Set bijuterii brodate traditii romanesti

80 LEI

Setul este compus din colier, bratara si cercei. Modelul prezentat este de inspiratie folclorica si a fost realizat prin brodare manuala pe etamina cu fir de bumbac. Cusatura realizata cu minutiozitate a fost apoi atasata pe o baza metalica argintie. Colierul este desavarsit prin atasarea unui snur suede asortat.

Setul este elegant, rafinat si impleteste intr-un mod inedit traditionalul, folclorul romanesc, cu elemente moderne.

Indrazniti sa fiti specialediferiteunice purtand acest set de bijuterii!

Modelul poate fi realizat pe orice alta culoare, la cerere.


Tip produs: Lucrat manual

Materiale: -

Dimensiuni: -

Disponibilitate: imediat

Intrebari? Contacteaza magazinul

Livrare si plata

Ca sa te bucuri cat mai repede de produsele comandate ti le putem livra in cel mai scurt timp prin:
Posta Romana: 10 LEI

Iar pentru plata poti alege metoda care ti se potriveste:
Plata la livrare

Opiniile clientilor

  • Minunat! Multumesc frumos!

    Anonim | 27.09.2025

  • Am primit cerceii, sunt foarte frumoase Multumesc

    23.03.2025

  • Brățara este foarte chic ,putând fi purtată atât la o ținută elegantă cât și la o ținută casual- sport. Colaborare și comunicare foarte bună cu artizanul. Voi reveni și cu alte comenzi.

    18.02.2025

  • Colierul este minunat, est mult mai frumos în realitate! Îl voi purta cu mare drag!

    Anonim | 18.02.2025

  • Colierul este absolut fabulos ! Colaborare și comunicare excelentă cu artizanul. Vă recomand cu mare drag! Voi reveni pe site și pentru alte comenzi!

    18.02.2025