In vacanta! Magazinul Knittinggabrielafaur este in vacanta in perioada: 11.07.2026 - 24.07.2026.

Șal triunghiular negru tricotat și croșetat manual

Produsul va fi disponibil la intoarcerea Magazinului din Vacanta

Vrei sa primesti notificare cand produsul redevine disponibil?


Șal triunghiular negru tricotat și croșetat manual, realizat din materiale premium: mohair, mătase, micropaiete, vâscoză și lurex. Partea centrală este tricotată din fir fin de mohair cu mătase și micropaiete delicate, care conferă o strălucire discretă și elegantă. Marginea este croșetată manual din vâscoză și lurex negru, oferind un finisaj rafinat și o textură deosebită.

Cu dimensiuni generoase de aproximativ 210 x 75 cm, acest șal handmade poate fi purtat ca eșarfă elegantă, șal pentru ocazii speciale sau accesoriu de sezon. Designul său versatil completează atât ținutele de zi, cât și cele de seară, fiind alegerea ideală pentru femeile care apreciază accesoriile unicat realizate manual.

Șal triunghiular handmade
Tricotat și croșetat manual
Mohair, mătase, micropaiete, vâscoză și lurex
Culoare: negru elegant
Dimensiuni: aprox. 210 x 75 cm
Accesoriu unicat, realizat cu atenție la detalii

Un șal elegant din mohair și mătase, perfect pentru a adăuga rafinament, feminitate și un plus de stil oricărei ținute.


Tip produs: Lucrat manual

Materiale: matase, micropaiete, mohair, vascoza lurex

Dimensiuni: 210/75 cm

Disponibilitate: imediat

Intrebari? Contacteaza magazinul

Livrare si plata

Ca sa te bucuri cat mai repede de produsele comandate ti le putem livra in cel mai scurt timp prin:
Posta Romana: de la 15 LEI
Ridicare Personala: 0 LEI
Curier rapid: 25 LEI

Iar pentru plata poti alege metoda care ti se potriveste:
Transfer Bancar
Plata la livrare
PayPal

Opiniile clientilor

  • Bereta calduroasa, frumos lucrata! Multumesc Gabriela Faur!

    16.12.2025

  • Este frumoasa și practica. Am primit și un cadou minunat de la autoare. Mulțumesc și recomand cu căldură.

    20.03.2018

  • Va multumesc mult, atat pentru produs cat si pentru modul in care am colaborat. Felicitari pentru lucrurile frumoase pe care le realizati.

    15.03.2018

  • Perfect. Minunat.

    Anonim | 19.02.2018

  • Perfect. Minunat.

    Anonim | 19.02.2018