Brățară unicat Ochi de Tigru maro și Aventurin albastru
O bijuterie plină de personalitate, care îmbină forța pământului cu liniștea cerului.
Această brățară elastică este realizată manual din pietre semiprețioase naturale, atent selecționate pentru contrastul lor vizual deosebit:
Margele disc Ochi de Tigru: De un maro bogat, cu irizații aurii fascinante, cunoscute pentru proprietățile lor de protecție, curaj și încredere în sine.
Margele sferice Aventurin Albastru: De un albastru soft, calmant, care aduce o notă de echilibru, claritate mentală și noroc.
Sistemul de prindere este pe fir elastic rezistent, făcând-o foarte ușor de pus și confortabilă de purtat întreaga zi. Se așază frumos pe încheietură (vezi pozele la mână).
Este un accesoriu versatil, perfect atât pentru o ținută casual de zi, cât și pentru a fi purtată stivuită alături de alte brățări. Poate fi un cadou minunat, plin de însemnătate, pentru cineva drag.
Tip produs: Lucrat manual
Materiale: Ochi de tigru aventurin
Dimensiuni: 18 cm
Disponibilitate: imediat
Intrebari? Contacteaza magazinul
Livrare si plata
Ti-ar putea placea
Brățară handmade din Cuarț, Acvamarin și Jad Bijuterie unicat din pietre semiprețioase naturalelorelaciulei199550 LEI65 LEI23%
Set 2 Brățări Handmade din Pietre Semiprețioase Ochi de Tigru, Jasp & Piatră de Soare Marolorelaciulei199550 LEI65 LEI23%




Set bijuterii handmade din pietre semiprețioase naturale - Lepidolit, Piatra Soarelui, Aventurin
Guler detașabil
Snur sau lant pentru ochelari turcoz si auriu
Lant pentru ochelari cu margele rosii
Set de 3 suporturi striate pentru prosoape, cu blocare automată
Lanț de ochelari pentru bărbați
Lanț de ochelari pentru bărbați
Lanț petru ochelari cu mini fructe
Lanț petru ochelari cu mini fructe
Cactus miniatural