user11913

    50, 59, 76,89, 114, 133

    13.04.2011, 17:01:06
  • eugenia19832003
    eugenia19832003

    35,11,150,152,136 client

    13.04.2011, 17:37:55
  • isabela200578
    isabela200578

    27,35,58,80,91,102

    13.04.2011, 17:45:08
  • popacodruta79
    popacodruta79

    102,50,61,86,31,10

    13.04.2011, 18:00:04
  • jinarlavinia
    jinarlavinia

    31,36,105,46,97,131

    13.04.2011, 18:12:05
  • pieseornamentale
    pieseornamentale

    145,143,6,128,98,86

    13.04.2011, 18:58:16
  • Buburuzacughetute
    Buburuzacughetute

    29, 63, 77, 100, 150,132

    13.04.2011, 19:35:58
  • dana86
    dana86

    5 , 22 , 8 , 102 , 37 , 150

    13.04.2011, 20:29:03
  • de.dimineata
    de.dimineata

    141, 137, 132, 129, 98, 91

    13.04.2011, 21:30:14
  • delakoka
    delakoka

    1, 3, 7, 58, 64, 146.

    13.04.2011, 21:33:38