Set bijuterii handmade unicat din rășină 00524

150 LEI

Set bijuterii unicat din rasina epoxidica - Panselute .Setul este format din : Colier cu pandantiv + cercei .Charmuri inox.Tortițe oțel inoxidabil hipoalergenic.Fiecare bijuterie realizata in atelierul propriu - incepând de la concepție, execuție , prezentare si reprezinta un unicat .
Rășina este un material imprevizibil și în timpul procesului de lucru, pot apărea mici bule de aer. Acele bule de aer nu reprezintă defecte, ele oferă unicitate produsului.
Din cauza setărilor de culoare de pe monitor, pot apărea diferențe de nuanță.


Tip produs: Lucrat manual

Materiale: inox, rasina

Dimensiuni: colier 45cm
cerceii 80mm fara tortite

Disponibilitate: imediat

Intrebari? Contacteaza magazinul

Livrare si plata

Ca sa te bucuri cat mai repede de produsele comandate ti le putem livra in cel mai scurt timp prin:
Ridicare Personala: de la 18 LEI
Curier rapid: 22 LEI

Iar pentru plata poti alege metoda care ti se potriveste:
Transfer Bancar
Plata la livrare
Revolut

Opiniile clientilor

  • Cerceii sunt minunați! Inspira delicatețe, rafinament, combinate în viziunea artistului. Cu siguranță voi mai reveni pentru cumpărături.

    07.05.2025

  • Foarte ,foarte frumos!

    Anonim | 16.04.2025

  • Produsele sunt minunate, comunicarea și livrarea prompta. Recomand!

    Anonim | 03.04.2025

  • Setul este adorabil !Delicat, feminin, elegant ! Seriozitate ,comunicare foarte buna, livrare rapida, ambalare deosebită a produsului ! Mulțumesc frumos pentru surpriza din colet ! Voi reveni si cu alte comenzi !

    18.02.2025

  • foarte frumosi si lucrati cu grija, se observa!

    Anonim | 12.12.2024