REZERVAT - "Sophisticated" - set colier si cercei

Produs momentan indisponibil

Vrei sa primesti notificare cand produsul redevine disponibil?


REZERVAT
Un set "glamorous" pentru o rochie neagra de seara.
Colierul, predominant negru, inviorat cu nuante de bronz-auriu, violet, verde, este lucrat din pandantiv agata dragon-veins, cristale fatetate negre, verzi, cristale drop cu reflex AB, elemente metalice bronz-auriu, margele Toho in diferite nuante si forme, margele din onix de 8 mm si cristale in jurul gatului si este captusit cu piele naturala neagra.
In jurul gatului masoara aprox. 46 cm; piesa centrala are 14/9 cm.
Cerceii au inchidere tip pin pe lobul urechii, din cristal fatetat , drop cu reflexe AB, margele toho, piele naturala pe verso si masoara 6.5 cm.

Ambalat in cutie de bijuterii
Transport gratuit


Tip produs: Lucrat manual

Materiale: cristale, margele Toho, onix, piele naturala, sticla Cehia

Dimensiuni: colier 46 cm
cercei 6.5 cm

Disponibilitate: imediat

Intrebari? Contacteaza magazinul

Livrare si plata

Ca sa te bucuri cat mai repede de produsele comandate ti le putem livra in cel mai scurt timp prin:
Curier rapid: de la 0 LEI
EasyBox și FanBox: 0 LEI

Iar pentru plata poti alege metoda care ti se potriveste:
Transfer Bancar
Plata la livrare

Opiniile clientilor

  • Superba ! Arta si măiestrie! Va mulțumesc din suflet si pentru inelul cadou ! Totul la superlativ : creație , design, împachetare, livrare ! Mii de mulțumiri!

    20.03.2026

  • Fini, delicati, intr-o cromatica desavarsita! Multumesc!

    Anonim | 14.03.2026

  • Spectaculoși! Lucrați cu finețe! Mulțumesc pentru împachetarea deosebita !

    07.03.2026

  • Delicați! Se potrivesc oricărei ținute, si de gala , cât si "casual" . Mulțumesc mult pentru împachetarea deosebita !

    07.03.2026

  • Preferata mea ...e atât de frumoasă încât mi-as dori sa port modelul si ca cercei...mulțumesc mult pentru împachetarea deosebita si livrarea prompta , cât si pentru cadou !

    07.03.2026