Forum: Concursuri VOT CONCURS "DE LA SUFLET LA SUFLET CREATOR"

  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Buna seara

    In cateva minute voi da startul votului, ce se va desfasura pana LUNI 1 NOIEMBRIE ora 20:00.

    Va reamintesc ca puteti vota MAXIM 3 lucrari participante, specificand numerele de ordine ale acestora. Ordinea in care le specificati nu are importanta, toate fiind practic optiuni pentru ocuparea locului I.

    De asemeni cei carora le-au fost dedicate lucrari, sunt rugati sa voteze MAXIM una dintre creatiile dedicate lor.

    Membrii care voteaza si sunt doar cumparatori pe Breslo, sunt rugati sa specifice CLIENT/CUMPARATOR in comentariul in care isi exprima optiunile.

    AUTOVOTULl nu este permis sub nici o forma, poate duce chiar la descalificare. :)


    Am prelungit timpul de votare din doua motive: 1. pentru a oferi posibilitatea cat mai multor persoane sa isi exprime parerea asupra creatiilor voastre; si 2. pentru ca luni dimineata voi pleca din Bucuresti si ma voi intoarce seara, practic voi fi tot pe drumuri...si nu am acces la internet... Si astfel voi avea timp luni noapte si marti sa numar voturile si sa aleg castigatorii pentru locul II si III.

    Multumesc anticipat echipei Breslo pentru munca ce o va depune in moderarea in timp util a comentariilor, pentru a afla cat mai repede castigatorii :)

    Va reamintesc premiile pe care le ofer - vor fi afisate in magazin la momentul potrivit , cand vor putea fi comandate.

    1. Un cupon netransmisibil in valoare de 80 de lei pentru orice produse din magazinul meu, valabil pana pe 15 decembrie .

    Castigatorul va fi ales prin votul public - persoana cu cel mai mare numar de voturi.

    2. Un cupon netransmisibil in valoare de 60 de lei pentru orice produse din magazinul meu, valabil pana pe 15 decembrie.

    Castigatorul va fi ales de catre mine personal (sau in comisie familiala :D ), motivele
    (obiective/subiective) vor fi evidentiate.

    3. Un cupon netransmisibil in valoare de 40 de lei pentru orice produse din magazinul meu, valabil pana pe 15 decembrie.

    Castigatorul va fi ales dintre clientii votanti, folosindu-ma de generatorul de pe random.org .

    Mai jos gasiti lista cu lucrarile participante in acest minunat concurs de admiratie :)

    29.10.2010, 23:38:48
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Pentru ca sunt intr-un moment special din viata mea, moment in care ma gandesc la si simt minuni, bucurie, speranta, credinta, incredere, Dumnezeu, iubire, noi inceputuri, visuri, magie si multe altele asemenea, am ales sa postez alaturi de link-urile catre lucrari si cuvintele ce le-nsoteau in momentul inscrierii, chiar daca nu se afla si in descriere. Sunt unele persoane cau au ales sa faca o dedicatie comuna si poate personala. Dar eu cred ca aceste cuvinte, ca de altfel si cele scrise in descieri, completeaza lucrarile lor :)

    Va doresc sa fiti inspirati in continuare si sa nu incetati sa iubiti si sa va redescoperiti!



    1. serbani.bijoux: www.breslo.ro/Product/Brosa-BLANITZA--Floare-in-straie-de-cununie_225485 pt. www.breslo.ro/Shop/blanitza

    2. serbani.bijoux: www.breslo.ro/Product/Compozitie-GABI-BOBEANU--Domni-in-viata-i-roz-unde-un-pic-de-mov-nu-stricazis-i-FULG-DE-NEA_225489 pt

    www.breslo.ro/Profile/gaby.bobeanu

    3. serbani.bijoux www.breslo.ro/Product/Compozitie-POM-DE-CRACIUN-PENTRU-TRAISTUTA-CU-ZALE-zis-si-TURNUL-FORTARETEI-SERPENTINULUI_225491 pt.

    www.breslo.ro/Shop/Traistuta-cu-zale

    4. nusudesign: www.breslo.ro/Product/Lemn-cu-suflet-de-aur---dedicatie-Dodo_225642 - Colier cu dedicatie pentru Dodo www.breslo.ro/Shop/dodo

    5. serbani.bijoux:www.breslo.ro/Product/Compozitie-FLORI-PENTRU-MELIANDA_225811 pt www.breslo.ro/Profile/Melianda

    Eu vreau sa va spun ca ale mele compozitii pt fetele mele dragi de pe Breslo sunt daruri din materiale indragite si dorite de aceste creatoare. Aceste

    compozitii , cred eu, vor fi transformate in bijuterii.
    Cu fiecare dintre fete am o poveste frumoasa on-line. Ar fi mult si lung sa va povestesc, dar va asigur ca tot ce am facut si am ales a fost gandit cu

    mare drag si atent potrivit fiecareia dintre ele. Sunt niste daruri-surpriza care te indeamna sa creezi. Aceasta este viziunea mea vis-a-vis de cerintele

    concursului DE LA SUFLET LA SUFLET DE CREATOR.


    6. monicasandica: www.breslo.ro/Product/VENETIAN-

    UNIQUE_225997 For my Love- JEWELSWITHLOVE-creatiile sale sant deosebite,unice ,facute cu multa pasiune....ador trandafirasii ei! www.breslo.ro/Shop/Jewelswithlove

    7. Kjoco: www.breslo.ro/Product/EMO_226336 Ceva gothic, adresata pentru tonycat (www.breslo.ro/Shop/tonycat)

    8. Kjoco: www.breslo.ro/Product/Act-abstract_226338 Visul barbatilor pentru tot barbati de pe Breslo Bineinteles nu de portat, de dat in cadou.

    9. Kjoco: www.breslo.ro/Product/Oglinda--cu-trandafiri_226342 Si asta pentru tot FEMEI de pe Breslo Cu mult drag!


    10. dodo: www.breslo.ro/Product/Inima-de-spiridus-din-Lumea-Culorii_226862 Pentru spiridusi!

    11. BRIZZART: www.breslo.ro/Product/MY-SWEET-LADY_226960 Acest colier este dedicat Adelei- LadyA (www.breslo.ro/Shop/LadyA), o zana care adora cameea si care prin produsele ei te duce intr-o lume plina de magie,frumusete si pace.

    12. serbani.bijoux: www.breslo.ro/Product/Brosa-Unica-Cristina-Cristea_226965 Dedicatie unui OM DEOSEBIT- CRISTINA CRISTEA www.breslo.ro/Shop/cristinacristea

    13. serbani.bijoux: www.breslo.ro/Product/Ornament-de-pom-pt-MIRUCA-Buzduganul-Fermecat_226969 Dedicatie MIRUCA- FEBLETEA SUFLETULUI MEU www.breslo.ro/Shop/miruca

    14. stephanie:www.breslo.ro/Product/Cercei--Black-angel_227379

    Aseara faceam niste cercei "imposibili" ( pentru ca imi placeau pietrele , dar nu aveam multe idei), dupa o tehnica rar folosita de mine. Incercam sa

    nu fac niste cercei simpli, doar din 2 margele , care sa imi puna pietricica de onix in valoare.
    Si am inceput sa pun chips-uri , perle de diferite nunate,si le-am tot impletit fara a avea ceva in minte , si mi-a iesit ceva dragut, la care daca as

    fi stat sa ma gandesc nu as fi ajuns clar !
    La sfarsit mi-am dat seama ca este ceva in "stilul mon ange"- perle, semipretioase, "antenute"
    Stiam de concurs, dar nu stiam ce as putea sa dedic si cui. Persoane de admirat sunt cu zecile pe breslo, toate sunt superbe dar daca ma gandeam sa fac

    ceva cu un scop nu stiu cat imi iesea.
    Asa ca...ingerasii negri sunt dedicati Andrei ( mom ange bijoux), cu toata admiratia pentru curajul cu care imbina culori, materiale, tehnici in

    creatii monumentale !
    De asemenea, dedicate si Andradeicristina (www.breslo.ro/Shop/andradacristina) si Loulou (www.breslo.ro/Shop/Loulou) , din acelasi motiv:)


    15. MonicaAlexandru: www.breslo.ro/Product/Flori-Bump-Map---VANDUT_227588 Inspirate de www.breslo.ro/Shop/alinapanait si joaca ei cu texturile din colectia "structural dreams".

    16. deManacuPenelopa: www.breslo.ro/Product/rezervat-For-Hope_227946 Pentru Diana, www.breslo.ro/Profile/forHOPE, in speranta c-o sa-i aduca bucurie:


    17. MonicaAlexandru: www.breslo.ro/Product/Flori-din-plastic_228008 Pentru www.breslo.ro/Shop/pixierust , care se pricepe bine de tot la reciclat :)

    18. Jewelswithlove: www.breslo.ro/Product/Set-colier-si-bratara-O-noua-iubire_228200

    Admir o multime de creatori de pe breslo,dar,la fel ca marea majoritate a oamenilor,pe unii ii simt mai aproape de sufletul meu.Cand am descoperit

    magazinul acestei creatoare,m-am indragostit iremediabil de doua coliere de-ale ei...M-am hotarat sa particip la acest concurs cu doua produse,unul dintre

    ele fiind cel de aici si pt care pun urmatoarele explicatii:
    -datorita acestei doamne,am hotarat sa invat sa crosetez cu sarma(asta in conditiile in care nu stiu mare lucru nici despre crosetajul cu fire

    textile:))
    -mi-am descoperit o noua pasiune si asta inseamna ca greutatile vietii vor mai primi o palma peste fata si nu ma vor dobori
    -dragostea mea imensa pentru flori va mai gasi o modalitate de exprimare
    Si pentru ca toate astea trebuie sa poarte un nume,le voi spune simplu
    www.breslo.ro/Shop/Simina
    Iar produsul partcipant la concurs, e doar rodul noii mele iubiri si nu o imitatie


    19. BRIZZART: www.breslo.ro/Product/COLIER-SILVER-DREAM_228593

    Acest colier este dedicat Anei (www.breslo.ro/Shop/serbani.bijoux), o persoana speciala, care iubeste margelele mari si bijuteriile deosebite, o doamna cu un suflet foarte mare si plin de iubire,prietenie si frumusete si care te cucereste de la inceput prin bunatatea ei. Daca mai multi am fi asa, lumea asta ar fi infinit mai buna!!!


    20. MonicaAlexandru: www.breslo.ro/Product/Bratara-Cut-here_228764 Lucrata cu gandul la www.breslo.ro/Shop/oanapisic Spor la decupat!

    21. blanitza: www.breslo.ro/Product/Colier-Imperial---Concurs-Breslo_229025 Inscriu in concurs cu mult drag Colierul "Imperial" - pentru draga mea Ana.Serbani (www.breslo.ro/Shop/serbani.bijoux)

    22. artemiza-design: www.breslo.ro/Product/Brosa-dedicata-Petrei-Bijoux---concurs_229072
    Ma bucur sa pot inscrie in concurs aceastra brosa. Dau aici si adresa magazinului ei minunat: www.breslo.ro/Shop/PetraBijoux

    23. Jewelswithlove: www.breslo.ro/Product/Colier-Aleea-cu-trandafiri_229147
    lRevin cu a doua lucrare,dupa cum am spus,un colier cu dedicatie nu pentru una ci pentru doua persoane dragi mie(de fapt,matematic vorbind,sunt

    trei...)
    Iubesc felul in care folosesc materiale,margele,pene,matase,tot ce se poate si fac niste minunatii!!!!Nu poate fi vorba decat de
    www.breslo.ro/Shop/vintagesiactual
    A doua persoana draga mie,pt care am o infinita consideratie si careia ii admir rabdarea este
    www.breslo.ro/Shop/monicasandica si nu spun asta fiindca mi-a dedicat lucrarea ei,ma cunoaste suficient cat sa stie ca nu sunt o lingusitoare:))

    24. delakoka: www.breslo.ro/Product/PERLE-IVOIR_229177 Inscriu si eu in concurs colierul de PERLUTE IVOIR cu dedicatie pentru www.breslo.ro/Shop/kiti

    25. MonicaAlexandru: www.breslo.ro/Product/Dreamcatcher_229275 , inspirat de www.breslo.ro/Shop/funksbyraloo and her very funky ways
    Nu m-am putut abtine.:) Concursul asta ar fi trebuit sa dureze mai mult. E fun sa incerci sa intri in pielea altui personaj.

    26. artemiza-design : www.breslo.ro/Product/Mac-mac-dedicatie-pentru-punctG-concurs_229304 Inca o dedicatie, de data aceasta pentru "punctG" Minunatul lor superb il puteti gasi aici: www.breslo.ro/Shop/punctG

    27. kiti: www.breslo.ro/Product/set-NATURAL-GHOSTS_229383 pentru deerstuff.breslo.ro

    28. kiti: www.breslo.ro/Product/brose-STONE_229405 , pentru www.breslo.ro/Shop/cristinamaslina, deoarece stiu ca-i plac brosele mici din

    piatra.

    29. kiti : www.breslo.ro/Product/cercei-MINIATURI_229411 pentru www.breslo.ro/Shop/DomnisoaraBabacilu, deoarece o admir pentru miniaturile ei ,

    pentru modul in care descrie si prezinta produsele.

    30. kiti: www.breslo.ro/Product/brose-FLORAL_229412 pentru www.breslo.ro/Shop/delakoka careia ii multumesc pt aprecieri si dedicatie.

    31. Laruca: www.breslo.ro/Product/Lumina-din-suflet-bratara-argintata-cu-pietre-semipretioase-RETINUTA_229569
    Inspirata si dedicata unei artiste desavarsite dar si unui om deosebit, Lizi. www.breslo.ro/Profile/ARTGIFT. M-ai incurajat de la inceput, m-ai ajutat

    sincer si dezinteresat, m-ai facut sa rad de atatea ori, m-ai acceptat asa cum sunt, novice si stangace. Parca ne-am cunoaste de o viata, desi nu ne-am

    intalnit niciodata, cel putin nu in viata asta..si nu inca...
    Lizi draga, te iubesc mult si iti doresc tot binele din lume.
    Cu drag,
    Ralu

    32. lizzzzziye: www.breslo.ro/Product/Puffy_229578 pentru mirobolanta www.breslo.ro/Shop/MonicaAlexandru

    33. lizzzzziye: www.breslo.ro/Product/Bulinutze_229579 for Ciupy www.breslo.ro/Shop/ciupakabra

    34. lizzzzziye: www.breslo.ro/Product/Floricica-cu-iz-vintage_229581 pentru maestra in floricele si nu numai www.breslo.ro/Shop/BohemianSin

    35. lizzzzziye: www.breslo.ro/Product/Chic-and-simple_229584 pentru lumea de poveste pe care o creaza www.breslo.ro/Shop/alinapanait

    36. lizzzzziye: www.breslo.ro/Product/Just-sweet_229587 pentru iubitoarea de ceainarii si nu numai www.breslo.ro/Shop/DomnisoaraBabacilu

    37. lizzzzziye: www.breslo.ro/Product/Impletire_229588 pentru imblanzitoarea lemnului www.breslo.ro/Shop/Kjoco

    38. lizzzzziye: www.breslo.ro/Product/A-tough-olive_229589 pentru iubitoarea de maslinutze www.breslo.ro/Shop/cristinamaslina

    39. lizzzzziye: www.breslo.ro/Product/A-colorful-zebra-ring_229593 pentru o sibianca dungata :) www.breslo.ro/Shop/Zebru

    40. lizzzzziye: www.breslo.ro/Product/Mustard-and-cream-Pentru-Hana_229594 acesta este postarea pentru Hana, un magazin dulcic foc www.breslo.ro/Shop/hana

    Cadourile pe care le-am creat simbolizeaza admiratia pe care o am vizavi de ceea ce creaza cu manutele lor


    41. mihaalex www.breslo.ro/Product/Set-Delicate-like-You_229744
    As vrea sa intru si eu in concurs cu un set delicat dedicat unei prietene dragi de pe breslo care mi-a umplut viata si garderoba de flori in toate

    culorile si aproape ca am capatat o dependenta pentru produsele ei :) pentru ca nu mai pot iesi din casa fara sa port una din brosele delicate si vesele pe

    care le-am luat de la Melania Lupu (www.breslo.ro/Shop/melanialupu)


    42. banana: www.breslo.ro/Product/Be-free-brosa-unicata_229774
    Cu acest produs voi lansa si colectia noua de accesorii modelate. E o colectie speciala, cu produse unicate, realizata cu multa rabdare si sper eu

    imaginatie.

    Acum e vorba de o brosa cu un fluture pe care il dedic unei persoane pe care eu o consider o artista in adevaratul sens al cuvantului.
    www.breslo.ro/Shop/allyingraphicland
    Eu nu stiu sa pictez marunt (ok ...nu stiu sa pictez), dar stiu sa modelez marunt :P Ally sper ca iti va placea:


    43. kiti: www.breslo.ro/Product/brose-SMILE_22979 O noua dedicatie pentru www.breslo.ro/Profile/artemiza-design o noua brose din pietre Gava

    44. Kiti: www.breslo.ro/Product/brose-ABSTRACT_229807 pentru www.breslo.ro/Shop/forHOPE .Diana, iti admir nu numai creatiile dat si

    puterea de-a lupta , tenacitatea si optimismul tau.Te imbratisez si-ti doresc insanatosire si o viata normala.

    45. blanitza: www.breslo.ro/Product/Colier-Give-me-time---Concurs-Breslo_230280 Colierul "Give me time" - dedicat creatoarei si omului de suflet Cristina Cristea


    46. lucashop: www.breslo.ro/Product/Cercei-ELEGANCE-OF-PEARLS-CONCURS-DE-LA-SUFLET-LA-SUFLET-CREATOR-CRISTINA-CRISTEA_230791 pt CRISTINA CRISTEA....o fata pe care sper sa o cunosc candva...

    47. lucashop: www.breslo.ro/Product/Cercei-LIKE-A-VIOLET-CONCURS-DE-LA-SUFLET-LA-SUFLET-CREATOR-GYSTEFANIA_230797 pt GYSTEFANIA.iti iubesc toate creatiile...

    48. lucashop: www.breslo.ro/Product/Cercei-BLESS-YOU-CONCURS-DE-LA-SUFLET-LA-SUFLET-CREATOR-DIANA-ACCESORIIBIJUTERII_230806 pt DIANA.accesorii.bijuterii-o mare luptatoare cum rar am cunoscut..

    49. lucashop: www.breslo.ro/Product/Cercei-MORNING-DEW-CONCURS-DE-LA-SUFLET-LA-SUFLET-CREATOR-UCRINA_230829 pt UCRINA-foarte speciale creatiile tale

    50. lucashop: www.breslo.ro/Product/Set-FOREST-QUEEN-CONCURS-DE-LA-SUFLET-LA-SUFLET-CREATOR-LADY-A_230841 pt LADY A-as vrea si eu o rochie cu crinolina....inca sunt in lumea povestilor,datorita lui Luca

    51. lucashop: www.breslo.ro/Product/Cercei-AUTUMN-FALL-CONCURS-DE-LA-SUFLET-LA-SUFLET-CREATOR-IOANAMON-TRESOR_230872 -pt IOANA-Mon Tresor-frumoasele tale bijuterii si mai ales accesorii m-au inspirat foarte mult..

    52. lucashop:www.breslo.ro/Product/Cercei-MISTLETOE-CONCURS-DE-LA-SUFLET-LA-SUFLET-CREATOR-CRISTINAMASLINA_230880
    -pt CRISTINAMASLINA-mersi mult pt accesorii,am vazut cu alti ochi bronzul si cuprul...

    53. de.dimineata: www.breslo.ro/Product/Mica-poseta--PunctG_231109 Pentru punctG :) Cu drag si multa admiratie

    54. MonicaAlexandru: www.breslo.ro/Product/Cercei-Dantelati_231113 , inspirati de www.breslo.ro/Shop/allyingraphicland. ;)

    55. gioielli: www.breslo.ro/Product/cu-admiratie_231634 Un magazin,un punct,doi creatori complecsi:Gabriela si Tiberiu... www.breslo.ro/Profile/punctG Cinci stele pentru creatiile lor...

    56. Loulou: www.breslo.ro/Product/Set-bratara-si-cercei-pe-baze-crosetate-cu-aplicatii-de-coral-cristale-perle-de-cultura_232306

    Mi-ar placea sa dedic o bijuterie, unei persoane care a avut un magazin superb aici.
    In acest moment, magazinul este gol... sta asa de multa vreme si prin asta spune o poveste trista.
    Nu o sa va spun povestea, pentru ca nu o cunosc, dar o intuiesc.
    Pentru mine, acest magazin si in special persoana din spatele lui, a insemnat enorm.
    Datorita creatiilor ei, eu mi-am dorit sa-mi cumpar sarma... apoi si altele, datorita ei am ajuns acum, sa fac si bijuterii de care sa fiu multumita,

    sau chiar mandra.
    Cum spuneam la inceput, magaziunul este gol, dar exista un feedback, din care va puteti face o idee despre ce lucra.
    Sunt convinsa ca multi dintre voi v-o amintiti, cei cu state mai vechi aici, i-ati admirat creatiile cu siguranta, pentru ca nu puteau trece

    neobservate.
    Magazinul se numeste "Noram" si nu apare in cautari, dar va dau eu link:
    www.breslo.ro/Profile/noram

    57. forHOPE: www.breslo.ro/Product/Colier-Lady-D_232289
    Nu stiu daca inca mai e concursul, insa eu as vrea sa ii dedic aceasta "creatie" lui LadyA ( www.breslo.ro/Shop/LadyA
    ) sa ii spun ca o admir si ca impartasim aceeasi "iubire" pentru camee. Imi place eleganta, finetea si gingasia care ne-o transmite prin bijuteriile

    create. Felicitari!

    58. funksbyraloo: www.breslo.ro/Product/funkStelute_232313

    Dedicate Monicai Alexandru ( www.breslo.ro/Shop/MonicaAlexandru ) pentru ca tot uitandu-ma si admirandu-i decoratiunile atat de grozave si originale,

    mi-am amintit ca obisnuiam sa fac niste stelute cand eram copil, numai ca le faceam din celofan, dupa un tutorial dintr-o revista. Ani la randul am incercat

    sa-mi amintesc tehnica si am reusit sa imi amintesc acum cateva zile. Sper sa va placa :-D

    59. handMADEina: www.breslo.ro/Product/Mar-Golden_232307 Dedic si eu ornamentele acestea creatoarei care sta in spatele (oare de ce se spune asa, mai corect era in fatza :)) magazinului www.breslo.ro/Shop/Adriana
    Tot ce vad acolo mi se pare plin de delicatete, as putea spune ca ma relaxeaza orice vizita in acest magazin.

    60. blanitza : www.breslo.ro/Product/Colier-Cleopatra---Concurs-Breslo---Dedicatie-Kiti_232591
    Dedic acest colier neobositei cautatoare de frumos Kiti www.breslo.ro/Shop/kiti

    61. lucashop: www.breslo.ro/Product/Set-YELLOW-BELLS-pt-concurs-DEDICAT-PUNCT-G_232614
    O alta dedicatie este pt punct G.....superb este tot ce iese din mainile voastre...ARTA e la ea acasa!!!!!

    62 lucashop: www.breslo.ro/Product/Set-FLOWERS-pt-concurs-DEDICAT-ELENEI-LULUBIJU_232611
    ...si nu in ultimul rand o dedicatie pt Elena-lulubiju-....inspiratia mea dintr-o vara la Sibiu unde am descoperit fimo...multumesc,


    63. forHOPE: www.breslo.ro/Product/Colier-Big-Christmas_230193 pentru kiti ( www.breslo.ro/Shop/kiti )

    Mai am cateva dedicatii...de fapt, as avea o groaza insa timpul nu prea imi permite...imi cer scuze fata de colegele mele breslase pe care nu le-am

    mentionat si carora nu le-am dedicat inca nimic insa sa stiti ca eu va admir pe toate, pe fiecare in parte, toate produsele sunt SUPERBE caci sunt facute cu

    dragoste, din tot sufletul si ce poate iesi mai minunat decat ceva facut din toata inima?

    64. forHOPE: www.breslo.ro/Product/Colier-pentru-mireasa_229297 pentru blanitza www.breslo.ro/Shop/blanitza

    65. forHOPE: www.breslo.ro/Product/Colier-The-Dead-Sea_214393 pentru JewelsWithLove www.breslo.ro/Shop/Jewelswithlove

    66. forHOPE: www.breslo.ro/Product/Bratara-Sweet-India_229355 pentru bijouxdemonange www.breslo.ro/Shop/bijouxdemonange

    67. andradacristina : www.breslo.ro/Product/Bratara-piele--rubine--granate--aplicatie-matase-matase-laminataperle--cristale_232749
    Vreau sa dedic si eu o bratara Siminei de la Maria Handwork www.breslo.ro/Shop/maria.handwork

    68. Jewelswithlove: www.breslo.ro/Product/Esarfa-crosetata-Sweet-pink_232756 pt. www.breslo.ro/Shop/mady68 fiindca ador cum lucreaza,cum vorbeste,cum se manifesta:)

    69. Jewelswithlove: www.breslo.ro/Product/Colier-Sa-va-fie-de-noroc_232794 dedicatie pt www.breslo.ro/Shop/deManacuPenelopa ,fiindca iubesc ochii ei de deochi,crosetajele cu sarma,tot!

    70. lauraflore : www.breslo.ro/Product/colier-POEMUL-CIRESILOR---unicat--concurs-DE-LA-SUFLET-LA-SUFLET-CREATOR_232811 -pentru @punctG ale caror lucrari intrec realitatea

    71. lauraflore: www.breslo.ro/Product/rochita-ROUA-DIMINETII-unicat-concurs-DE-LA-SUFLET-LA-SUFLET-CREATOR_232371 - pentru @dodo care are un suflet bun, @forHOPE ca este fragila si curata ca roua diminetii, dar si in acelasi timp foarte puternica ,@jewelswithlove pentru trandafirii nemuritori

    72. lauraflore: www.breslo.ro/Product/rochie-NIGHT-RAINBOW--UNICAT--concurs-DE-LA-SUFLET-LA-SUFLET-CREATOR_232409 -pentru @vintagesiactual

    73. vijan : www.breslo.ro/Product/Colier-crem_232851
    In ultima clipa si eu ma inscriu in concurs cu un colier dedicat lui Le Mimose , pentruca ea lucreaza cu culorile aceste, si cred ca colierul meu si

    rochiile ei ar merge bine impreuna; www.breslo.ro/Shop/lemimose

    74. Jewelswithlove: www.breslo.ro/Product/Brosa-Natura-spirit_232864
    Sa-mi trag sufletul putin si va spun ce am facut:))
    Am vrut neaparat ca sa creez ceva pt o echipa de oameni talentati si f dragi mie (si nu numai),am vrut sa iasa ceva mai spectaculos,pe masura

    lucrarilor lor,dar....nici timp nu mai este....Dedicatie pt www.breslo.ro/Shop/punctG

    75. punctG: www.breslo.ro/Product/Roua-Freziilor---bratara-lata-tip-catusa_232868
    Hey :)) ne-ati facut multe bucurii si ne-am hotarat sa va dedicam si noi, tuturor creatorilor de pe breslo, si clientilor, fara de care in mod cert nu

    am evolua, participam si noi cu ultima geana de lumina pe care am mai prins-o pentru poze...

    76. blanitza: www.breslo.ro/Product/Colier-din-inima---Concurs-Breslo---Dedicatie-Dodo_232940
    Dedic scumpei Dodolino - www.breslo.ro/Shop/dodo "Colierul din inima..."

    30.10.2010, 00:22:49
  • FolleFemme
    FolleFemme

    20

    30.10.2010, 00:36:08
  • stephanie
    stephanie

    25

    30.10.2010, 02:00:54
  • deerstuff
    deerstuff

    27, 56, 67 - cu felicitari, multumiri si cu regretul sincer de a nu putea vota mai multe dintre aceste minunatii!

    30.10.2010, 03:58:46
  • bijouxdemonange
    bijouxdemonange

    Cu mii de scuze, link-ul la numarul 6, monicasandica, este:

    www.breslo.ro/Product/VENETIAN-UNIQUE_225997

    30.10.2010, 08:25:20
  • cocky
    cocky

    23, 45, 75

    30.10.2010, 08:58:42
  • simona87
    simona87

    7, 47

    30.10.2010, 10:10:07
  • roxigen
    roxigen

    25, 27, 65, client.

    30.10.2010, 10:34:39
  • Rostogol
    Rostogol

    26, 33, 53

    30.10.2010, 10:40:19
  • mady68
    mady68

    75,64,67

    30.10.2010, 10:52:10
  • monicasandica
    monicasandica

    21,23,9

    30.10.2010, 11:13:43
  • forget.me.not
    forget.me.not

    56, 67, 53

    30.10.2010, 11:28:48
  • stephanie
    stephanie

    58, 59 ....am uitat ca se pot vota 3 :D

    30.10.2010, 11:35:19
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    6,70,75

    30.10.2010, 11:46:24
  • alexa665
    alexa665

    24, 27

    30.10.2010, 11:56:56
  • lycurycy18
    lycurycy18

    6,9,56

    30.10.2010, 11:57:58
  • Live
    Live

    56, 42, 45

    PS: Sunt probleme la 43!

    30.10.2010, 12:03:22
  • klaudell
    klaudell

    25, 59, 67 - client.

    30.10.2010, 12:13:30
  • BRIZZART
    BRIZZART

    21,56,67

    30.10.2010, 12:44:24
  • lucashop
    lucashop

    42,59,63

    30.10.2010, 12:54:21
  • vijan
    vijan

    7, 12, 34

    30.10.2010, 12:54:53
  • Danyshop
    Danyshop

    23,70,75

    30.10.2010, 12:56:53
  • tonycat
    tonycat

    7,25,56

    30.10.2010, 13:12:10
  • lizzzzziye
    lizzzzziye

    7,25,56

    30.10.2010, 13:24:34
  • GOT
    GOT

    25,17,15

    30.10.2010, 13:38:36
  • CinnamonCloves
    CinnamonCloves

    54
    15
    26

    30.10.2010, 13:41:41
  • Chrys
    Chrys

    7, 12, 31 - client.

    30.10.2010, 13:50:59
  • peafowlady
    peafowlady

    29, 47

    30.10.2010, 14:03:54
  • Artadora
    Artadora

    42, 65, 75

    30.10.2010, 14:34:00
  • delakoka
    delakoka

    75, 65, 27

    30.10.2010, 14:45:01
  • DeianeiraJewellery
    DeianeiraJewellery

    56,10,6

    30.10.2010, 15:25:43
  • Medeea7
    Medeea7

    15, 34, 56 Client

    30.10.2010, 15:47:35
  • deManacuPenelopa
    deManacuPenelopa

    7, 17, 56

    30.10.2010, 15:54:47
  • alinapanait
    alinapanait

    54, 58, 42

    30.10.2010, 16:15:32
  • lanca
    lanca

    56

    30.10.2010, 16:43:02
  • Laruca
    Laruca

    21, 27, 65

    30.10.2010, 17:25:20
  • AtelierMikaela
    AtelierMikaela

    56, 75, 15

    30.10.2010, 17:50:04
  • gioielli
    gioielli

    66,67,75

    30.10.2010, 19:28:36
  • mihaalex
    mihaalex

    75, 54

    30.10.2010, 20:42:28
  • MADeea
    MADeea

    15, 26, 58

    30.10.2010, 21:28:53
  • CORALINA
    CORALINA

    75;56;9 magazin

    30.10.2010, 21:35:21
  • Loulou
    Loulou

    10,57,67

    30.10.2010, 21:52:17
  • blanitza
    blanitza

    12, 46, 68

    30.10.2010, 22:32:10
  • kiti
    kiti

    7, 66, 21.

    30.10.2010, 23:57:50
  • lanca
    lanca

    revin si eu cu inca 2 nominalizari: 67 si 27

    31.10.2010, 01:38:46
  • GinArts
    GinArts

    10,2,75

    31.10.2010, 05:37:27
  • user21
    user21

    7 / 22 / 54

    31.10.2010, 09:14:27
  • lyzuca2004
    lyzuca2004

    70

    31.10.2010, 10:07:50
  • KilyenJozsef
    KilyenJozsef

    27, 42, 53

    31.10.2010, 11:43:24