Forum: Concursuri Concurs Breslo "Pentru tine"

  • isabela200578
    isabela200578

    Mai trebuie adaugata ultima creatie...si o sa mai adaug si eu un produs pentru premii cred ca duminica cel tarziu.Va pup.

    25.02.2011, 23:12:35
  • kiti
    kiti

    Pe ultima suta de metrii mai intru si eu in concurs cu alte doua produse

    www.breslo.ro/Product/colier-KELLI_310613

    www.breslo.ro/Product/colier-EMMA_310604

    Primul il dedic mamei mele de la care amprimit o multime de broderii si dantele vintage mostenite la randul ei de la bunica, nasturi vintagi minunati si nu in ultimul rand talentul si dragostea pentru hand made.Al doilea il dedic fiicelor mele care-mi sunt si critici si cliente si pe care le iubesc foarte mult.

    25.02.2011, 23:20:13
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    O alta lista,in care se regasesc ultimile creatii,plus creatiile care nu au putut fi postate in prima lista!!!
    Desi are titlul "4 creatii din concursul....",sunt 6 creatii din concurs,fiindca,in momentul in care am creat lista,kiti nu postase ultimile doua lucrari!

    www.breslo.ro/Treasury/view/4-creatii-din-concursul-Pentru-tine-si-12-creatii-superbe_7545

    25.02.2011, 23:48:30
  • kiti
    kiti

    Scuze pt greselile facute din cauza vitezei din ultima postare dar n-am mai recitit ce am scris pt ca mai aveam 5 min pana la ora 24 si am vrut sa ma incadrez in timp.Colierele au fost terminate chiar pe ultima suta de metri (la ora 23), gandite si realizate pt acest concurs.

    26.02.2011, 09:41:05
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    La cat de frumoase sunt amandoua colierele,cine mai sta sa se uite la o greseala??????Cel alb e o splendoare!!!!!

    26.02.2011, 16:10:41
  • kiti
    kiti

    Multumesc Silvia, pastram dantele pt ceva bluze dar nu prea imi arde de croitorie acum si am observat ca unele dintre dantele si broderii de vechi ce sunt desi sunt f. fine si frumoase nu mai pot fi folosite decat pt aplicatii ca de batrane ce sunt se sfasie cu usurinta. De cel alb am tras in toate partile dupa ce a fost tinut si la albit si inca este in stare buna asa ca m-am hotarat sa-l fac colier.La fel si matasea, toate sunt f. vechi si unele sunt asa fin lucrate ca imi place doar sa ma uit la ele si sa le simt in mana.

    27.02.2011, 11:14:15
  • TheRockBoutique
    TheRockBoutique

    Pentru dl. József Kilyén - Kjoco :)- caruia ii admir creatiile de mult :)

    Az ön szívecskéje a legszebb :)
    si
    Ugyanolyan érdekesek a szőlők is :D

    - ma bazez pe traducerea facuta de colega mea Monika Bakai, ii multumesc si aici :)

    Felicitari tuturor creatoarelor, pentru lucrurile minunate pe care le-au facut si pentru cei carora le-au fost dedicate.

    28.02.2011, 09:07:07
  • KilyenJozsef
    KilyenJozsef

    Multumesc foarte mult! Asta imi da putere in continuare.

    01.03.2011, 07:25:52
  • isabela200578
    isabela200578

    Dupa numararea voturilor am realizat urmatoarea clasificare:

    Locul I: 13 voturi
    - www.breslo.ro/Product/Colier-Flori-de-mar_302497 - de.dimineata
    -www.breslo.ro/Product/Etnoromantic--pt-concursul-Pentru-tine_305451- Apollonia

    Locul II: 12 voturi
    -www.breslo.ro/Product/love-flower_301938- monicasandica
    -www.breslo.ro/Product/Snii_303780- Kjoco

    Locul III: 10 voturi
    -www.breslo.ro/Product/Bratara-Imi-place-de-noi_310501-MonicaAlexandru

    Kjoco a obtinut 11 voturi pentru creatia cu nr. 1 si deoarece ela luat deja locul II am hotarat ca locul III sa fie acordat celei care are 10 voturi.

    Premiul pentru "Cea mai impresionanta descriere a persoanei careia ii dedicati creatia, in viziunea Isabela200578" il voi acorda Dianei forHOPE.
    Chiar daca m-a impresionat foarte mult si descrierea facuta de Jewelswithlove , ei ii voi acorda premiul pentru popularitate si implicare.

    Dintre cei 10 clienti care au votat, cel care va fi premiat si care a fost decis de Random. org este:
    -client nr. 2- klaudell ( www.breslo.ro/Profile/klaudell )

    Va astept sa algeti premiile incepand cu data de 3 martie.
    Diana si Kjoco au premiile personalizate.Cel al Dianei este deja gata dar pentru Kjoco este in lucru si il voi termina in seara asta.

    Ii invit pe cei care s-au oferit sa ii premieze pe castigatori sa le acorde si ei premiile.

    Va multumesc pentru efortul depus pentru acest concurs si va doresc numai bine si la cat mai multe concursuri si premii.
    Felicitari castigatorilor!

    01.03.2011, 13:13:33
  • SophiesShine
    SophiesShine

    Va felicit pe toti!!!! :)

    Premiile Sophie's Shine sunt:

    Lucul I: 50RON

    Locul II: 30RON

    Locul III: 20RON

    Va astept cu drag in magazin:)

    Sophie

    01.03.2011, 13:34:23
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Felicitari tuturor castigatorilor!!!A fost un concurs extrem de strans,cu produse superbe!!!Toti participantii merita felicitari!
    Diana,ma bucur ca Isabela te-a ales pe tine,pt premiul special!
    Va doresc tuturor o primavara eterna in suflete si va daruiesc,virtual,cate un ghiocel aducator de noroc!

    01.03.2011, 13:46:33
  • forHOPE
    forHOPE

    In primul rand as vrea sa va urez tuturor ca ziua de 1 Martie sa ne gaseasca sanatosi, optimisti, bucurosi si plini de speranta si caldura (desi afara e rece)! Sa aveti cu totii parte de o primavara asa cum v-o doriti, minunata, insorita, sa va rasara ghiocei in inimi si raze de Soare sa va inunde tot corpul; sa aveti parte numai de bucurii si impliniri!!

    Felicitari organizatorilor concursului si castigatorilor! A fost un concurs pe cinste desi sunt sigura ca tuturor ne-a fost greu sa putem arata sau demonstra printr-un lucru facut de noi, multumirea, afectiunea, iubirea si recunostiinta pe care le-o purtam anumitor persoane importante sau nu foarte, dar care au trecut prin viata noastra. Un sentiment este foarte greu sa il exprimi prin intermediul unui lucru caci...niciodata acel lucru nu se va putea ridica la nivelul sentimenelor noastre.

    Acum 5 minute am intrat pe internet si am descoperit cu uimire ca ma numar si eu printre castigatori. Sincer nu ma asteptam...este o onoare pentru mine si le multumesc mult organizatorilor!

    Nu stiu daca este momentul, insa as vrea sa pun o intrebare (poate retorica); o intrebare care ma macina de fiecare daca cand castig in cadrul unui concurs sau de fiecare data cand cineva cumpara bijuterii din magazinul meu...De multe ori simt ca se intampla asta deoarece oamenii stiu ca am problemele pe care le am....insa nu as vrea sa castig un concurs sau sa vand o bijuterie doar in ideea ca acelei persoane ii e ....mila e un cuvant cam dur....doar pt ca acea persoana simte compasiune fata de mine...As vrea sa simt si eu faptul ca intr-adevar am castigat/am vandut caci am meritat pe bune, nu doar din pricina povestii mele...

    Aceasta a fost asa, ca o paranteza....
    Va multumesc inca o data si lasati ca primavara sa va inunde sufletele de speranta!!

    01.03.2011, 14:00:50
  • monicasandica
    monicasandica

    Si eu multumesc Isabelei,tuturor celor care m-au votat....si Sophiei pt sponsorizare...100 de pupici...

    01.03.2011, 14:16:51
  • isabela200578
    isabela200578

    Diana premiul iti este acordat cu toata inima si nu din mila.Dedicatia ta este facuta cu pasiune si poate ca suferinta ta te face sa pui pasiune in tot ceea ce faci.Ideea este ca aceasta pasiune a ta ajunge si la noi si ne molipseste.Sa ai mereu incredere in tine si in ceea ce faci indiferent de lucrul care te mobilizeaza.

    01.03.2011, 14:18:49
  • Apollonia
    Apollonia

    Wow, ce de castigatori, ce de premii!
    Ma bucur mult ca v-a placut setul meu, le multumesc celor care au votat aceasta creatie a mea, sincer nu ma asteptam! E un cadou de martisor minunat, va multumesc tuturor. Felicitari tuturor participantilor, gazdei, celor care s-au oferit sa sponsorizeze concursul si nu in ultimul rand castigatorilor!
    Concursurile astea pe Breslo sunt din ce in ce mai interesante si mie chiar imi stimuleaza imaginatia.
    Tin sa-i multumesc special lui Loulou pentru faptul ca in urma cu cateva luni m-a invitat special sa particip la un concurs pe forum si de atunci am devenit dependenta!

    01.03.2011, 14:28:56
  • kiti
    kiti

    Felicitari tuturor castigatorilor si de la locul 1 asteptam surpriza noului concurs.

    01.03.2011, 16:36:28
  • de.dimineata
    de.dimineata

    Cel mai dragut cadou de martisor... Multumesc din suflet :)

    01.03.2011, 17:10:17
  • isabela200578
    isabela200578

    Fetele puteti sa va alegeti de maine premiile. Ma gandeam la ziua de 3 martie pentru alegerea premiilor deoarece imi era teama sa nu se mai intample ca la editia anterioara...dar nu cred ca mai apare vreo modificare.Asa ca de maine dimineata in ordinea premierii va astept sa va alegeti cadoul.Dupa alegerea facuta, va rog sa anuntati pe forum, pentru ca urmatorul premiant sa-si poata face alegerea.Pe Kjoco il rog sa astepte premiul lui pentru ca am facut ceva mai barbatesc, mai potrivit pentru el :P

    01.03.2011, 19:31:54
  • Apollonia
    Apollonia

    Multumim, Kiti!
    Acuma trudim la noua tema care va fi anuntata cat de curand! :)
    Asa ca, pregatiti-va!

    01.03.2011, 20:15:01
  • ganduldelemn
    ganduldelemn

    Servus! Va invit sa va alegeti martisoarele ! Acum am terminat de actualizat martisoarele disponibile.Multumesc pentru intelegere. Noapte buna!

    01.03.2011, 22:36:43
  • Apollonia
    Apollonia

    Ok, eu mi-am ales inelul Bordo din magazinul Isabelei! Multumesc frumos!

    02.03.2011, 06:43:48
  • de.dimineata
    de.dimineata

    Pieptenele cu floare verde o sa vina spre Cluj, multumesc Isabela! :)

    02.03.2011, 07:05:02
  • monicasandica
    monicasandica

    Bratara catusa rosie,multumesc Isabel.pt Dan..frumos gestul tau...mersi mult!

    02.03.2011, 09:12:25
  • KilyenJozsef
    KilyenJozsef

    Felicitari castigatorilor, multumesc foarte mult pentru voturile primite si pentru organizare. Si multe multumiri pentru premii, cadouri pentru Ganduldelemn si SophiesShine, sant foarte curios ca ce asi face Isabela pentru mine. Si astept tema noua!

    02.03.2011, 09:20:46
  • isabela200578
    isabela200578

    E gata Kjoco...poti sa te uiti.Sper sa-ti placa :P

    02.03.2011, 09:34:16
  • isabela200578
    isabela200578

    Acum ma uitam la ora afisata pe site cand am spus eu stop vot. E diferenta de 35 minute intre ora la care am scris eu stop vot (22:06) si ora care apare acum 21:31.

    02.03.2011, 09:49:38
  • Rostogol
    Rostogol

    Am ales si eu Isabela. Sophie si Ganduldelemn, sunteti foarte generosi :D
    Multumesc mult pentru voturi! :D

    02.03.2011, 10:01:16
  • isabela200578
    isabela200578

    Jewelswithlove te astept sa-ti alegi premiul :P

    02.03.2011, 10:07:51
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    Pe mine????Isabela,esti o draguta,dar eu nu am castigat nici un premiu!
    Iar treaba cu ora afisata la commenturi...am remarcat de mult ca se intampla asa...chiar ieri am scris in topicul concursului cu botosei ca eu,intamplator,eram pe forum cand a aparut commentul tau:"Stop vot" si era 22 si cateva minute,ca,la 2 noaptea,sa apara 21 si 31!Asa a patit si Mady,a votat la concursul cu botosei la 12 si 15 si ii apare ca ar fi votat la 21 si 50!!Ceasurile de pe breslo au vointa proprie:)))))))))

    02.03.2011, 10:18:43
  • isabela200578
    isabela200578

    Ai luat premiul pentru popularitate si implicare...asa ca te astept cu drag sa-ti comanzi premiul :P

    02.03.2011, 10:30:58
  • Jewelswithlove
    Jewelswithlove

    :))))Multumesc muuuuult de tot,Isabela,sincer,abia acum am citit cap-coada commentul tau cu premierea!M-am bucurat enorm pt premiul Dianei si n-am citit mai departe,mai ales ca eu am fost si sunt activa pe forum si la concursuri fiindca imi sunteti ca o familie si nicidecum pt vreun premiu!!Multumesc inca o data pt surpriza!

    02.03.2011, 10:44:03
  • Pupi
    Pupi

    Mi-a placut acest concurs cel mai mult, tocmai pentru ca fiecare creatie a avut o poveste a ei care i-a sporit frumusetea vizibila cu una mult mai importanta, cea invizibila, de suflet. Am citit toate povestile cu mare emotie si multumesc tuturor celor care si le-au prezentat si si-au descoperit sufletul in fata noastra.

    02.03.2011, 10:54:26
  • klaudell
    klaudell

    A fost un concurs deosebit, cu povesti frumoase, de suflet si cu creatii minunate, mi-a fost foarte greu sa le aleg pe cele trei votate in final.
    Cred ca toti participantii sunt castigatori, fiindca au darul de a face lucruri frumoase, iar eu m-am bucurat ca un copil ca am castigat un premiu tocmai de 1 martie si ca are culoarea mea preferata - lila :). Multumesc Isabela!

    02.03.2011, 18:15:38
  • isabela200578
    isabela200578

    Te astept sa faci comanda klaudell si felicitari.

    02.03.2011, 19:20:27